Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 15 (145), 22 квітня 2011

ImageСПОКОНВІЧНЕ СВЯТО СЕЛЯНИНА
Кожен християнин чекає Великодня з особливим душевним трепетом, адже це найвеличніше свято є символом перемоги життя над смертю, віри над безнадією, світла над темрявою.
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Цей день спонукає нас зважити на терезах заповідей Божих свої вчинки, помисли, бажання та наміри, спинити повсякденні метушливі кроки і по-новому побачити й відчути своє покликання, своє місце в житті. Великдень надихає нас бути благороднішими, добрішими, милосерднішими один до одного.
З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю, врожайний рік. З діда-прадіда кожен український селянин брався до будь-якої роботи на землі обов'язково попросивши благословення Господнього. Саме завдяки християнській моралі дерево українського роду з століття в століття розростається, кріпне, приносить визначні плоди для своєї країни і світу.
В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій Українській Нації. І у цей день ми дякуємо Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.
Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Тож хай всі наші помисли будуть пронизані добром. Адже світлі думки породжують світлі вчинки так само, як добірне зерно дає гарні сходи.
Нехай Пасхальне Свято, яке ми відзначатимемо цієї неділі, стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого. Тож від усього серця бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.
У ПРАВОВОМУ ПОЛІ ЗЕРНОВОГО РИНКУ – ПРАВЖНЯ ЗАКОНОТВОРЧА ЧЕХАРДА
Експортом впродовж квітня ніхто не займається –
ні держава, ні зернотрейдери. Усі перебували в очікуванні ухвалення Верховною Радою законів про впровадження вивізного мита на зернові культури,
які наразі підлягають квотуванню. А тим часом…
КНИГИ ПОДІБНІ РІКАМ, ЩО ТАМУЮТЬ СПРАГУ ЦІЛОГО СВІТУ
Приводом для зустрічі у Миколаївській центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького стала підтримка друкованого слова з боку мецената і благодійника, спонсора вже близько сотні видань – генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського.
А БЕЗ КАДАСТРУ ВЛАСНІСТЬ НЕМОЖЛИВА
Прийняття Закону «Про Державний земельний кадастр» є одним з кроків до ринку землі. 19 квітня законодавці почали робити цей крок, більшістю голосів включивши відповідний законопроект до порядку денного сесії, а відтак, законопроект може бути ухвалений вже найближчим часом.
БРАЗИЛЬСЬКІ ФОРВАРДИ НА УКРАЇНСЬКОМУ ПОЛІ
І знову – «за Бразилію». Останнім часом український аграрний бомонд поглинув якийсь бразильський карнавал. Принаймні, таке складається враження: усі причетні до регулювання ринку зерна в Україні наперебій посилаються на досвід цієї далекої яскравої країни.
Так, 20 квітня у Києві відбувся «круглий стіл» на тему «Кредитування сільськогосподарських виробників під заставу майбутнього урожаю: досвід Бразилії та перспективи запровадження в Україні». Тема актуальна, тим більше, що наразі влада намагається примусити трейдерів фінансувати агровиробництво. Читати далі...
ЗЕРНО ПРИЧОРНОМОР’Я В ЦЕНТРІ УВАГИ
13-14 квітня в столичному готелі «InterContinental» проходила Восьма міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я», організатором якої традиційно виступив Аналітичний центр «Украгроконсалт». Конференція зібрала потужних гравців зернового ринку, фінансистів, інвесторів і аналітиків, щоб обговорити збільшений вплив зміни клімату на аграрний сектор, оцінити чинники формування аграрної і експортної політики країн Чорноморського регіону, розкрити взаємозалежність між ринками капіталу і розвитком світового сільського господарства, спрогнозувати перспективи аграрного сезону 2011/12 рр.
ФОРВАРД ПІД ПРИМУСОМ: НЕМОЖЛИВО І НЕПОТРІБНО
Інформаційне агентство «ЛігаБізнесІнформ» вирішило з'ясувати, чи готові трейдери брати участь у фінансуванні  виробництва зерна в Україні. «Круглий стіл» з такою назвою відбувся у прес-центрі агентства 20 квітня.
ОТ ЯКБИ ПОБІЛЬШЕ ТАКИХ ЧЕПУРУШОК!
Різнобарв'я колись полонило те село, бо його невгамовні чепурушки порозмальовували геть усе: хати, печі, посуд, меблі. А коли вже місця не було, то перейшли на звичайнісінький папір. Яскраві півні, коні й риби, неймовірної краси квіти й калина, обов'язкова нескінченна стрічечка-бігунець вже років зо 200 мандрують посланцями України по всьому світі і йменуються петриківський живопис. Бо душа в Петриківці завжди була вільною – кріпацтва тут не було через статус казенної слободи! Читати далі.. .

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: