Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 12 (142), 25 березня 2011

ImageОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: ВЕРХІВКА НЕНАВИДИТЬ СЛОВА – «РИНОК УСЕ ВІДРЕГУЛЮЄ»
Тому що нічого в ньому не розуміє, але попри все постійно намагається ним керувати.
ЗЕМЛЯ. БАГАТО В ЦЬОМУ СЛОВІ…
Україна стоїть на порозі великих змін: ось-ось має пролунати фінальний акорд земельної реформи – розпочатися функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення. Принаймні Президент України Віктор Янукович днями голосно заявив:  «Перед нами поставлено завдання – запустити ринок земель у 2012 році – і воно має бути виконано».
Чи стане ця подія кроком до благополуччя і процвітання, або ж початком соціальних потрясінь – залежить від того, яким чином її будуть реалізовувати. Для того, щоб необхідне для старту реформи законодавство було максимально точним і повністю відповідало нашим реаліям, потрібно на всіх етапах його розробки широко залучати до обговорення громадськість, бізнес і владу та активно звертатися за порадою і консультацією до фахівців з експертного середовища.
У контексті вищезгаданого на поточному тижні відбулись дві важливі події на шляху до законодавчого врегулювання майбутнього ринку землі.
23 березня у Верховній Раді України пройшли парламентські слухання на тему: «Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації».
А напередодні відбулось засідання круглого столу «Державне регулювання надмірної концентрації сільськогосподарських земель у власності та оренді», що проводилося за ініціативи Державного агентства земельних ресурсів України та асоціації «Земельна спілка України». Засідання було присвячене одному з найважливіших аспектів майбутньої реформи – обмеження максимальних площ сільськогосподарських земель, що можуть перебувати у власності чи оренді однієї юридичної чи фізичної особи. Це питання важливе як для держави, з метою недопущення надмірної концентрації земель, так і для бізнесу, адже сучасні технології і конкурентне середовище диктують певні площі господарств. Тож нижче пропонуємо ознайомитись із думками учасників парламентських слухань і круглого столу.
ЦУКРОВА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ 2010 РОКУ
22-23 березня в Києві вже вкотре пройшла Міжнародна науково-технічна конференція цукровиків. Вичерпно роботу українських цукровиків у минулому році висвітив у своїй доповіді голова правління НАЦУ «Укрцукор» Микола Ярчук.
АГРАРІЇ ОТРИМАЛИ НА ВЕСНЯНИЙ КОМПЛЕКС ПО-МАКСИМУМУ
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк позитивно оцінює стан підготовки та проведення весняно-польових робіт. За його словами, українські виробники сільськогосподарської продукції одержали максимальну підтримку з боку міністерства.
МИТНИКИ І ПІДПРИЄМЦІ: ДІАЛОГ У ПОШУКАХ РІШЕННЯ
22 березня в Києві відбулося розширене засідання спільної робочої групи «УСПП-Держмитслужба». Виробників від агропромислового комплексу на заході, на жаль, не було. Але питання, що піднімалися, їх стосуються також.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: