Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 15-16 (108), 30 квітня 2010

ImageДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ-2010
27 квітня ц.р., яке вже встигли охрестити історичною датою, український парламент у прямому сенсі «з диму-жару» не лише ратифікував домовленості щодо Чорноморського флоту, а й прийняв Державний бюджет на 2010 рік.
ЯКІСНЕ ЗЕРНО ЯК СКАРБ НАЦІЇ
Зерно завжди було і залишається джерелом багатства будь-якої країни, гарантом її продовольчої безпеки. Відтак воно є стратегічним товаром, а зерновий ринок – один з найбільш досконалих та прогнозованих у світі. Провідними експортерами цієї продукції виступають США, ЄС, Канада, до яких останнім часом долучилася Україна. 
Однак світ прямує шляхом глобалізації, де на ринках продовольства конкурують не окремі товари, а цілісні виробничі й логістичні ланцюжки. Тому і нам слід розглядати виробництво і реалізацію сільгосппродукції – шлях від поля до кінцевого споживача – як єдиний процес. 
Україна має унікальні переваги: вигідне територіально-економічне розташування, сприятливі грунтово-кліматичні умови, зважену концентрацію сільгоспугідь. На розораних площах за дотримання агротехнологій ми здатні вирощувати на рівні 65-70 млн тонн зернових. У першу чергу ми повинні забезпечити продовольчі потреби держави, а також зробити прогнозованим розмір експорту зерна та його перехідних запасів. 
Стратегічною метою розвитку вітчизняного ринку має бути досягнення рівня провідних світових експортерів зерна, де одним з визначальних критеріїв стає якість, яка багато в чому залежить від умов доробки і зберігання врожаю. За даними Держхлібінспекції, станом на 27 квітня поточного року в Україні налічується 756 сертифікованих зернових складів (у тому числі елеватори, хлібоприймальні і переробні підприємства) загальною місткістю одночасного зберігання 30,8 млн тонн. З огляду на врожаї останніх років, на вітчизняних елеваторах «немає місця» для 12-15 млн тонн зернових.
Щоб гарантувати українському аграрію справедливу ціну за його продукцію, а міжнародній спільноті світову якість зерна, ТОВ СП «НІБУЛОН» з 2009 року реалізує масштабний інвестиційний проект, який передбачає створення саме цілісного виробничого ланцюга «поле-споживач». Проект вартістю $300 млн передбачає зведення низки високотехнологічних комплексів з приймання, зберігання та відвантаження зерна на наземний та річковий транспорт, будівництво власного флоту, здатного відродити вітчизняне судноплавство і доставляти на світові ринки наше зерно під українським прапором. Черговою віхою на цьому шляху стало урочисте відкриття у місті Кам'янка-Дніпровська Запорізької області нового перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.
«Я, ЯК ВИНОГРАДНА ЛОЗА, – ЗАДЛЯ ЖИТТЯ МАЮ ВИТРИМАТИ ВСЕ!»
Сьогоднішній гість нашої постійної рубрики – голова правління ВАТ «Радсад» Микола Іванович Бялик, який першим на Миколаївщині і першим серед фахівців-виноградарів отримав звання Герой України.
ЮРИДИЧНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ
Ось уже вчетверте працювала «гаряча» юридична лінія в стінах редакції «АГРОПРОФІ». Гостями газети і консультантами наших читачів 23 квітня виступили партнери юридичної фірми «АРІЕС».
Завантажити номер 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: