Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 11 (064) 27 березня 2009

ImageРИБКА ПІД СПИРТОМ: ПЕРША СТРАВА ПО-ПАРЛАМЕНТСЬКИ
Як і було обіцяно на початку року, Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин узявся в межах своїх повноважень наводити лад в галузях АПК. У віторок 24 та четвер 26 березня під головуванням Миколи Присяжнюка відбулися комітетські слухання. Першим дісталося на горіхи «рибалкам» та спиртовикам. А розлютило членів парламентського комітету те, що рішення попередніх, минулорічних, їхніх слухань виконувати, схоже, ніхто й не збирався.
24 березня ц.р. депутати-«аграрії» зібралися, щоб заслухати доповіді та обговорити стан та законодавче забезпечення розвитку рибної галузі, що мало значно поліпшитися відтоді, як у червні минулого року відбулися слухання Комітету та було напрацьовано низку рішень. Щоправда, їхні очікування не виправдалися і конструктивного спілкування не вийшло: ані міністр аграрної політики, ані його заступники, ані сам голова Державного комітету рибного господарства Микола Шведенко, котрий має чималий досвід управління цією галуззю, – на килим до парламентаріїв не з'явилися. Та й хто б на їхньому місці поспішав: як було заявлено в анонсі, послухати їх планували не лише народні обранці, а й представники Генпрокуратури, СБУ, Секретаріату Президента, Уряду, аграрної науки та органів рибоохорони з регіонів.
Натомість віддуватися за всіх вкотре довелося заступнику голови Державного комітету рибного господарства Василеві Черніку, зрештою людині теж не новій у цій галузі.
А закидів вистачало. Читайте далі у друкованій версії.
СПРАЦЮЄМО ПО-КОЗАЦЬКОМУ
Голова ТОВ «Козацьке», що на Чернігівщині, Сергій Чубовський упевнений, що оптимізм і бажання рухатися вперед допомагають нам приймати правильні рішення. Життя ж постійно посилає випробовування, і якщо подостаток ми пережили, то й кризу переживемо. Читати далі...
КРАЩИЙ НЕ ТОЙ, ХТО ГОЛОСНІШЕ КРИЧИТЬ. А ТОЙ, ХТО ГОДУЄ ХЛІБОМ
Сьогодні в нашій постійній рубриці Герой України, генеральний директор приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь» Красноградського району Харківської області Іван Гулий. Читати далі...
СІЯТИ ДОВЕДЕТЬСЯ ШВИДКО
Україні в поточному році доведеться проводити сівбу ярих культур в стислі терміни через прохолодну березневу погоду… У цьому впевнена начальник відділу агрометеорології Українського гідрометцентру (УкрГМЦ) Тетяна Адаменко.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: