Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АВТОПАРК ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ДОРІГ: СПІВРОБІТНИЦТВО VOLVO І «НІБУЛОНА» ТРИВАЄ
Зерно має пересуватися річкою, наголошує компанія «НІБУЛОН» від 2009 року, і транспортує нею...

Наші партнери:

Статті

№ 17-18 (147), 13 травня 2011

ImageВИРОСТИТИ, ЩОБ НЕ ЗБЕРЕГТИ. ДЕ ЗБЕРІГАТИМЕМО УРОЖАЙ-2011?
Жнива в Україні завжди були стихійним лихом, битвою за урожай: чи недорід, чи ужинок багатий, – а справитися з ним важко. Він, як і війна, потребує напруження всіх сил держави – у першу чергу транспортно-логістичної інфраструктури, зерноскладів, елеваторів. Адже потрібно у найкоротші терміни перевезти від лану до сховища мільйони тонн збіжжя. Врешті-решт не так важливо, скільки виростили, як скільки зберегли. То де ж зберігатимемо урожай-2011 року, адже час отримувати нові сертифікати, а зерносховища забиті збіжжям. Читати далі...
З ГРЕЧКИ ТА ПРОСА – І КАША, І ПАША
«Мусій, гречку сій, як хочеш кашу їсти», - закликає народна мудрість. Цікаво, що з цього приводу думає вітчизняна аграрна наука? Якби ми до неї дослухалися, то цією крупою можна було б завалити півсвіту, впевнений селекціонер-гречкосій Володимир Малина з Подільського державного аграрно-технічного університету.
ПРО НАШУ ОЛІЮ І ГЛОБАЛЬНУ ПОГОДУ
Продовжуємо розповідь (початок див. «Агропрофі» №16/2011) про П'ятий всеукраїнський AGRO INDUSTRY FORUM 2011 «РИНОК ЗЕРНА», який відбувся 28 квітня у столичному Президент Отелі. Традиційний організатор форуму – компанія Meeting Point Ukraine. Читати далі...
«НІБУЛОН» – ПЕРШИЙ СЕРЕД АГРАРНИХ КОМПАНІЙ У РЕЙТИНГУ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
За результатами рейтингу корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія» компанія «НІБУЛОН» стала кращою серед компаній агропромислового комплексу та 5-ою в секторі товарного виробництва.
ЯК ВИГЛЯДАТИМУТЬ НОВІ МЕЖОВІ ЗНАКИ?
Уже два десятки років в Україні розпайовують землю. Законодавство передбачає, що «кордони» ділянок закріплюються межовими знаками, але досі за ці знаки правили кілочки. Які час від часу переносилися дбайливою рукою на кілька сантиметрів углиб сусідської території. Зареєстрована інструкція Держкомзему «Про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» визначила, нарешті, офіційну форму межових знаків. Хто має їх замовляти і чи обов'язково це робити тим, хто вже оформив державний акт на право власності на землю? Як вони виглядатимуть, хто їх встановлюватиме і коли розпочнеться цей процес? Про це розповідає директор Департаменту землеустрою Держкомзему України Олександр Краснолуцький.
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО УКРАЇНИ У 2010 РОЦІ
Держкомстат України оприлюднив зведені показники стосовно стану АПК у минулому році.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: