Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 37-38 (126), 15 жовтня 2010

Image«НАЙВИПРАВДАНІШІ ІНВЕСТИЦІЇ – У ДІТЕЙ ЯК МАЙБУТНЄ КРАЇНИ!»
У цьому переконана гість нашої постійної рубрики «Герой України» – Алла Арестівна Коваленко, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», голова правління АТЗТ «Харківська бісквітна фабрика».
НАПАД «КОРСАРІВ» ВІДБИТО, «НІБУЛОН» УТРИМУЄ КУРС
Іноді, на жаль, громадські організації використовують як засіб у боротьбі за владу та економічні ресурси або щоб заробити грошенят на виготовленні компромату. Їх основний інструментарій також відомий: по-перше, – це недосконалість правової системи, яка дає можливість створити прецедент, а по-друге, інформаційні кампанії, за рахунок яких відбуваються спроби вплинути на громадську думку та прийняття рішень державними посадовцями. Тому інформація про «зародження феодалізму на Миколаївщині», яку ми нещодавно отримали на прес-конференції ВГО «Взаємодія і успіх», викликала певний скепсис. Як і благородність намірів її організаторів, які під гаслами боротьби за знедолених селян звинувачували ТОВ СП «НІБУЛОН» у шахрайстві з земельними паями.
МІЦНІЄ ЗЕРНОВА ІНФРАСТРУКТУРА ПОЛТАВЩИНИ
На відкритті новозбудованих об'єктів компанії «НІБУЛОН» зазвичай багатолюдно. Заходи проводяться урочисто, святково. І кожного разу організатори вигадують якісь нові сценарії, щоб кожне відкриття запам'яталося якнайяскравіше і для самої команди «НІБУЛОНа», і для місцевих жителів, і для високопосадовців.
Але відкриття шостого перевантажувального терміналу на Полтавщині в с.Мар'янівка, здається, перевершило усі попередні. Склалося враження, що того теплого осіннього дня 8 жовтня в урочистостях взяла участь якщо не вся Полтавська область, то Гребінківський район точно. Читати далі...
ІНВЕСТИЦІЇ В АПК: INNОВАЦІЙНИЙ АСПЕКТ
Останнім часом попит на розробки надсучасної техніки та новітніх технологій в аграрному секторі значно перевищує пропозицію. В той же час, навіть вже створені інновації далеко не завжди знаходять застосування через недосконалу систему їх впровадження. Цілком слушним є зауваження, що без державного втручання, розробки комплексної програми впровадження інноваційних проектів така ситуація з місця не зрушить. Саме тому 5 жовтня у Донецьку компанія Conference House за підтримки обласної влади і компанії Deloitte зібрала практичну конференцію «Інноваційні аспекти розвитку агропромислового сектору AGRO.INN». Читати далі...
31 ЖОВТНЯ ЖИТТЯ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ. А ОТ УСЕ ОБІЦЯНЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИКОНУВАТИ
У середу відбулося засідання політради Аграрної партії України, присвячене підведенню підсумків останнього місяця роботи, висунення та реєстрації кандидатів у депутати до центральних і місцевих рад і проведенню передвиборчої агітації. 
Учасники наради відзначали, що на теренах аграрного сектору свої амбіції демонструють десять політичних партій, які у назвах мають слова «село», «селянська», «аграрна» тощо. Крім них багато партій у своїх програмах декларують відстоювання і захист інтересів сільського населення і АПК в цілому.  
«Не можна будувати словом, якщо не підтверджуєш ділом, – переконаний голова Аграрної партії України Віктор Слаута. – До обрання політичної сили, яка відстоюватиме твої інтереси, треба підходити свідомо. І пам'ятати, що життя не закінчується 31 жовтня. А от усе обіцяне політичній силі доведеться виконувати».
І хоча Аграрна партія України – не новачок в політиці, проте своє місце змушена виборювати у ній практично заново. Про те, який у неї потенціал і політичні амбіції, ми поцікавилися у її лідера Віктора Андрійовича Слаути, радника Президента України. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: