Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 9 (102), 12 березня 2010

ImageДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СІВОЗМІН: ГОТУЙМО ВОЗА ВЗИМКУ...
Дев'ять місяців дав законодавець вітчизняним аграріям на розробку та впровадження проектів землеустрою, що забезпечуватимуть еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь. Більшість господарств (а закон стосується всіх, хто обробляє понад 100 га орної землі) з жахом чекають цієї дати – 31 липня 2010 року. Адже відтоді сівозміни у сільськогосподарських підприємствах приватної власності (!) по суті регулюватимуться державою.
Якщо господарства, котрі мають у своїй структурі тваринницький напрям, ще так-сяк переживуть агрономічний диктат держави, а подекуди навіть схвалюють його, то рослинники, особливо дрібні агрофірми, в чиї плани не входило вирощування, скажімо, багаторічних трав чи тієї ж кукурудзи на силос, чекають його як початку кінця…
Приймаючи Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів» №1443-VI від 4 червня 2009 року, наші парламентарі, як завжди, керувалися (чи прикривалися, як вважають деякі агрономи) благими намірами.
Справді, через недбале ставлення недобросовісних учасників аграрного бізнесу до орендованої землі, а точніше через бажання якнайшвидшого доходу, вже нинішнє підростаюче покоління ризикує залишитися без славнозвісних чорноземів. Ті методи господарювання на орних землях та культура землеробства, що нині панують в Україні, не витримують жодної критики.
УРЯД ЗВІЛЬНЕНО. ХАЙ ЖИВЕ УРЯД!
Верховна Рада України на пленарному засіданні 11 березня 2010 року завершила створення нової владної коаліції в парламенті, яка того ж дня звільнила попередній склад уряду та призначила новий.
«СЕЛЯНИН ПОВИНЕН РОСТИТИ ХЛІБ, А НЕ ЗАЙМАТИСЯ ЧИМОСЬ ІНШИМ»
Сьогодні в нашій постійній рубриці «Герой України» розповідь про Івана Копичая, який протягом багатьох років керував ТОВ «Дружба» на Дніпропетровщині.
СТВОРИТИ РИНОК ПОРОСЯТ ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ В УКРАЇНІ
Ключова точка розвитку галузі свинарства – створення ринку поросят для відгодівлі, упевнений визнаний фахівець галузі свинарства Артур Лоза, який тривалий час поєднує практику з науковою роботою і наразі очолює ТОВ «Деміс-Агро» на Дніпропетровщині. Читати далі...
УРОЖАЙ-2010: ТЕСТ НА ОПТИМІЗМ
Поки вся країна слідкує за змінами на владному олімпі, аграрії намагаються пристосуватися до сюрпризів, що їх піднесли зима і весна. Завдяки погоді цьогоріч сіятися доведеться пізно і швидко, за мізерного фінансування і, вочевидь, з порушенням технологій. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: