Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 12 (142), 25 березня 2011

ImageОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: ВЕРХІВКА НЕНАВИДИТЬ СЛОВА – «РИНОК УСЕ ВІДРЕГУЛЮЄ»
Тому що нічого в ньому не розуміє, але попри все постійно намагається ним керувати.
ЗЕМЛЯ. БАГАТО В ЦЬОМУ СЛОВІ…
Україна стоїть на порозі великих змін: ось-ось має пролунати фінальний акорд земельної реформи – розпочатися функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення. Принаймні Президент України Віктор Янукович днями голосно заявив:  «Перед нами поставлено завдання – запустити ринок земель у 2012 році – і воно має бути виконано».
Чи стане ця подія кроком до благополуччя і процвітання, або ж початком соціальних потрясінь – залежить від того, яким чином її будуть реалізовувати. Для того, щоб необхідне для старту реформи законодавство було максимально точним і повністю відповідало нашим реаліям, потрібно на всіх етапах його розробки широко залучати до обговорення громадськість, бізнес і владу та активно звертатися за порадою і консультацією до фахівців з експертного середовища.
У контексті вищезгаданого на поточному тижні відбулись дві важливі події на шляху до законодавчого врегулювання майбутнього ринку землі.
23 березня у Верховній Раді України пройшли парламентські слухання на тему: «Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації».
А напередодні відбулось засідання круглого столу «Державне регулювання надмірної концентрації сільськогосподарських земель у власності та оренді», що проводилося за ініціативи Державного агентства земельних ресурсів України та асоціації «Земельна спілка України». Засідання було присвячене одному з найважливіших аспектів майбутньої реформи – обмеження максимальних площ сільськогосподарських земель, що можуть перебувати у власності чи оренді однієї юридичної чи фізичної особи. Це питання важливе як для держави, з метою недопущення надмірної концентрації земель, так і для бізнесу, адже сучасні технології і конкурентне середовище диктують певні площі господарств. Тож нижче пропонуємо ознайомитись із думками учасників парламентських слухань і круглого столу.
ЦУКРОВА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ 2010 РОКУ
22-23 березня в Києві вже вкотре пройшла Міжнародна науково-технічна конференція цукровиків. Вичерпно роботу українських цукровиків у минулому році висвітив у своїй доповіді голова правління НАЦУ «Укрцукор» Микола Ярчук.
АГРАРІЇ ОТРИМАЛИ НА ВЕСНЯНИЙ КОМПЛЕКС ПО-МАКСИМУМУ
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк позитивно оцінює стан підготовки та проведення весняно-польових робіт. За його словами, українські виробники сільськогосподарської продукції одержали максимальну підтримку з боку міністерства.
МИТНИКИ І ПІДПРИЄМЦІ: ДІАЛОГ У ПОШУКАХ РІШЕННЯ
22 березня в Києві відбулося розширене засідання спільної робочої групи «УСПП-Держмитслужба». Виробників від агропромислового комплексу на заході, на жаль, не було. Але питання, що піднімалися, їх стосуються також.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: