Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 37-38 (126), 15 жовтня 2010

Image«НАЙВИПРАВДАНІШІ ІНВЕСТИЦІЇ – У ДІТЕЙ ЯК МАЙБУТНЄ КРАЇНИ!»
У цьому переконана гість нашої постійної рубрики «Герой України» – Алла Арестівна Коваленко, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», голова правління АТЗТ «Харківська бісквітна фабрика».
НАПАД «КОРСАРІВ» ВІДБИТО, «НІБУЛОН» УТРИМУЄ КУРС
Іноді, на жаль, громадські організації використовують як засіб у боротьбі за владу та економічні ресурси або щоб заробити грошенят на виготовленні компромату. Їх основний інструментарій також відомий: по-перше, – це недосконалість правової системи, яка дає можливість створити прецедент, а по-друге, інформаційні кампанії, за рахунок яких відбуваються спроби вплинути на громадську думку та прийняття рішень державними посадовцями. Тому інформація про «зародження феодалізму на Миколаївщині», яку ми нещодавно отримали на прес-конференції ВГО «Взаємодія і успіх», викликала певний скепсис. Як і благородність намірів її організаторів, які під гаслами боротьби за знедолених селян звинувачували ТОВ СП «НІБУЛОН» у шахрайстві з земельними паями.
МІЦНІЄ ЗЕРНОВА ІНФРАСТРУКТУРА ПОЛТАВЩИНИ
На відкритті новозбудованих об'єктів компанії «НІБУЛОН» зазвичай багатолюдно. Заходи проводяться урочисто, святково. І кожного разу організатори вигадують якісь нові сценарії, щоб кожне відкриття запам'яталося якнайяскравіше і для самої команди «НІБУЛОНа», і для місцевих жителів, і для високопосадовців.
Але відкриття шостого перевантажувального терміналу на Полтавщині в с.Мар'янівка, здається, перевершило усі попередні. Склалося враження, що того теплого осіннього дня 8 жовтня в урочистостях взяла участь якщо не вся Полтавська область, то Гребінківський район точно. Читати далі...
ІНВЕСТИЦІЇ В АПК: INNОВАЦІЙНИЙ АСПЕКТ
Останнім часом попит на розробки надсучасної техніки та новітніх технологій в аграрному секторі значно перевищує пропозицію. В той же час, навіть вже створені інновації далеко не завжди знаходять застосування через недосконалу систему їх впровадження. Цілком слушним є зауваження, що без державного втручання, розробки комплексної програми впровадження інноваційних проектів така ситуація з місця не зрушить. Саме тому 5 жовтня у Донецьку компанія Conference House за підтримки обласної влади і компанії Deloitte зібрала практичну конференцію «Інноваційні аспекти розвитку агропромислового сектору AGRO.INN». Читати далі...
31 ЖОВТНЯ ЖИТТЯ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ. А ОТ УСЕ ОБІЦЯНЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ВИКОНУВАТИ
У середу відбулося засідання політради Аграрної партії України, присвячене підведенню підсумків останнього місяця роботи, висунення та реєстрації кандидатів у депутати до центральних і місцевих рад і проведенню передвиборчої агітації. 
Учасники наради відзначали, що на теренах аграрного сектору свої амбіції демонструють десять політичних партій, які у назвах мають слова «село», «селянська», «аграрна» тощо. Крім них багато партій у своїх програмах декларують відстоювання і захист інтересів сільського населення і АПК в цілому.  
«Не можна будувати словом, якщо не підтверджуєш ділом, – переконаний голова Аграрної партії України Віктор Слаута. – До обрання політичної сили, яка відстоюватиме твої інтереси, треба підходити свідомо. І пам'ятати, що життя не закінчується 31 жовтня. А от усе обіцяне політичній силі доведеться виконувати».
І хоча Аграрна партія України – не новачок в політиці, проте своє місце змушена виборювати у ній практично заново. Про те, який у неї потенціал і політичні амбіції, ми поцікавилися у її лідера Віктора Андрійовича Слаути, радника Президента України. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: