Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 1-2 (172), 13 січня 2012

ImageЗЕМЛЯ В ЗАКОНІ
Днями Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підготував до другого читання проект Закону України «Про ринок земель» (реєстраційний № 9001-д), ухвалений у першому читанні 9 грудня 2011 року. З огляду на важливість стратегічного для країни закону «Про ринок земель», Голова Верховної Ради Володимир Литвин запропонував оприлюднити текст законопроекту перед його розглядом у другому читанні в сесійній залі для ознайомлення з документом широкого кола громадськості.
Тому «Агропрофі» надрукує текст цього документу, щоб якомога більша кількість українців могла його прочитати. Ми надамо людям, які безпосередньо працюють у сільському господарстві, експертам, науковцям та юристам можливість висловитися на шпальтах нашої газети. Редакція також звертається до усіх читачів, кому небайдужа доля української землі: надсилайте ваші зауваження, пропозиції та думки щодо цього доленосного документу. Ми обов'язково надрукуємо їх та доведемо до відома народних депутатів, які врешті-решт і вирішать долю нашої землі.
У цьому номері ми пропонуємо вашій увазі коментарі фахівців, що брали безпосередню участь у роботі над закононопроектом.Читати далі...
ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЛІДЕР
Генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський знову зайняв чільні позиції в авторитетному рейтингу керівників України.
Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю О.Вадатурського для Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія»
МОЛОЧНІ РІКИ, ЯГОТИНСЬКІ БЕРЕГИ

Динаміка розвитку ПАТ «Яготинський маслозавод» за останні 5 років дозволила йому вийти в лідери з виробництва цільномолочної продукції. Підприємство постійно і вперто доводить своєю діяльністю, що в Україні можливо виробляти конкурентоздатну продукцію.Читати далі...
ГЛОБАЛЬНІ СЦЕНАРІЇ ТОВАРНИХ РИНКІВ 2012

Добіг кінця 2011 рік – рік, коли у світову господарську систему повернулася глобальна економічна криза. Що готує світу 2012 рік спробували передбачити російські аналітики ФГ «Каліта-Фінанс». Пропонуємо вашій увазі тези дослідження, що безпосередньо стосуються розвитку сільського господарства.

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: