Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (121), 3 вересня 2010

Image«ХАЙ СОБІ РИНОК ВІЛЬНО ПРАЦЮЄ», ВВАЖАЮТЬ В УРЯДІ, АЛЕ ПРИСТРАСТІ ДОВКОЛА ТРИВАЮТЬ
Уряд України поки що не має наміру вводити квоти на експорт зерна, як це планувалося раніше, повідомив віце-прем'єр-міністр Віктор Слаута в Києві 27 серпня. 
«Доживемо до 15 вересня, і, якщо нічого не станеться, хай собі ринок собі вільно працює», – сказав Віктор Слаута. Квотування експорту зерна може бути введене в разі різкого підвищення цін на світових ринках і при спекулятивних процесах всередині країни. 
Наразі, за його словами, Україна експортує зерно в штатному режимі. 
«Ніхто нікого не затримує, кораблі із зерном йдуть на експорт», – сказав він, коментуючи заяви учасників зернового ринку про те, що в портах України затримуються судна із зерном. 
Тим не менше, оператори зернового ринку з ним не погоджуються. Зокрема, вони мають претензії до Державної митної служби України, яка, за їхніми твердженнями, своїми діями створює неформальне обмеження експорту.  
«ЗЕМЛЯ ВІДГУКНЕТЬСЯ НА БУДЬ-ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ. ГОЛОВНЕ, ЩОБ ЗА НИМИ СТОЯЛА ЛЮДИНА»
Цього разу гість нашої постійної рубрики «Герой України» – Віктор Сілецький, директор агрофірми радгоспу «Білозерський», що на Херсонщині.
ВІДРОДИТИ ЖИТТЯ НА ПОЛІССІ
Повернути до життя захаращені внаслідок Чорнобильської катастрофи землі, покращити добробут мешканців соціально-депресивних територій Поліської зони на Київщині і збільшити виробництво сільгосппродукції – задача важка, але цілком здійсненна. Вона передбачає створення цілісних агровиробничих комплексів за рахунок інвестицій.
 «НІБУЛОН» СТВОРЮЄ РІВНІ МОЖЛИВОСТІ У НАВЧАННІ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ
Наш найцінніший скарб – це діти, і найвдаліші інвестиції мають вкладатися саме в них, переконаний Герой України Олексій Вадатурський і очолювана ним компанія «НІБУЛОН». Від моменту свого створення підприємство особливу увагу приділяло саме дітям і молоді. Вкладаючи в майбутнє, можна лише уявляти, яким воно буде.
АГРАРНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ: ТРІШКИ ГРЕЧКИ, ТРІШКИ ПРОСА, ТРІШКИ ВЗУТА, ТРІШКИ БОСА?
У той час як у країні вирують пристрасті довкола врожаю зернових, можливого обмеження експорту та відповідного подорожчання хліба, журналісти, немов змовившись, під час брифінгу 30 серпня на тему «Продовольча безпека України» закидали міністра аграрної політики запитаннями про… гречку. 
Схоже, що за час економічної нестабільності українці настільки звикли до цього порівняно недорогого гарніру, що гречка стала ледь не стратегічним продуктом нашої держави. Так, ціна на цю культуру востанньочас і справді підскочила, через штучно створений ажіотаж та дефіцит її у сусідній Росії, погоджується Микола Присяжнюк. Однак сьогодні, на його переконання, гречана тема стала гарним приводом відвертати увагу від інших проблем. А їх, як завжди, вистачає… Читати далі...
ГРОМАДСЬКА СТРУКТУРА, ВПРОВАДЖЕНА У ВЛАДУ
Голова сільської ради і голова агропідприємства – по суті дві ключові фігури, які визначають життєдіяльність населеного пункту. Чим більше між ними порозуміння, чим активніше їх підтримує місцева громада й влада, тим краще живе село. Про те, чи є в нашого селянства шанс жити заможно, розповідає голова Союзу сільськогосподарських підприємств Київської області Володимир Проценко. Читати далі...
АГРАРНИЙ ФОНД І ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ: КОРИСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ЧИ ПОТЕНЦІЙНИЙ РИЗИК ДЛЯ ВИРОБНИКІВ ЗЕРНА?  
Мабуть, кожному з нас неодноразово доводилося чути з вуст багатьох урядовців і політиків про те, що держава має підтримувати виробників сільськогосподарської продукції і не тільки на законодавчому рівні, а й на рівні договірних відносин з конкретними виробниками. Такі ідеї втілилися у цілій низці правових механізмів, серед яких державні закупівлі, компенсація кредитних ставок, компенсація вартості кредитних платежів… Консультує Олександр Поліводський адвокат правничої фірми «Софія». Читати далі...
ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Незважаючи на те, що в літній період «гаряча» юридична лінія газети «АГРОПРОФІ» дещо «охолола», запитання від наших читачів продовжували надходити. Запевняємо, що Ваші запитання не залишаться без відповіді, тож у цьому та наступних числах газети читайте юридичні консультації від провідних фахівців у сфері аграрного та земельного права, підготовлені за Вашими зверненнями. До відновлення «гарячої» лінії у звичному телефонному режимі свої запитання Ви можете надсилати на електронну адресу відділу юридичної аналітики Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж ставити за телефонними номерами: (044) 235-73-24, (096) 629-05-09. 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: