Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 15-16 (108), 30 квітня 2010

ImageДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ-2010
27 квітня ц.р., яке вже встигли охрестити історичною датою, український парламент у прямому сенсі «з диму-жару» не лише ратифікував домовленості щодо Чорноморського флоту, а й прийняв Державний бюджет на 2010 рік.
ЯКІСНЕ ЗЕРНО ЯК СКАРБ НАЦІЇ
Зерно завжди було і залишається джерелом багатства будь-якої країни, гарантом її продовольчої безпеки. Відтак воно є стратегічним товаром, а зерновий ринок – один з найбільш досконалих та прогнозованих у світі. Провідними експортерами цієї продукції виступають США, ЄС, Канада, до яких останнім часом долучилася Україна. 
Однак світ прямує шляхом глобалізації, де на ринках продовольства конкурують не окремі товари, а цілісні виробничі й логістичні ланцюжки. Тому і нам слід розглядати виробництво і реалізацію сільгосппродукції – шлях від поля до кінцевого споживача – як єдиний процес. 
Україна має унікальні переваги: вигідне територіально-економічне розташування, сприятливі грунтово-кліматичні умови, зважену концентрацію сільгоспугідь. На розораних площах за дотримання агротехнологій ми здатні вирощувати на рівні 65-70 млн тонн зернових. У першу чергу ми повинні забезпечити продовольчі потреби держави, а також зробити прогнозованим розмір експорту зерна та його перехідних запасів. 
Стратегічною метою розвитку вітчизняного ринку має бути досягнення рівня провідних світових експортерів зерна, де одним з визначальних критеріїв стає якість, яка багато в чому залежить від умов доробки і зберігання врожаю. За даними Держхлібінспекції, станом на 27 квітня поточного року в Україні налічується 756 сертифікованих зернових складів (у тому числі елеватори, хлібоприймальні і переробні підприємства) загальною місткістю одночасного зберігання 30,8 млн тонн. З огляду на врожаї останніх років, на вітчизняних елеваторах «немає місця» для 12-15 млн тонн зернових.
Щоб гарантувати українському аграрію справедливу ціну за його продукцію, а міжнародній спільноті світову якість зерна, ТОВ СП «НІБУЛОН» з 2009 року реалізує масштабний інвестиційний проект, який передбачає створення саме цілісного виробничого ланцюга «поле-споживач». Проект вартістю $300 млн передбачає зведення низки високотехнологічних комплексів з приймання, зберігання та відвантаження зерна на наземний та річковий транспорт, будівництво власного флоту, здатного відродити вітчизняне судноплавство і доставляти на світові ринки наше зерно під українським прапором. Черговою віхою на цьому шляху стало урочисте відкриття у місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області нового перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.
«Я, ЯК ВИНОГРАДНА ЛОЗА, – ЗАДЛЯ ЖИТТЯ МАЮ ВИТРИМАТИ ВСЕ!»
Сьогоднішній гість нашої постійної рубрики – голова правління ВАТ «Радсад» Микола Іванович Бялик, який першим на Миколаївщині і першим серед фахівців-виноградарів отримав звання Герой України.
ЮРИДИЧНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ
Ось уже вчетверте працювала «гаряча» юридична лінія в стінах редакції «АГРОПРОФІ». Гостями газети і консультантами наших читачів 23 квітня виступили партнери юридичної фірми «АРІЕС».
Завантажити номер 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: