Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 07 (138), 18 лютого 2011

Image«ОБПІКШИСЬ» НА ГРЕЧЦІ – «ДМУХАТИМЕМО» НА МАСЛО?
Нещодавно професійне середовище молочної галузі сколихнула новина про заплановану інтервенцію на наш ринок молочної продукції іноземного виробництва. Експерти молочного ринку та фахівці галузі були щиро здивовані озвученими першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадимом Копиловим планами закупівлі 15 тисяч тонн білоруського масла, які нібито мали попередити стрибок цін на внутрішньому ринку. Складається враження, що «обпікшись» на гречці, уряд вирішив «дмухати» на масло, хоча, на думку фахівців, у цьому немає ніякої потреби.
Більше того, за словами голови правління Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» Василя Бондаренка, закупівля масла в Білорусі за цими цінами сьогодні недоцільна з економічних міркувань, бо за кілограм масла жирністю 72,5% сусіди просять 5,2 долара, або близько 42 гривень, (додайте сюди 20% ПДВ на ввозі і транспортні витрати). От і виходить, що ціна білоруського масла буде близько 51-52 гривень за кілограм, у той час як українське масло коштує близько 40 гривень. Білорусь можна зрозуміти: Росія і Казахстан припинили купувати її масло по 5,2 долари, бо воно стало для них надто дороге. От білоруси і шукають нові ринки збуту у нас.
Необхідність інтервенції дійсно існувала, але у серпні-вересні, коли масло в Україні було дорожчим, ніж на зовнішньому ринку – воно коштувало 55 гривень за кілограм. Саме тоді була об'єктивна необхідність у його закупівлі в обсязі близько 13 тисяч тонн для зниження ціни.
Проте, поки колеса бюрократичного механізму зі скрипом крутилися, ситуація на ринку змінилася. У 2010 році було закуплено на 66,1 тисячі тонн молока більше ніж у 2009-му, що дало додатковий ресурс сировини. Крім того, скоротилося внутрішнє споживання сиру через його суттєве подорожчання, а експорт його був незначним. Відповідно заводи зменшили виробництво сиру, а молоко пішло на виробництво масла, якого виробили на 6,2% більше, ніж 2009 року. Таким чином внутрішні потреби у маслі були повністю задоволені. Читати далі…
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Як отримати земельну ділянку для ведення фермерського господарства?
42007 року моя дружина відкрила фермерське господарство на підставі державного акту на право власності на земельну ділянку (цільове призначення – будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд). Заява на отримання земельної ділянки для ведення фермерського господарства не була подана до районної державної адміністрації. Зараз гостро стало питання про виробничу діяльність та про право (на підставі ЗУ «Про фермерське господарство» та Земельного Кодексу) отримання земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
Прошу надати відповіді з наступних питань:
1. Які документи додаються до заяви (клопотання) на отримання земельної ділянки для ведення фермерського господарства, якщо фермерське господарство вже зареєстровано (має статус юридичної особи), а рішення професійної комісії було загублено?
2. Якщо отримано відмову в отриманні земельної ділянки у зв'язку з її відсутністю, як перевірити достовірність отриманої відповіді та які дії в даній ситуації?
3. Відповідно до п.1ст.7 ЗУ «Про фермерське господарство» для отримання земельної ділянки чи доцільно буде одночасно (паралельно) звертатися до районної державної адміністрації (отримання з земель державної власності) та районної ради (отримання із земель комунальної власності)?
Відповідь читайте у друкованій версії газети
ЗАКОНОПРОЕКТ №8053: ПРИСТРАСТІ НЕ ВЩУХАЮТЬ
Хоча горе-проект №8053 і не пройшов ані аграрного комітету, ані головного науково-експертного управління ВРУ, відгуки на нього продовжують надходити.
НЕХАЙ ТВОЯ ПРАВА РУКА НЕ ЗНАЄ, ЩО РОБИТЬ ЛІВА
В Біблії написано: «…коли твориш милостиню, нехай твоя права рука не знає, що робить ліва».Схоже, наші чиновники саме «творять милостиню», адже наразі в Україні спостерігається кілька державних точок зору на одну й ту саму проблему вже
остогидлого усім квотування експорту зерна. Читати далі…
НАСІННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ – ЗАПОРУКА УСПІХУ В КАРТОПЛЯРСТВІ
В рамках виставки «ІнтерАГРО 2011» відбувся семінар з ефективного
вирощування картоплі в Україні «Сучасні технології + високоякісне насіння = формула успіху». Зала була вщент переповненою – настільки високим був інтерес до проблем вирощування «другого хлібу».
М'ЯСО-МОЛОЧНИЙ СТІЛ КРУГЛИЙ, АЛЕ З ГОСТРИМИ КУТАМИ
«Тваринництво в Україні: бути чи не бути». Таку тему обговорювали учасники круглого столу, організованому журналом «Тваринництво сьогодні» у рамках виставки «ІнтерАГРО 2011» у Києві. Точку зору уряду на проблеми і перспективи тваринництва презентував заступник міністра АП, академік НААН України Володимир Ладика.
Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: