Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 24 (152), 24 червня 2011

ImageЗЕРНОВЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ
Що таке День поля? Це свято, під час якого результат найвищого злету творчого людського генія – новий сорт хліба – зустрічається з мозолистими руками хлібороба, які поведуть його у подальше життя. Це свято для науковців, які наочно демонструють результати своєї багаторічної праці та аграріїв, які, хоч і ненадовго, потрапляють у майбутнє і можуть помацати руками завтрашній день української ниви.
Вже стало традицією, що кожного року Інститут фізіології рослин і генетики, під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства, проводить науково-виробничу нараду, аби поділитися з хліборобами селекційними новинами та новими технологіями вирощування високих урожаїв. Останні роки ці наради збираються у базових господарствах, котрі тісно співпрацюють з інститутом. Цього року нарада проходила на базі найкращого господарства, яке має давню історію співпраці з Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України (ІФРГ), а його пшенична нива засіяна сортами інституту.
Для практичної демонстрації досягнень вітчизняної селекційної науки гостинно надала свої поля Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» Вінницької області. Читати далі...
ЖНИВА-2011 СТАРТУВАЛИ НА МИКОЛАЇВЩИНІ
Відмінний подарунок державі до національного свята – Дня Конституції – зробив національний сільгоспвиробник ТОВ СП «НІБУЛОН». Він розпочав жнива 2011 року в усіх філіях Миколаївської області. Читати далі...
СІЛЬСЬКИЙ ТУРИЗМ ЗЕЛЕНИЙ: БІЗНЕС БЕЗ ПРАВИЛ, ЩО ВІЗ БЕЗ КОНЯ
Їдучи дорогами України і спостерігаючи навколишні пейзажі, часто думаєш: от тут би посидіти з вудкою, видертися б на ту гору, а тут просто було б добре посидіти в тиші квітучого поля. Втім, часто далі думок справа не рушить.
ГАРНІ ВРОЖАЇ ВИСОКИМ ЦІНАМ НЕ ЗАВАДЯТЬ
Високі ціни на продовольство і нестабільність сировинних ринків збережуться, про це йдеться в новій доповіді Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і Продовольчої і сільськогосподарської Організації об'єднаних націй (ФАО). У «Огляді перспектив розвитку сільського господарства на 2011-2020 роки» ОЕСР-ФАО (далі – «Перспективи») повідомляється, що хороший урожай, який буде отриманий найближчими місяцями, повинен привести до зниження цін на сировинні товари, які цього року досягли надзвичайно високого рівня. Проте, стверджують автори огляду, в найближче десятиліття реальні ціни на зерно можуть вирости в середньому на 20%, а ціни на м'ясо – на 30% в порівнянні з 2001-2010 рр. Втім, цей прогноз значно нижчий за рекордний рівень цін, відмічений в 2007-2008 і в поточному році.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: