Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 7-8 (177), 17 лютого 2012

ImageСПОЧАТКУ – РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ, ПОТІМ – ВАЛ!
Ми постійно говоримо про ринок агропродукції і при цьому на перше місце виносимо урожай, тобто кількість виробленої продукції. А ринок – це заробляння грошей, рівень рентабельності виробництва, збільшення якого дозволяє розвиватися економіці держави. Останніми роками ціни реалізації часто ледь перевищують собівартість продукції у сільському господарстві. Ми наразі знову стоїмо на порозі посівної. А ще й досі не вирішили, що і скільки вироблятимемо, щоб продукція була рентабельною.
Поспілкуватися з цього приводу широкому загалу фахівців – теоретиків і практиків – випала нагода в рамках виставки «ІнтерАГРО 2012» на Другій міжнародній конференції «Агроресурси 2012: шляхи підвищення рентабельності агровиробництва». Захід зібрав 130 фахівців з 7 країн (Канада, Німеччина, Іран, Росія, Україна, Франція і Швейцарія) – представників від бізнесу, держави та ЗМІ. Організатором виступило ІА «АПК-Інформ» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Української аграрної конфедерації (УАК). Цього разу обговорювалась низка гострих ключових питань галузі: зміни, що чекають на аграрну політику в 2012 році; питання впровадження ринку землі в Україні за умов прийняття законопроекту про ринок земель в наявній редакції; рентабельність виробництва сільгосппродукції; короткострокові перспективи аграрного ринку України.
Через змістовність доповідей і гостроту дискусій, адже кожен з промовців мав свою особисту точку зору щодо запропонованих питань, регламент було перевиконано більше, ніж на годину.
КИЇВЩИНА ЗАПРОШУЄ ІНВЕСТОРІВ
Київська обласна державна адміністрація запрошує представників ділових кіл взяти участь в Міжнародному інвестиційному форумі «ІННОВАЦІЇ. ІНІЦІАТИВА. ІНВЕСТИЦІЇ. ІНФРАСТРУКТУРА», який відбудеться 21 лютого 2012 року в Національному центрі «Український дім». Генеральним спонсором заходу виступає один із лідерів вітчизняного АПК, національний сільгоспвиробник, зернотрейдер та інвестор – компанія «НІБУЛОН».
На форумі планується здійснити презентацію інвестиційних можливостей та перспектив розвитку столичного регіону, обговорити механізми та інструменти інвестиційної діяльності. Мета події – розширення та активізація міжрегіональної та міжнародної співпраці, встановлення партнерських відносин з приватним капіталом. Під час форуму працюватиме виставка-презентація інвестиційних проектів Київщини за участі понад 50 компаній.
«ЩОБ НАС ПОВАЖАВ УВЕСЬ СВІТ, МИ МУСИМО СПОЧАТКУ НАВЧИТИСЯ ПОВАЖАТИ САМІ СЕБЕ»
Такими словами розпочав нашу розмову по закінченні засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань агропромислового розвитку Іван Петрович Шилов, депутат облради 5-го і 6-го скликань, голова правління – директор КП «Білоцерківхлібопродукт». На порядок денний були винесені питання забезпечення Київської області продовольчим зерном на 2011-2012 роки та про затвердження Київської обласної Програми «Зерно Київщини на 2012-2015 роки». Читати далі…
СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮ
10 лютого Українська зернова асоціація та Укрзалізниця підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний сприяти недопущенню зриву експортних поставок агропродукції, формуванню ефективних умов державно-приватного партнерства й залученню інвестицій для оновлення рухомого складу українських залізниць. Читати далі…
«ЯК НАСЛУХАЄШСЯ ВСЬОГО, ЩО ОБІЦЯЮТЬ...»
14 лютого на XXII з'їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників в Києві зібралися понад 300 представників руху. Фермери намагалися чемно слухати обіцянки високопосадовців з трибуни та, залежно від почутого, – визначитися з планом дій на майбутнє і найближчу перспективу. Читати далі…
НАВЧАЄМОСЯ ВИРОБЛЯТИ І ЗАСТОСОВУВАТИ СОЮ
Для підвищення ефективності виробництва продукції тваринництва, вирішення проблеми поповнення кормового білку у відгодівлі тварин і вирощуванні птиці з використанням у раціонах продуктів переробки сої (макухи, шроту, жмиху, повножирової сої, соєвого молока, пасти) та вдосконалення системи підвищення рівня знань фахівців, які займаються вирощуванням сої та тваринництвом, з 2012 року проводитимуться щорічні навчання…
СИР ІЗ ГАЗОВИМ ДУШКОМ
Хоча заборона експорту наших сирів з боку РФ наразі стосується лише трьох підприємств, росіяни досліджують ще 200 зразків наших сирів. Тож перелік «везунчиків», яким заборонять експорт з сумнівних причин, може зрости.
ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «ДАВАЙТЕ СПІЛЬНО РОБИТИ НАШУ МЕДИЦИНУ І ОСВІТУ КРАЩИМИ!»
14 лютого за участі Миколаївського міського голови Володимира Чайки відбулась презентація оновленого відділення для немовлят Миколаївської міської дитячої лікарні №2, яке було відремонтоване та обладнане сучасною медичною апаратурою на кошти компанії «НІБУЛОН» на загальну суму 445 тис. грн.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: