Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

Статті

№ 30-31 (120), 20 серпня 2010

ImageУКРАЇНА СВЯТКУЄ ВІД КИЄВА ДО БРЮССЕЛЮ
Незабаром ми святкуватимемо одні з найголовніших національних свят: 23 серпня – День Державного прапора України і 24 серпня – День Незалежності України. Урочисті та святкові заходи з цієї нагоди відбудуться в усіх куточках нашої Батьківщини і навіть у Брюсселі...
НА ЗЕРНОВОМУ РИНКУ – ШТОРМИТЬ
Вже трохи важкувато підібрати слова, щоб описати стан зернового ринку України, проте аграрне суспільство явно штормить. Питання квотування коментується вже з усіх можливих боків, і всі чекають на якесь його вирішення. От тільки інтереси у всіх різні. Пропонуємо вашій увазі думки учасників ринку і влади. Читати далі...
ПРО ПОТЕНЦІЙНУ ЗАБОРОНУ АБО КВОТУВАННЯ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА З УКРАЇНИ
Сьогодні у пресі активно обговорюється питання про повну заборону експорту зерна з України чи про запровадження квот на експорт зерна. Причиною тому є досить складна ситуація на зерновому ринку України. Так, урожай цього року є нижчим від прогнозованого, що за значних обсягів експорту може призвести до значного подорожчання зерна на внутрішньому ринку, а це, своєю чергою, може негативно позначитися на формуванні резервів зерна Аграрним фондом України. У номері – коментарі провідних українських юристів. 
ЗА ПРОЗОРІСТЬ РИНКУ ЗБІЖЖЯ
ТОВ СП «НІБУЛОН» обурений спробами інформаційної дискредитації компанії – заява керівництва підприємства. Читати далі…
КИЇВЩИНА БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНА ХЛІБОМ ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ
Щоб виконати таке зобов'язання і не допустити підвищення ціни на соціальні сорти хліба, 13 серпня в Київській облдержадміністрації зібралися ті, хто випікає і забезпечує хлібом населення Києва і столичної області. На нараді під головуванням очільника ОДА Анатолія Присяжнюка обговорювалася поточна ситуація на зерновому ринку, стан забезпечення області зерном, наявні ціни на продовольче зерно і хлібопекарське борошно. Також було підписано спільний Меморандум між владою і бізнесом, покликаний забезпечити продовольчу безпеку в області.
ОДНА ІЗ СКЛАДОВИХ УСПІХУ
Коли працюєш не сам на сам з ринковою стихією, а відчуваєш за собою підтримку партнерів, це надає сил і впевненості в завтрашньому дні. З ВАТ «Миронівське» у Миронівському районі на Київщині почалося об'єднання, яке згуртувало спільною справою чотири сільгосппідприємства і має дуже оптимістичну назву – «Успіх».

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: