Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 14 (183), 13 квітня 2012

ImageНА ПЕРЕЯСЛАВЩИНІ ЗРОСТЕ РІЧКОВИЙ ЗЕРНОВИЙ ТЕРМІНАЛ
11 квітня відбувся урочистий старт будівництва нового – першого на Київщині – річкового перевантажувального терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» у селі Чирське. Це двадцять другий об'єкт, що будується компанією в Україні та другий об'єкт у столичному регіоні. Читати далі…
НЕ ХЛІБОМ ЄДИНИМ, А ЩЕ Й ТІСТЕЧКАМИ ТА КЕКСАМИ
...Та ще безліччю смачної та привабливої продукції знаний столичний булочно-кондитерський комбінат (БКК).
На Страсний тиждень перед Великоднем на БКК, в буквальному сенсі, страсті киплять: найбільший в Україні столичний булочно-кондитерський комбінат випікає дивовижні паски. Його продукція користується таким попитом, що до цієї роботи залучається майже увесь пекарський колектив. Час починає вимірюватися добою, цехи перетворюються на справжні вулики, а дівчата, як ті бджілки-трудівниці, пораються прудко і, буквально, весело гудуть. Ми відвідали багато хлібопекарських підприємств, але, відверто кажучи, побачене на БКК нас приємно вразило – великий об'єм роботи, злагодженість процесу і водночас невимушена легка атмосфера, яка панує на виробництві. Читати далі…
ХЛІБ ЗДОРОВ'ЯМ ПРОРОСТАЄ
«Христос Воскрес! – Воістину воскрес!» – радо вітатимемо ми одне одного упродовж наступного тижня. І радітимемо зустрічам, весні і теплу й тому диву, що зветься Христове Воскресіння. До того ж в неділю закінчиться суворий сорокаденний Великий Піст, що для його прибічників мав принести духовне очищення, а через утримання від м'ясних і непісних наїдків – очищення організму. Мусимо констатувати, що постуючих щороку більшає, і це добре. Однак далеко не всі з них зважають на те, як правильно «виходити» з посту, не завдавши собі шкоди. Саме перші дні говіння, за словами медиків, є найвідповідальнішими для організму людини. Читати далі…
НАСІННЄВИКИ ПРОСЯТЬ ЗАКОНУ
Ринок насіння в Україні обговорювали учасники однойменних агродебатів 10 квітня. Головною темою стало обговорення законопроекту №6598 «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал». На жаль, ті, від кого безпосередньо залежить доля зазначеного законопроекту, на заході так і не з'явилися.
ЗАКОНОПРОЕКТ, ЩО ВИКЛИКАЄ НУДЬГУ
Цей законопроект вже на ранній стадії його створення мав би викликати вал, та що там вал – бурю, шаленство обговорень, публікацій, спорів до хрипоти, а, можливо, й з хапанням за поли учасників дискусій. Оскільки мова йде чи не про найголовніший документ аграрної країни. Адже саме так часто-густо ми себе називаємо. І гордимося тим. Хоча, при ближчому знайомстві починаєш розуміти, що гордість примарна: помідорчики з Туреччини, картопля з Єгипту, вино з Чилі, сир з Польщі… Але зараз про інше – про проект Закону України «Про сільське господарство»... Про такий важливий документ аграрної України. Текст законопроекту розміщено на Інтернет-сторінці Міністерства аграрної політики та продовольства України ще 10 серпня 2008 року. Потім було декілька зібрань у самому міністерстві, в Інституті аграрної економіки. А далі – тиша. Чому?
ВІННИЦЬКИЙ КРАЙ – ЖИТНИЦЯ КРАЇНИ.
На сьогодні пріоритетом у розвитку Вінниччині є модернізація АПК
5 квітня у Вінниці відбувся регіональний форум та виїзне засідання правління Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).
Організаторами заходу виступили ICC Ukraine, Вінницька обласна державна адміністрація та Виконавчий комітет Вінницької міської ради. Окрім учасників ICC Ukraine з 21 області форум зібрав представників урядових структур на Вінниччині, органів місцевої влади, контролюючих служб, потужних гравців зернового ринку, малого та середнього бізнесу, дипломатичного корпусу, фінансистів та аналітиків.
ЛІСУ ЗАБАГАТО НЕ БУВАЄ
Акцію з висадки дерев підтримали близько 10 тисяч українців
Коли весна не радує нас сонячною погодою, а прогнози синоптиків щодо дощів наводять сум, для висадки дерев і створення нових лісів – це найсприятливіші умови.
Починаючи з 2006 року в Україні проводиться щорічна громадська акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», спрямована на поліпшення екологічної ситуації в нашій державі. Акція стартує у Всесвітній день лісу і триває до Дня довкілля, тобто з 21 березня по 21 квітня. Її головною метою є залучення широких верств населення – шкільної та студентської молоді, волонтерів, представників органів влади та ЗМІ до такої вкрай важливої справи, як створення нових лісів.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: