Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 23 (151), 17 червня 2011

ImageСУДОВА І ВИКОНАВЧА ВЛАДА ЩОСЬ ВИКОНУЮТЬ. ЩО СКАЖУТЬ ЗАКОНОДАВЦІ?
Україна напередодні нового 2011/2012 маркетингового року, який розпочнеться вже 1 липня. Дуже шкода, що через штучне втручання і непослідовні дії влади на зерновому ринку поточний рік Україна повністю провалила. Маємо спаплюжену репутацію України на зовнішньому ринку через зірвані контракти, штрафи та неустойки, і на сотні мільйонів пограбовану економіку держави через недоотримані у такий спосіб прибутки аграріїв.
Нарешті, здавалося б, правила роботи на зерновому ринку визначено остаточно: скасовано квотування, набрав чинності закон про експортні мита на зернові. Експерти одностайно пророкують добрий врожай-2011. Тож залишилося просто працювати в умовах цивілізованого ринку: виконувати укладені контракти, всіляко підтримувати своїх і не заважати чужим гравцям ринку, щоб спробувати хоч частково виправити зіпсовану репутацію України – потенційної житниці світу.
Здається, державні органи влади мали б винести уроки з цього сумного досвіду. І починати, зрештою, практично виконувати виголошену Президентом України Віктором Януковичем стратегічну Програму економічних реформ України на 2010-2014 роки, мета якої полягає у створенні достойних умов життя наших співгромадян. Досягти цього, як визначено в документі, можливо через «поліпшення бізнес-клімату й створення сприятливих умов для надходження інвестицій».
Натомість маємо напрочуд дивну ситуацію довкола провідного українського сільгоспвиробника, інвестора і лідера ринку зерна – ТОВ СП «НІБУЛОН». Замість всебічної підтримки і всілякого сприяння компанії в її патріотичних програмах із розбудови флоту та відродження судноплавства Дніпром та Південним Бугом, будівництва нових потужностей зі зберігання та переробки зернових і олійних культур, маємо цькування «НІБУЛОНа» з боку контролюючих та правоохоронних органів – від ДПА і СБУ до Держмитслужби, Мінагрополітики та прокуратури.
Читати далі…
ПРО ОМРІЯНІ 80 МІЛЬЙОНІВ ТОНН ЗЕРНА…
Хто б там що не казав, але, за великим рахунком, усі двадцять років своєї незалежності Україна аграрна буксує, упевнений генеральний директор ВГО «Українська аграрна конфедерація» Сергій Стоянов.
ЯК ЗАХИЩАТИМЕМО РОДЮЧІСТЬ?
На порядок денний засідання аграрного комітету ВРУ 14 червня було винесено всього п'ять питань. Проте тривало воно повних дві години, хоча більшість законопроектів розглядалися майже блискавично. Читати далі…
ПРОДАЖ ЗЕМЛІ: СТРОКИ, ЦІНИ, СТАВЛЕННЯ
14 червня 2011 року у приміщенні ТПП України відбулася конференція на тему «Приватизація земель в Україні: результати, наслідки, перспективи». Основна частина конференції була присвячена соціологічному дослідженню «Оцінювання проведення земельної реформи в Україні за результатами 2010 року».
СВІТОВІ ЦІНИ НА ПРОДОВОЛЬСТВО – НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ВИСОКІ І МІНЛИВІ
В поточному і наступному році переважатимуть високі і мінливі ціни на сільськогосподарську продукцію, такий аналіз опублікований 7 червня в піврічному «Продовольчому прогнозі» ФАО. Згідно прогнозу, причини подальшого зростання цін полягають в різкому скороченні запасів продовольства і досить скромному прирості урожаю більшості сільськогосподарських культур.
МІСЬКІ ФЕРМЕРИ
В контексті заяв Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, який пропонує українцям переходити на самозабезпечення овочами, доволі цікавим видається досвід Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Один з проектів організації – Програма міського землеробства ФАО, що здійснюється в п'яти крупних містах Демократичної Республіки Конго, як стверджують експерти, принесла країні $400 млн прибутків. Україна поки що випереджає Конго у рейтингу країн світу за рівнем життя, який щороку оприлюднює ООН. Проте не зарікаймося, та й досвід цікавий. Читати далі...
ВІННИЧЧИНА ТЕСТУЄ ЗЕМЕЛЬНИЙ КАДАСТР
Керівники Держземагенства та представники Світового банку взяли участь у тестуванні автоматизованої системи кадастру, яка, як планується, має бути створена в Україні до липня 2012 року.
Подія відбулася на Вінниччині, в рамках проведення місії Світового банку з питання впровадження проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру».
Представники Світового банку та Держкомзему дали коментарі щодо цієї події та темпів створення системи кадастру в Україні.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: