Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...
СКВИРСЬКЕ ОРГАНІЧНЕ ДИВО
Останнім часом у світі зростає потреба в безпечних продуктах харчування. Це і не дивно, адже...
НАУКА, ЯКА ОБЕРІГАЄ ДОВКІЛЛЯ
До 45-річчя заснування Інституту агроекології і природокористування НААН Упродовж останнього...
ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...

Наші партнери:

Статті

№ 46 (170), 9 грудня 2011

ImageСАМОВРЯДНОМУ СЕЛЯНСЬКОМУ РУХУ – 40 РОКІВ!
Днями самоврядному селянському рухові в Україні виповнюється 40 років. Перша така структура – Рада колгоспів Української РСР – була утворена 20 грудня 1971 року на виконання постанови Третього Всесоюзного з'їзду колгоспників, що відбувся в листопаді 1969 року в Москві за активної участі численної делегації представників колективних господарств України.
Ініціатори її створення, а це були найбільш прогресивні й ініціативні представники села, обґрунтували таку необхідність небажанням колгоспів відігравати роль «молодшого партнера» державного сектору, залишатися мовчазними і безправними. Вони заявили, що відтепер братимуть активну участь у вирішенні власних проблем.
Упродовж часу з урахуванням процесів, що відбуваються в українському селі, це самоврядне об'єднання сільгоспвиробників країни реформувалося, змінювало назву – іменувалося Всеукраїнською радою колективних сільськогосподарських підприємств (1992), Всеукраїнським союзом сільськогосподарських підприємств (2001). З грудня 2009 року це – Аграрний союз України. Але ніколи об'єднання не змінювало суті: воно було і, хочеться вірити, залишатиметься дієвим органом захисту інтересів працівників села.
З нагоди ювілею Аграрний союз України планує провести 14 грудня 2011 року у Києві в Українському домі урочисте засідання, щоб проаналізувати діяльність самоврядних селянських структур і визначити основні напрями роботи на найближчу перспективу. Враховуючи «Програму розвитку агропромислового комплексу України до 2015 року» та здійснювану в державі адміністративну реформу, трудівники села матимуть змогу довести, що наразі роль громадських організацій зростає та розширюються функції недержавних інституцій.
До участі в заході запрошено численних товаровиробників та активістів селянського руху з усіх регіонів країни, представників органів державного управління і влади усіх рівнів, керівників самоврядних структур АПК з країн ближнього зарубіжжя.
За чималий проміжок часу свого існування самоврядному об'єднанню вдалося зробити чимало. Однак більшість цих досягнень сьогодні перетворилася на історію, яку навіть сивочолі фахівці колгоспного руху пригадують, докладаючи зусиль. Тому ми вирішили стисло викласти її на сторінках газети.
ЗЕРНОВИЙ ПУЛ – НАЗАД У МАЙБУТНЄ
Є така влучна українська приказка: «Спочатку їмо твоє, а потім – кожен своє». Якщо застосувати її до реалій зернового ринку Причорн омор'я, то звучатиме вона приблизно так: «Спочатку експортуємо моє, а потім – кожен своє»…
ХАРЧОВА БЕЗПЕКА ОЧИМА УКРАЇНЦІВ І ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ
З того часу, як в Україні почали обговорювати можливий вступ до ЄС, почалися розмови й про якість вітчизняної продукції, зокрема, харчової. Експерти з ЄС, Світового банку та державних установ розповіли про те, що ж нового з'явилося і з'явиться у державному регулюванні харчової безпеки в Україні.
ЗЛИТТЯ ТА ПОГЛИНАННЯ В АПК: ОБЕРЕЖНІСТЬ НЕ ЗАЙВА
Окрім традиційних для злиття і поглинання ризиків, покупці аграрних підприємств мають справу з низкою специфічних, що вимагає попередньої перевірки об'єкта інвестицій.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: