Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 19 (111), 28 травня 2010

ImageВИВЧАЙТЕ КИТАЙСЬКУ, АБО НЕП ПО-УКРАЇНСЬКИ
На того, хто 30 років тому наважився б спрогнозувати, що для майбутнього успіху у сільгоспвиробництві світовій житниці Україні доведеться вивчати китайську мову, вочевидь, чекала спецлікарня. Китай зі своїм 1300-мільйонним населенням, яке постійно голодувало, використав НЕП і наразі здійснив економічний прорив. Український же НЕП, на відміну від китайського і білоруського, виглядає як навала економічних проблем.  
Від балачок навколо негайного вирішення аграрних проблем вітчизняні сільгоспвиробники відверто втомилися. За 18 років незалежності в Україні змінилося 16 урядів, з яких «довгожителем» виявився Кабмін Валерія Пустовойтенка – він протримався при владі два з половиною роки, з липня 1997 року по грудень 1999-го. Упродовж їхньої діяльності ми то роздрібнювали великі господарства, то робили ставку на фермерів, то запроваджували цільові програми і пільгові системи оподаткування і згодом їх скасовували, то забороняли експорт зернових, то робили ставку на 200 холдингів. Дякувати Богу, багато владних прорахунків можна списати на світову фінансову кризу, з якої, до речі, саме вітчизняний аграрний сектор вийшов переможцем.  
Хоча, перемогою це назвати важко. Скоріше, має місце усталений з радянських часів вислів: боротьба за врожай, надої, прирости тощо. І боремося ми не з погодою, довгоносиком чи сибіркою, а з власною державою, по суті – з собою.
Повний текст – у друкованій версії
ЗЕМЕЛЬНІ СПОРИ: ВІД КОНФЛІКТУ ДО СУДУ
Як засвідчила статистика редакційної юридичної «гарячої» лінії, чи не найбільше запитань виникає у наших читачів з приводу правових форм, процедури та підсудності земельних спорів, прав та обов'язків їх учасників (сторін), а також органів, що уповноважені їх розглядати. Тож аби не розпорошувати відповіді на ці запитання, а створити цілісне уявлення про всю систему вирішення земельних спорів, особливо в аграрній галузі, пропонуємо Вашій увазі цикл публікацій, присвячених окремим аспектам розгляду спорів у сфері земельних правовідносин.
Читати далі…
ФАВОРИТИ СИРНОЇ СПРАВИ
Прилуцький маслозавод – одноліток перемоги у Великій Вітчизняній війні, і 27 травня цього року він відзначив своє 65-річчя. За свою історію він зазнавав падіння і злети, але завжди намагався тримати марку виробника якісної продукції. Новітня історія підприємства розпочалася у 2001 році з приєднанням до багатогалузевого ЗАТ «ФАВОРИТ» і початком виробництва молочної продукції під однойменною торговою маркою.
Читати далі…
 «ЩО Б ТИ В ЖИТТІ НЕ РОБИВ, ТРЕБА ЩОБ ЦЕ ЙШЛО ВІД ДУШІ!»
Сьогоднішній гість нашої постійної рубрики «Герой України» голова сільськогосподарського кооперативу «Колос» Георгій Березовський.
Георгій Березовський, без сумніву, легендарна постать, більше знана за межами України як будівничий і меценат. Маючи шість класів шкільної освіти він пройшов дивовижну школу життя, більшість епізодів з якого заслуговують на окрему розповідь. І зараз у свої 75 років він продовжує натхненно працювати й боротися з чиновницьким апаратом за право створювати, за право існувати унікальному Сторожинецькому сільгоспкооперативу «Колос» на Чернівеччині.
Важко уявити, скільки б корисного за своє майже 60-річне трудове життя він спромігся зробити, якби не ця запекла боротьба з фіскальними органами. Його підприємницький хист ще за радянських часів дозволив створювати прибуткові підприємства, натомість кожного разу його намагалися викрити у шахрайстві і ув'язнити з формулюванням «За активне розповсюдження приватного підприємництва». На щастя, правда зазвичай перемагала. 
І зрештою дух підприємництва приніс Георгію Васильовичу звання Героя.
Повний текст – у друкованій версії

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: