Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 46 (133), 10 грудня 2010

ImageСИЛА НАЦІЇ – У НАСТУПНИЦТВІ ПОКОЛІНЬ!
ВІдродженнЯ і процвітання українського села, перетворення агропромислового комплексу на ефективний конкурентоспроможний сектор економіки, розвиток людського потенціалу галузі стали головними пріоритетами Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, реалізувати яку поставив за мету Президент України Віктор Янукович. 
Втілити ці амбітні плани можливо лише за наявності в АПК потужної когорти фахівців, відданих свої справі та ідеалам служіння Батьківщині, адже сільське господарство це не лише поля і ферми, це, в першу чергу, люди. Саме найвидатнішим особистостям, чий життєвий шлях може стати взірцем, а заслуги перед Батьківщиною вшановано високим званням Герой України присвячена книга «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України». Вона покликана передати естафету вірності та звитяги сучасникам і прийдешнім поколінням аграріїв. Тому книгу своїми вступними словами підтримали три Президенти України, які відзначили цим найвищим державним званням працівників АПК.
Унікальність видання у тому, що воно, в першу чергу, віддає шану Героям за життя. Прочитавши ці не сухі енциклопедичні дані і переповідання хронології досягнення успіху, а сповненні щирих людських емоцій думки і переконання видатних співвітчизників, кожен має можливість зустрітися з ними і почерпнути справжню життєву мудрість із першоджерела. Особливо корисно це для молоді, для студентства, яке, на жаль, у більшості своїй, не хоче повертатися в село. Книга покликана дати читачам життєві орієнтири, прищепити їм любов до рідної землі. Хто інший так, як герої книги, зможе надихнути молодь мудрістю і працелюбством, відданістю справі і наполегливістю у досягненні мети? Саме тому презентацію цього видання вирішено було провести у Національному університеті біоресурсів і природокористування України – визнаній кузні кадрів для АПК, яка до того ж виховала у своїх стінах 12 Героїв України-аграріїв.
Вшанувати героїв видання 9 грудня прибули Президент України 1994-2005 років, президент фонду «Україна» Леонід Кучма, який є безпосереднім фундатором високого звання Герой України, радники чинного Президента України Павло Гайдуцький і Віктор Слаута, керівники профільних об'єднань АПК, студенти НУБіП, представники ЗМІ.
ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА АГРАРНИЙ РИНОК: ВІД ПОГОДИ ДО ПОДАТКІВ
Фахівці зернової галузі зібралися 7 грудня в Українському домі в Києві на Другий міжнародний конгрес «Зерновий Олімп 2010». Конгрес об'єднав понад 320 керівників та спеціалістів галузі рослинництва. Робота форуму вкотре довела, що аграрна Україна потрібна світу. 
ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ В УКРАЇНІ
Інтерес з-за кордону є, інтересу держави не видно
У всьому світі поступово набуває поширення рух за здорову та корисну продукцію. Та навіть попри інтерес з-за кордону та політичні гасла, з якими політики переконують, що всіма руками «за» екологічно чисту їжу, ринок органічної продукції розвинутий дуже мало.

Завантажити номер 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: