Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...
СКВИРСЬКЕ ОРГАНІЧНЕ ДИВО
Останнім часом у світі зростає потреба в безпечних продуктах харчування. Це і не дивно, адже...
НАУКА, ЯКА ОБЕРІГАЄ ДОВКІЛЛЯ
До 45-річчя заснування Інституту агроекології і природокористування НААН Упродовж останнього...
ІЩЕ БЛИЖЧЕ ДО ЧОРНОГО МОРЯ: РІЧКОВИЙ ТЕРМІНАЛ «НІБУЛОНА» ЗАПРАЦЮВАВ НА ХЕРСОНЩИНІ
10-й річковий перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» 14 липня 2017 року урочисто...
ВЕРХОВНА РАДА: ДИМ БЕЗ ВОГНЮ
Минулий тиждень був останнім пленарним у роботі шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання,...

Наші партнери:

Статті

№ 03-04 (136), 28 січня 2011

ImageЩО ГОТУЄ АГРАРНИЙ РІК 2011
На сторінках газети українські правники обговорюють вплив на вітчизняний АПК закону про держбюджет на 2011 рік та Податкового кодексу.
УРЯД І ЗЕРНОТРЕЙДЕРИ: ЯКЩО НЕ ПДВ, ТАК КВОТУВАННЯ
Агробізнес завжди був справою ризикованою, бо крім працелюбства і таланту вимагав від виробника враховувати ще й непередбачуваність природи.
Проте нині в Україні агробізнес ризикованіший удвічі, адже крім непрогнозованих примх погоди потрібно враховувати ще й непередбачувані примхи держави. Не здійснюючи суттєвої допомоги аграріям, уряд весь час намагається регулювати аграрний ринок неринковими методами. Усі ці зусилля, спрямовані нібито на зменшення цін на продовольство та збільшення надходжень до бюджету, в першу чергу знижують доходи аграріїв. Скидається, що держава кожну гривню у кишені своїх громадян сприймає як власну образу і не припиняє докладати зусиль для вилучення цих гривень усіма можливими способами. Читати далі...
ПРО СТАН СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В УКРАЇНІ 2010 РОКУ
Державний комітет статистики України обрахував та оприлюднив попередні дані щодо обсягів виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції в Україні за підсумками 2010 року.
СПИРТОВИКИ МОДЕРНІЗУЮТЬСЯ. ВИРОБНИКИ ГОРІЛКИ НЕ ПРОТИ
Днями найпотужніші виробники вітчизняної горілки вперше відкрито заявили, що підтримують підвищення цін на спирт, яке планує державне підприємство спиртової й лікеро-горілчаної промисловості – ДП «Укрспирт». На спільній прес-конференції в УНІАН 25 січня вони пояснили, що подорожчання спирту класу «люкс» буде некритичним. Прибуток компаній на кожній пляшці дещо зменшиться, а отримані ж за рахунок цього кошти державне підприємство направить на модернізацію спиртзаводів.
СПІЛЬНА ЗАЯВА Є, СПІЛЬНИХ ДІЙ – ПОКИ НЕМАЄ
27 січня 2011 року відбувся круглий стіл за участю 89 провідних операторів зернового ринку України «Розвиток діалогу у зерновому секторі та перспективи інвестування». Форум вийшов представницьким: у його роботі взяли участь міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, президент Української зернової асоціації Володимир Клименко, директор Інституту розвитку аграрних ринків Віктор Андрієвський, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Андре Куусвек, представники ФАО, Світового банку, Міжнародного валютного фонду, що засвідчило пильну увагу до здавалося б внутрішніх українських проблем з боку світової спільноти. Секрет простий – Україна є частиною відповіді на питання «Як нагодувати світ?», яке дедалі більше загострюється. Міжнародні експерти констатували, що українці здатні вирощувати 80 і навіть 100 мільйонів тонн зерна, але це потребує гігантських капіталовкладень. У держави коштів немає, а от непослідовна і непрозора політика уряду на зерновому ринку позбавляє надії на залучення приватних інвестицій у галузь. Читати далі...
ЗЕМЛЯ ЧЕКАЄ НА СВОЇХ ПОКУПЦІВ. ЧИ БУДЕ ЗИСК ДЛЯ АГРАРІЇВ ВІД ВІЛЬНОЇ ЗЕМЛІ?
На початку січня Президент України зробив ряд рішучих заяв, з яких можна зробити висновок про можливу відміну мораторію на купівлю-продаж землі в 2011 р. Відкриття ринку землі при цьому розглядається як засіб залучення іноземних інвестицій і технологій. Іншою метою називається боротьба з корупцією. Експерти Аналітичного центру «УкрАгроКонсалт» вважають, що заявлені цілі мають мало спільного з реальними мотивами.
СТАН ПОСІВІВ
Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: