Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 46 (133), 10 грудня 2010

ImageСИЛА НАЦІЇ – У НАСТУПНИЦТВІ ПОКОЛІНЬ!
ВІдродженнЯ і процвітання українського села, перетворення агропромислового комплексу на ефективний конкурентоспроможний сектор економіки, розвиток людського потенціалу галузі стали головними пріоритетами Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, реалізувати яку поставив за мету Президент України Віктор Янукович. 
Втілити ці амбітні плани можливо лише за наявності в АПК потужної когорти фахівців, відданих свої справі та ідеалам служіння Батьківщині, адже сільське господарство це не лише поля і ферми, це, в першу чергу, люди. Саме найвидатнішим особистостям, чий життєвий шлях може стати взірцем, а заслуги перед Батьківщиною вшановано високим званням Герой України присвячена книга «Зірки першої величини. Агропромисловий комплекс України». Вона покликана передати естафету вірності та звитяги сучасникам і прийдешнім поколінням аграріїв. Тому книгу своїми вступними словами підтримали три Президенти України, які відзначили цим найвищим державним званням працівників АПК.
Унікальність видання у тому, що воно, в першу чергу, віддає шану Героям за життя. Прочитавши ці не сухі енциклопедичні дані і переповідання хронології досягнення успіху, а сповненні щирих людських емоцій думки і переконання видатних співвітчизників, кожен має можливість зустрітися з ними і почерпнути справжню життєву мудрість із першоджерела. Особливо корисно це для молоді, для студентства, яке, на жаль, у більшості своїй, не хоче повертатися в село. Книга покликана дати читачам життєві орієнтири, прищепити їм любов до рідної землі. Хто інший так, як герої книги, зможе надихнути молодь мудрістю і працелюбством, відданістю справі і наполегливістю у досягненні мети? Саме тому презентацію цього видання вирішено було провести у Національному університеті біоресурсів і природокористування України – визнаній кузні кадрів для АПК, яка до того ж виховала у своїх стінах 12 Героїв України-аграріїв.
Вшанувати героїв видання 9 грудня прибули Президент України 1994-2005 років, президент фонду «Україна» Леонід Кучма, який є безпосереднім фундатором високого звання Герой України, радники чинного Президента України Павло Гайдуцький і Віктор Слаута, керівники профільних об'єднань АПК, студенти НУБіП, представники ЗМІ.
ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА АГРАРНИЙ РИНОК: ВІД ПОГОДИ ДО ПОДАТКІВ
Фахівці зернової галузі зібралися 7 грудня в Українському домі в Києві на Другий міжнародний конгрес «Зерновий Олімп 2010». Конгрес об'єднав понад 320 керівників та спеціалістів галузі рослинництва. Робота форуму вкотре довела, що аграрна Україна потрібна світу. 
ОРГАНІЧНА ПРОДУКЦІЯ В УКРАЇНІ
Інтерес з-за кордону є, інтересу держави не видно
У всьому світі поступово набуває поширення рух за здорову та корисну продукцію. Та навіть попри інтерес з-за кордону та політичні гасла, з якими політики переконують, що всіма руками «за» екологічно чисту їжу, ринок органічної продукції розвинутий дуже мало.

Завантажити номер 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: