Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 22-23 (114), 18 червня 2010

Image«АГРО-2010» – АКТИВНИЙ ПЕРЕПОЧИНОК ПЕРЕД ЖНИВАМИ
15 червня в Києві стартувала найбільша агропромислова виставка країни «АГРО-2010». Захід відбувається вже 22-й раз і збирає дедалі більше аграріїв з усіх куточків України та з-за кордону. 
Цьогоріч організатори відмовилися від практики проведення заходу на двох майданчиках, як це було минулого року, і зосередилися на Національному комплексі «Експоцентр України». На наш погляд, таке рішення більш вдале за минулорічні експерименти – не доводиться розриватися між подіями на двох площадках; з іншого боку – розширюватися кудись таки треба, адже подія залучила так багато людей, що іноді важкувато було пройти. Крім фахівців АПК – і наших, і іноземних, – до виставки долучилися і кияни. Останніх особливо цікавили регіональні експозиції – адже не в кожному столичному супермаркеті знайдеш продукцію, наприклад, з Луганщини чи із Закарпаття. Та й усім відомо – на виставку везуть найкраще. 
Учасників цього року зібралося понад 800 організацій з України і багатьох країн світу. Організатором виставки виступило Міністерство аграрної політики України, офіційним спонсором – фірма «Август Україна», а генеральним спонсором вже вкотре стала компанія «Ростсільмаш». 
У рамках «АГРО-2010» також відбулися IX Спеціалізована виставка сільськогосподарських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва «Animal'EX-2010», VIІ Національна виставка конярства та кінного спорту «ЕквіСвіт-2010», IIІ Спеціалізована виставка «Біопаливо-2010», IV Cпеціалізована виставка рибного господарства та риболовства «FISHEXPO-2010», Спеціалізована виставка нової вітчизняної аграрної техніки «ExpoAgroTeh». Щодо семінарів, конференцій, майстер-класів, круглих столів, то їх у діловій програмі виставки було заявлено більше ста і розписані вони були буквально по хвилинах. Розповідати про саму виставку, мабуть, немає сенсу – вона найбільша, крапка. Щороку на «АГРО» вирує ділова активність, тут укладаються сотні контрактів; щороку це для аграріїв і свято, і швидкоплинний перепочинок перед стартом жнив, але щоб його відчути, треба бути тут самому. До речі, шановний читаче, ви ще встигаєте – виставка «АГРО-2010» триватиме по 19 червня. Ми ж пропонуємо вашій увазі звіт про офіційні заходи форуму і фоторепортаж. Читати далі...
РОЗСЛІДУВАННЯ АМКУ: РОЛЬ ЗОВНІШНЬОГО ЮРИДИЧНОГО РАДНИКА
Законодавство України передбачає проведення багатьох видів розслідувань адміністративного характеру. З одного боку, використовуючи процедуру таких розслідувань, держава впливає на ринки товарів і послуг. З другого, підприємці отримали ще одну легальну можливість конкурентної боротьби…
«У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТРЕБА БУТИ ФАНАТОМ»
Сьогоднішній гість нашої постійної рубрики «Герой України» – Віра Найдьонова, керівник ДП «Дослідне господарство «Асканійське», що на Херсонщині.
ІЧНЯНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ СВІТ
Ічнянський завод сухого молока і масла, наче материнське молоко, останні двадцять років у буквальному сенсі живить Ічнянський район Чернігівщини – випускає високоякісну молочну продукцію, відродив сільське господарство і торгівлю, соціально-культурну сферу, забезпечив понад тисячу робочих місць. Читати далі...
ТЕХНІКА «РОСТСІЛЬМАШ»: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ
Днями відбулася ознайомча поїздка українських аграрних журналістів на славетний завод компанії «Ростсільмаш» у Ростові-на-Дону. Під час відвідин росіяни наочно продемонстрували світовий рівень виробничих потужностей, ознайомили з сучасною високотехнологічною продукцією компанії, насамперед зернозбиральними комбайнами ACROS і TORUM, а також заявили про готовність підприємства до початку жнив поставити агровиробникам України нову зернозбиральну техніку у значно більших, ніж торік, обсягах.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: