Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...
ДРУГА МОЛОДІСТЬ «ЗОЛОТОНІСЬКОЇ»
За чверть віку роботи компанія «НІБУЛОН» з усіх випробувань виходила переможцем, стаючи ще...
«ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ»: ВІД СПІВПРАЦІ ВИГРАЮТЬ УСІ
Світлана Іванівна БредунНа благодатних землях Полтавщини агропромхолдинг АСТАРТА, який входить до ТОП-5 найбільших...

Наші партнери:

Статті

№ 24 (152), 24 червня 2011

ImageЗЕРНОВЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ
Що таке День поля? Це свято, під час якого результат найвищого злету творчого людського генія – новий сорт хліба – зустрічається з мозолистими руками хлібороба, які поведуть його у подальше життя. Це свято для науковців, які наочно демонструють результати своєї багаторічної праці та аграріїв, які, хоч і ненадовго, потрапляють у майбутнє і можуть помацати руками завтрашній день української ниви.
Вже стало традицією, що кожного року Інститут фізіології рослин і генетики, під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства, проводить науково-виробничу нараду, аби поділитися з хліборобами селекційними новинами та новими технологіями вирощування високих урожаїв. Останні роки ці наради збираються у базових господарствах, котрі тісно співпрацюють з інститутом. Цього року нарада проходила на базі найкращого господарства, яке має давню історію співпраці з Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України (ІФРГ), а його пшенична нива засіяна сортами інституту.
Для практичної демонстрації досягнень вітчизняної селекційної науки гостинно надала свої поля Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» Вінницької області. Читати далі...
ЖНИВА-2011 СТАРТУВАЛИ НА МИКОЛАЇВЩИНІ
Відмінний подарунок державі до національного свята – Дня Конституції – зробив національний сільгоспвиробник ТОВ СП «НІБУЛОН». Він розпочав жнива 2011 року в усіх філіях Миколаївської області. Читати далі...
СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ ЗЕЛЕНИЙ: БІЗНЕС БЕЗ ПРАВИЛ, ЩО ВІЗ БЕЗ КОНЯ
Їдучи дорогами України і спостерігаючи навколишні пейзажі, часто думаєш: от тут би посидіти з вудкою, видертися б на ту гору, а тут просто було б добре посидіти в тиші квітучого поля. Втім, часто далі думок справа не рушить.
ГАРНІ ВРОЖАЇ ВИСОКИМ ЦІНАМ НЕ ЗАВАДЯТЬ
Високі ціни на продовольство і нестабільність сировинних ринків збережуться, про це йдеться в новій доповіді Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і Продовольчої і сільськогосподарської Організації об'єднаних націй (ФАО). У «Огляді перспектив розвитку сільського господарства на 2011-2020 роки» ОЕСР-ФАО (далі – «Перспективи») повідомляється, що хороший урожай, який буде отриманий найближчими місяцями, повинен привести до зниження цін на сировинні товари, які цього року досягли надзвичайно високого рівня. Проте, стверджують автори огляду, в найближче десятиліття реальні ціни на зерно можуть вирости в середньому на 20%, а ціни на м'ясо – на 30% в порівнянні з 2001-2010 рр. Втім, цей прогноз значно нижчий за рекордний рівень цін, відмічений в 2007-2008 і в поточному році.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: