Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 9 (102), 12 березня 2010

ImageДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СІВОЗМІН: ГОТУЙМО ВОЗА ВЗИМКУ...
Дев'ять місяців дав законодавець вітчизняним аграріям на розробку та впровадження проектів землеустрою, що забезпечуватимуть еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь. Більшість господарств (а закон стосується всіх, хто обробляє понад 100 га орної землі) з жахом чекають цієї дати – 31 липня 2010 року. Адже відтоді сівозміни у сільськогосподарських підприємствах приватної власності (!) по суті регулюватимуться державою.
Якщо господарства, котрі мають у своїй структурі тваринницький напрям, ще так-сяк переживуть агрономічний диктат держави, а подекуди навіть схвалюють його, то рослинники, особливо дрібні агрофірми, в чиї плани не входило вирощування, скажімо, багаторічних трав чи тієї ж кукурудзи на силос, чекають його як початку кінця…
Приймаючи Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів» №1443-VI від 4 червня 2009 року, наші парламентарі, як завжди, керувалися (чи прикривалися, як вважають деякі агрономи) благими намірами.
Справді, через недбале ставлення недобросовісних учасників аграрного бізнесу до орендованої землі, а точніше через бажання якнайшвидшого доходу, вже нинішнє підростаюче покоління ризикує залишитися без славнозвісних чорноземів. Ті методи господарювання на орних землях та культура землеробства, що нині панують в Україні, не витримують жодної критики.
УРЯД ЗВІЛЬНЕНО. ХАЙ ЖИВЕ УРЯД!
Верховна Рада України на пленарному засіданні 11 березня 2010 року завершила створення нової владної коаліції в парламенті, яка того ж дня звільнила попередній склад уряду та призначила новий.
«СЕЛЯНИН ПОВИНЕН РОСТИТИ ХЛІБ, А НЕ ЗАЙМАТИСЯ ЧИМОСЬ ІНШИМ»
Сьогодні в нашій постійній рубриці «Герой України» розповідь про Івана Копичая, який протягом багатьох років керував ТОВ «Дружба» на Дніпропетровщині.
СТВОРИТИ РИНОК ПОРОСЯТ ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ В УКРАЇНІ
Ключова точка розвитку галузі свинарства – створення ринку поросят для відгодівлі, упевнений визнаний фахівець галузі свинарства Артур Лоза, який тривалий час поєднує практику з науковою роботою і наразі очолює ТОВ «Деміс-Агро» на Дніпропетровщині. Читати далі...
УРОЖАЙ-2010: ТЕСТ НА ОПТИМІЗМ
Поки вся країна слідкує за змінами на владному олімпі, аграрії намагаються пристосуватися до сюрпризів, що їх піднесли зима і весна. Завдяки погоді цьогоріч сіятися доведеться пізно і швидко, за мізерного фінансування і, вочевидь, з порушенням технологій. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: