Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (158), 26 серпня 2011

Шановні читачі!
ImageМіжнародна федерація аграрних журналістів (МФАЖ, IFAJ), до якої входить 31 країна, звернулася до колег з закликом надати фінансову допомогу сім'ям японських аграрних журналістів, потерпілим цього року від жахливої стихії.
На заклик відгукнувся весь світ. Журналісти українського тижневика ділової інформації – газети «Агропрофі» – входять до складу МФАЖ. Тому редакція виступила з пропозицією: опублікувати матеріали аграрних журналістів України в цьому спецвипуску і зароблені гонорари перерахувати від імені нашої великої аграрної країни, яка свого часу постраждала від ЧАЕС, японським колегам.
Така пропозиція віднайшла активну підтримку справжніх фахівців аграрної журналістики та аграрної справи, тому наповнення спецвипуску, на наш погляд, вийшло змістовним і цікавим.
ImageМФАЖ – це впливова міжнародна організація, яка підтримується профільними міністерствами і лідерами АПК своїх країн і щорічно проводить конгреси на найвищому рівні. Перед світовою журналістською аграрною аудиторією виступають міністри і керівники провідних аграрних компаній приймаючої країни. Журналістам демонструють кращі підприємства галузі і знайомлять з країною. Минулого року конгрес проводила Японія, поточного проводитиме Канада, 2012 року – Швеція, потім Аргентина і Нова Зеландія.
Журналісти «Агропрофі» будуть в Канаді 14-18 вересня, де заплановано презентацію українського АПК. Тому цей спецвипуск буде також перекладено англійською мовою, викладено в мережі Інтернет і розіслано колегам з МФАЖ, партнерам, фахівцям аграрного ринку. У такий спосіб її отримають аграрні журналісти всього світу і зможуть ретранслювати її у своїх виданнях.
Крім того, спецвипуск присвячено 20-річчю Незалежності України.
Таким чином, українські аграрні журналісти:
1. Згуртувалися і активно відгукнулися на ініціативу американських представників МФАЖ. Але зробили це не у вигляді пожертвування, як вони пропонували, а цілеспрямовано. Це – спеціально для японських колег чесно зароблені професійною журналістською працею гроші!
2. Як патріоти попрацювали на зміцнення іміджу України як потужної аграрної держави, продемонструвавши великий спектр її можливостей і, заохочуючи інвесторів, накреслили АПК України і по галузях, і по суб'єктах господарювання.
3. Отримали відмінну тему для виступу на конгресі МФАЖ в Канаді.
Спецвипуск підтримав співзасновник нашої газети – компанія «НІБУЛОН» – один із лідерів українського АПК, національний сільгоспвиробник, зернотрейдер і інвестор. Компанія проводить активну просвітницьку роботу і пропагує Україну як потужну аграрну державу на зовнішньому ринку. Завдяки їй гонорар для авторів цього випуску збільшено вдвічі. Від імені газети «Агропрофі» і компанії «НІБУЛОН» ми щиро вдячні всім, хто прийняв участь у цьому проекті, і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на благо рідної України.
З повагою,
колектив газети «АГРОПРОФІ»

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: