Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 1-2 (172), 13 січня 2012

ImageЗЕМЛЯ В ЗАКОНІ
Днями Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підготував до другого читання проект Закону України «Про ринок земель» (реєстраційний № 9001-д), ухвалений у першому читанні 9 грудня 2011 року. З огляду на важливість стратегічного для країни закону «Про ринок земель», Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував оприлюднити текст законопроекту перед його розглядом у другому читанні в сесійній залі для ознайомлення з документом широкого кола громадськості.
Тому «Агропрофі» надрукує текст цього документу, щоб якомога більша кількість українців могла його прочитати. Ми надамо людям, які безпосередньо працюють у сільському господарстві, експертам, науковцям та юристам можливість висловитися на шпальтах нашої газети. Редакція також звертається до усіх читачів, кому небайдужа доля української землі: надсилайте ваші зауваження, пропозиції та думки щодо цього доленосного документу. Ми обов'язково надрукуємо їх та доведемо до відома народних депутатів, які врешті-решт і вирішать долю нашої землі.
У цьому номері ми пропонуємо вашій увазі коментарі фахівців, що брали безпосередню участь у роботі над закононопроектом.Читати далі...
ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЛІДЕР
Генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський знову зайняв чільні позиції в авторитетному рейтингу керівників України.
Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю О.Вадатурського для Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія»
МОЛОЧНІ РІКИ, ЯГОТИНСЬКІ БЕРЕГИ

Динаміка розвитку ПАТ «Яготинський маслозавод» за останні 5 років дозволила йому вийти в лідери з виробництва цільномолочної продукції. Підприємство постійно і вперто доводить своєю діяльністю, що в Україні можливо виробляти конкурентоздатну продукцію.Читати далі...
ГЛОБАЛЬНІ СЦЕНАРІЇ ТОВАРНИХ РИНКІВ 2012

Добіг кінця 2011 рік – рік, коли у світову господарську систему повернулася глобальна економічна криза. Що готує світу 2012 рік спробували передбачити російські аналітики ФГ «Каліта-Фінанс». Пропонуємо вашій увазі тези дослідження, що безпосередньо стосуються розвитку сільського господарства.

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: