Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...
«НІБУЛОН» ІНВЕСТУЄ ПОНАД 5,5 МЛРД ГРН В ІНФРАСТРУКТУРУ УКРАЇНИ
Лідер аграрного ринку сільгосппідприємство «НІБУЛОН» має намір у найближчі кілька років вкласти...
РЕГУЛЯРНІ ПАСАЖИРСЬКІ РЕЙСИ ВОДНИМ ТРАНСПОРТОМ ВІДКРИТО!
13-14 травня компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення за маршрутами...
ВІДРОДЖЕННЯ СУДНОБУДУВАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МИКОЛАЄВА!
Коли в серпні 2009-го сільгосппідприємство «НІБУЛОН» спускало на воду перші чотири несамохідні...

Наші партнери:

Статті

№ 13 (066) 10 квітня 2009

ImageСОЛОМ'ЯНІ КІЛОВАТИ
Застосування енергоощадних технологій – тема не нова. Усе більшої популярності в царині альтернативних, невичерпних видів палива набувають відходи рослинництва, насамперед солома. Про практичне їх застосування Читати далі...
БУДЕМО БАЗАРЮВАТИ! ЧИ ЛИШЕ «ПОБАЗАРИЛИ»?
Понад три години тривала нарада Прем'єр-міністра України з аграріями, яку ті без перебільшення охрестили історичною. А обговорювала 9 квітня Юлія Тимошенко з представниками АПК, більшість з яких становили чиновники різного рівня, формування мережі оптово-роздрібних ринків з реалізації сільгосппродукції та обслуговуючої кооперації.
Прем'єр-міністр прийшла до аграріїв добре підготувавшись і озвучила одразу кілька, як тепер модно казати, «меседжів». Вона оперувала і статистичними показниками, і порівняльними характеристиками, і зарубіжним досвідом, тож близько години говорила (не читала!) про стан справ в АПК, мовби щойно з крісла сільського голови, чи точніше керманича аграрної галузі.
Селянам – збут, міщанам – здоровий продукт. Отже, перший пріоритет, на який Юлія Тимошенко пропонує спрямувати свої зусилля міністру агрополітики, головам обласних, районних держадміністрацій, сільським та селищним головам і мерам міст, – це створення мережі оптово-роздрібних ринків. А поки кипітиме робота над виділенням землі під такі ринки, зведенням торговельних комплексів тощо, очільниця Уряду дала доручення переліченим вище чиновникам брати приклад з європейських країн, де щосуботи та щонеділі на центральних площах міст проводяться сільськогосподарські ярмарки.
Читайте повністю у друкованій версії.
ТРИ ПОГЛЯДИ НА АГРОБІЗНЕС. ДЕНЬ ДРУГИЙ
Пропонуємо вашій увазі огляд найцікавіших виступів другого дня міжнародного конгресу «Агробізнес України». Основна увага цього разу приділялась тому, як за умов кризи не лише зберегти власний бізнес, а й закласти передумови його розвитку одразу по закінченні «смутних часів».
ПРАЦЮВАТИ, МАЮЧИ НАДІЮ
В Локачинському районі, що на Волині, є Надія. Саме так, з великої літери, адже це селянсько-фермерське господарство, де успішно працюють брати Володимир і Віктор Ревки. Читати далі...
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: