Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 5 (175), 3 лютого 2012

ImageСТАВКА НА ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД, БО МИ ТОГО ВАРТІ!
Текст законопроекту про ринок земель №9001-д надруковано для обговорення громадскістю! Безпрецедентний в історії України випадок, коли текст законопроекту, підготовленого до другого читання у Верховній Раді, друкується в газеті «Голос України». На шпальтах видання документ побачив світ 25 січня (щоправда, без уточнення, яка саме це редакція; на офіційному ж сайті ВР і досі міститься версія після першого читання). Сподіваємося, що газета «Агропрофі» до цього оприлюднення також причетна.
Розуміючи усю важливість для вітчизняного АПК закону «Про ринок земель», ми постійно висвітлюємо хід роботи над цим документом. І коли наприкінці дев'ятої сесії аграрний комітет ВРУ підготував законопроект до другого читання, зважаючи на його доленосність, Голова Верховної Ради Володимир Литвин 11 січня запропонував оприлюднити документ, ознайомити з ним широке коло громадськості.
Тому, цілком поділяючи думку спікера, як фахове ЗМІ листами від 17 січня ми звернулися до Голови ВРУ Володимира Литвина та голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорія Калетніка з проханням надати остаточну редакцію тексту законопроекту (реєстр. № 9001-д) для публікації у нашій газеті. За інформацією секретаріату В.Литвина, 23 січня голова ВР направив листа голові профільного комітету з резолюцією: «Надати текст для публікації».
Нарешті, 2 лютого, дотримавши термінів, ми звернулися до секретаріату аграрного комітету, щоб дізнатися долю свого запиту. У секретаріаті нам повідомили, що відповідь підготовлена, проте ще не підписана головою комітету. І зачитали проект листа телефоном. Він напрочуд короткий, мовляв, оскільки текст законопроекту «Про ринок земель» опубліковано в газеті «Голос України», необхідності надавати його для публікації вдруге, немає.
Хочеться вірити, що законотворці підтримали ініціативу свого очільника, а наш лист став одним із каталізаторів, що спонукав усе-таки оприлюднити законопроект у такому, без перебільшення, шанованому і багатотиражному виданні, як «Голос України». Текст також розміщено у вільному доступі у рубриці «Право» на сайті газети www.golos.com.ua, тож усі зацікавлені користувачі Інтернету також можуть із ним ознайомитися.
Проте, ми не зовсім поділяємо думку профільного комітету ВР і вважаємо, що ознайомитись з доленосним законопроектом мають право навіть у найвіддаленішому селі, куди не добрався Інтернет і мало хто отримує «Голос України». Тому сьогодні на шпальтах «Агропрофі» ми, як обіцяли, подаємо текст документу за версією парламентського видання та продовжуємо друкувати зауваження та оцінки цього законопроекту з боку фахівців галузі.
Читати далі…
УКРАЇНА НЕ ГОТОВА ДО ПРИЙНЯТТЯ ЦЬОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ
Довгоочікуваний і суспільно важливий не лише для аграріїв проект закону «Про ринок земель» у його сьогоднішньому вигляді коментує Олексій Вадатурський, Герой України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН». Читати далі…
ДАВАЙТЕ ВІДСІВАТИ ЗЕРНО ВІД ПЛЕВЕЛІВ, АБО ДО ЧОГО СПОНУКАЮТЬ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ
Свою точку зору на проект закону «Про ринок земель» виклав Аркадій Корнацький
голова ГО «Селянський Фронт», юрист, засновник ТОВ «Агрофірма Корнацьких».
Читати далі…
КРОКИ НАЗУСТРІЧ РИНКУ ЗЕМЛІ
Державне земельне агентство України наразі є тим органом, який стоїть на сторожі української землі.
Про підсумки роботи відомства у минулому 2011 році розповів на прес-конференції голова Держземагентства України Сергій Тимченко.
ВАМ ДОВГО, ЧИ ДОРОГО?
Як виявилося, ситуація на коліях Укрзалізниці, пов'язана з відсутністю рухомого складу, стосується не лише зернового сектору. Про труднощі, які виникають під час транспортування вантажів, говорять і представники решти галузей економіки держави.
ЗЕМЕЛЬНА ТИБАТАРЕЯ
Колись у школі наша математичка пояснювала нам, як вирішувати рівняння. Однак для наших гуманітарних мізків це було важко. Заради того, щоб ми зрозуміли тему, вона вирішила довести, що трапляються речі, які не можна дорівнювати. І перед усім класом запитала мене: якщо взяти тебе окремо і прикласти до батареї, що вийде? Я перелякався; однак з'ясувалося, що при такому додаванні вийде Ти і Батарея, і аж ніяк не Тибатарея. Спостерігаючи нині спроби політиків, експертів, громадських діячів розв'язати земельне рівняння, складається враження, що вони намагаються реалізувати ту саму Тибатарею.

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: