Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 3 (173), 20 січня 2012

ImageАГРАРНА ГАЛУЗЬ У 2012 РОЦІ. ПРОГНОЗИ ВІД МІНАГРОПОЛІТИКИ
18 січня в Кабміні по завершенню засідання уряду міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк відзвітував перед пресою про стан підвідомчої галузі. На прес-конференції він розповів про стан посівів, підготовку до весняних польових робіт, прогноз цін на продукти харчування тощо.
БУНТІВНІ СЕЛЯНСЬКІ ПАЇ
Конфлікт, про який піде мова, можливо, й не надто характерний для української дійсності, адже у селян дуже рідко є розкіш вибору між потенційними орендарями земельних паїв. Але головна особливість, яка робить його системним, – свавілля чиновника, якому не тільки інтереси сільської громади «до спини», але й закон – уже навіть не дишло та рішення суду – не указ.
ВАГОНИ, ВІКНА І ПАПЕРИ. БЮРОКРАТИЧНІ ПЕРЕШКОДИ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ В АПК – У ДІЇ
Експорт зернових у 2011-2012 маркетинговому році провалений. Здається, це починають розуміти навіть у найвищих владних кабінетах. Провалений через непотрібні заборони, запровадження мит, що зробили вирощування зернових невигідними, і багато чого іншого. Україна опинилася у ситуації, коли вирощене не можна ні зберегти – не вистачає елеваторних потужностей,  ні вивезти, бо темп експорту, а головне – найсприятливіший для цього час, – втрачено. У результаті, станом на 10 січня експорт зернових та олійних склав заледве 10 млн тонн, у той час як Росія лише зернових вивезла 19,5 млн.
Звичайно, Міністерство аграрної політики та продовольства України зручно порівнює обсяги нашого експорту з минулим, неврожайним роком, коли до всього ще й діяли квоти на експорт, от у них і вимальовується приріст майже на третину. А потрібно було б порівнювати з аналогічним за врожаєм 2008-м.
Оптимісти скажуть: до кінця маркетингового року ще є час, встигнемо надолужити згаяне! От тільки можливостей для цього сьогодні насправді немає. Зерно, яке через мито притримували до нового року, наразі вивезене бути не може через банальну відсутність транспорту – залізничних вагонів-зерновозів.
Цій та іншим проблемам на вітчизняному зерновому ринку була присвячена прес-конференція президента Української зернової асоціації Володимира Клименка 16 січня в інформаційній агенції УНІАН.
ДУРНИЙ РОЗУМНОМУ НЕ ТОВАРИШ
У якій країні людям живеться краще: там, де розумні керівники і недолугі закони, чи навпаки – де хороші закони і недалекоглядні керівники? Таке питання виникає у всіх керівників і фахівців агропідприємств, які відповідально поставилися до процесу народження проекту закону України «Про ринок земель» (реєстраційний № 9001-д) і детально проаналізували його положення. Нагадаємо, що цей документ з урахуванням понад 1000 поправок підготовлений профільним комітетом Верховної Ради до другого читання і наразі опрацьовується головним юридичним управлінням ВРУ.
Кожна розсудлива людина згодна, що цей процес буде складним, але закон має з'явитися на світ досконалим. Газета «Агропрофі» та професійне товариство докладатимуть для цього максимум зусиль. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: