Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 22-23 (114), 18 червня 2010

Image«АГРО-2010» – АКТИВНИЙ ПЕРЕПОЧИНОК ПЕРЕД ЖНИВАМИ
15 червня в Києві стартувала найбільша агропромислова виставка країни «АГРО-2010». Захід відбувається вже 22-й раз і збирає дедалі більше аграріїв з усіх куточків України та з-за кордону. 
Цьогоріч організатори відмовилися від практики проведення заходу на двох майданчиках, як це було минулого року, і зосередилися на Національному комплексі «Експоцентр України». На наш погляд, таке рішення більш вдале за минулорічні експерименти – не доводиться розриватися між подіями на двох площадках; з іншого боку – розширюватися кудись таки треба, адже подія залучила так багато людей, що іноді важкувато було пройти. Крім фахівців АПК – і наших, і іноземних, – до виставки долучилися і кияни. Останніх особливо цікавили регіональні експозиції – адже не в кожному столичному супермаркеті знайдеш продукцію, наприклад, з Луганщини чи із Закарпаття. Та й усім відомо – на виставку везуть найкраще. 
Учасників цього року зібралося понад 800 організацій з України і багатьох країн світу. Організатором виставки виступило Міністерство аграрної політики України, офіційним спонсором – фірма «Август Україна», а генеральним спонсором вже вкотре стала компанія «Ростсільмаш». 
У рамках «АГРО-2010» також відбулися IX Спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва «Animal'EX-2010», VIІ Національна виставка конярства та кінного спорту «ЕквіСвіт-2010», IIІ Спеціалізована виставка «Біопаливо-2010», IV Cпеціалізована виставка рибного господарства та риболовства «FISHEXPO-2010», Спеціалізована виставка нової вітчизняної аграрної техніки «ExpoAgroTeh». Щодо семінарів, конференцій, майстер-класів, круглих столів, то їх у діловій програмі виставки було заявлено більше ста і розписані вони були буквально по хвилинах. Розповідати про саму виставку, мабуть, немає сенсу – вона найбільша, крапка. Щороку на «АГРО» вирує ділова активність, тут укладаються сотні контрактів; щороку це для аграріїв і свято, і швидкоплинний перепочинок перед стартом жнив, але щоб його відчути, треба бути тут самому. До речі, шановний читаче, ви ще встигаєте – виставка «АГРО-2010» триватиме по 19 червня. Ми ж пропонуємо вашій увазі звіт про офіційні заходи форуму і фоторепортаж. Читати далі...
РОЗСЛІДУВАННЯ АМКУ: РОЛЬ ЗОВНІШНЬОГО ЮРИДИЧНОГО РАДНИКА
Законодавство України передбачає проведення багатьох видів розслідувань адміністративного характеру. З одного боку, використовуючи процедуру таких розслідувань, держава впливає на ринки товарів і послуг. З другого, підприємці отримали ще одну легальну можливість конкурентної боротьби…
«У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТРЕБА БУТИ ФАНАТОМ»
Сьогоднішній гість нашої постійної рубрики «Герой України» – Віра Найдьонова, керівник ДП «Дослідне господарство «Асканійське», що на Херсонщині.
ІЧНЯНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ СВІТ
Ічнянський завод сухого молока і масла, наче материнське молоко, останні двадцять років у буквальному сенсі живить Ічнянський район Чернігівщини – випускає високоякісну молочну продукцію, відродив сільське господарство і торгівлю, соціально-культурну сферу, забезпечив понад тисячу робочих місць. Читати далі...
ТЕХНІКА «РОСТСІЛЬМАШ»: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ
Днями відбулася ознайомча поїздка українських аграрних журналістів на славетний завод компанії «Ростсільмаш» у Ростові-на-Дону. Під час відвідин росіяни наочно продемонстрували світовий рівень виробничих потужностей, ознайомили з сучасною високотехнологічною продукцією компанії, насамперед зернозбиральними комбайнами ACROS і TORUM, а також заявили про готовність підприємства до початку жнив поставити агровиробникам України нову зернозбиральну техніку у значно більших, ніж торік, обсягах.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: