Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...
«НІБУЛОН» ІНВЕСТУЄ ПОНАД 5,5 МЛРД ГРН В ІНФРАСТРУКТУРУ УКРАЇНИ
Лідер аграрного ринку сільгосппідприємство «НІБУЛОН» має намір у найближчі кілька років вкласти...
РЕГУЛЯРНІ ПАСАЖИРСЬКІ РЕЙСИ ВОДНИМ ТРАНСПОРТОМ ВІДКРИТО!
13-14 травня компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення за маршрутами...
ВІДРОДЖЕННЯ СУДНОБУДУВАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МИКОЛАЄВА!
Коли в серпні 2009-го сільгосппідприємство «НІБУЛОН» спускало на воду перші чотири несамохідні...

Наші партнери:

Статті

№ 46 (133), 10 грудня 2010

ImageСИЛА НАЦІЇ – У НАСТУПНИЦТВІ ПОКОЛІНЬ!
ВІдродженнЯ і процвітання українського села, перетворення агропромислового комплексу на ефективний конкурентоспроможний сектор економіки, розвиток людського потенціалу галузі стали головними пріоритетами Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, реалізувати яку поставив за мету Президент України Віктор Янукович. 
Втілити ці амбітні плани можливо лише за наявності в АПК потужної когорти фахівців, відданих свої справі та ідеалам служіння Батьківщині, адже сільське господарство це не лише поля і ферми, це, в першу чергу, люди. Саме найвидатнішим особистостям, чий життєвий шлях може стати взірцем, а заслуги перед Батьківщиною вшановано високим званням Герой України присвячена книга «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України». Вона покликана передати естафету вірності та звитяги сучасникам і прийдешнім поколінням аграріїв. Тому книгу своїми вступними словами підтримали три Президенти України, які відзначили цим найвищим державним званням працівників АПК.
Унікальність видання у тому, що воно, в першу чергу, віддає шану Героям за життя. Прочитавши ці не сухі енциклопедичні дані і переповідання хронології досягнення успіху, а сповненні щирих людських емоцій думки і переконання видатних співвітчизників, кожен має можливість зустрітися з ними і почерпнути справжню життєву мудрість із першоджерела. Особливо корисно це для молоді, для студентства, яке, на жаль, у більшості своїй, не хоче повертатися в село. Книга покликана дати читачам життєві орієнтири, прищепити їм любов до рідної землі. Хто інший так, як герої книги, зможе надихнути молодь мудрістю і працелюбством, відданістю справі і наполегливістю у досягненні мети? Саме тому презентацію цього видання вирішено було провести у Національному університеті біоресурсів і природокористування України – визнаній кузні кадрів для АПК, яка до того ж виховала у своїх стінах 12 Героїв України-аграріїв.
Вшанувати героїв видання 9 грудня прибули Президент України 1994-2005 років, президент фонду «Україна» Леонід Кучма, який є безпосереднім фундатором високого звання Герой України, радники чинного Президента України Павло Гайдуцький і Віктор Слаута, керівники профільних об'єднань АПК, студенти НУБіП, представники ЗМІ.
ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА АГРАРНИЙ РИНОК: ВІД ПОГОДИ ДО ПОДАТКІВ
Фахівці зернової галузі зібралися 7 грудня в Українському домі в Києві на Другий міжнародний конгрес «Зерновий Олімп 2010». Конгрес об'єднав понад 320 керівників та спеціалістів галузі рослинництва. Робота форуму вкотре довела, що аграрна Україна потрібна світу. 
ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ В УКРАЇНІ
Інтерес з-за кордону є, інтересу держави не видно
У всьому світі поступово набуває поширення рух за здорову та корисну продукцію. Та навіть попри інтерес з-за кордону та політичні гасла, з якими політики переконують, що всіма руками «за» екологічно чисту їжу, ринок органічної продукції розвинутий дуже мало.

Завантажити номер 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: