Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 11 (064) 27 березня 2009

ImageРИБКА ПІД СПИРТОМ: ПЕРША СТРАВА ПО-ПАРЛАМЕНТСЬКИ
Як і було обіцяно на початку року, Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин узявся в межах своїх повноважень наводити лад в галузях АПК. У віторок 24 та четвер 26 березня під головуванням Миколи Присяжнюка відбулися комітетські слухання. Першим дісталося на горіхи «рибалкам» та спиртовикам. А розлютило членів парламентського комітету те, що рішення попередніх, минулорічних, їхніх слухань виконувати, схоже, ніхто й не збирався.
24 березня ц.р. депутати-«аграрії» зібралися, щоб заслухати доповіді та обговорити стан та законодавче забезпечення розвитку рибної галузі, що мало значно поліпшитися відтоді, як у червні минулого року відбулися слухання Комітету та було напрацьовано низку рішень. Щоправда, їхні очікування не виправдалися і конструктивного спілкування не вийшло: ані міністр аграрної політики, ані його заступники, ані сам голова Державного комітету рибного господарства Микола Шведенко, котрий має чималий досвід управління цією галуззю, – на килим до парламентаріїв не з'явилися. Та й хто б на їхньому місці поспішав: як було заявлено в анонсі, послухати їх планували не лише народні обранці, а й представники Генпрокуратури, СБУ, Секретаріату Президента, Уряду, аграрної науки та органів рибоохорони з регіонів.
Натомість віддуватися за всіх вкотре довелося заступнику голови Державного комітету рибного господарства Василеві Черніку, зрештою людині теж не новій у цій галузі.
А закидів вистачало. Читайте далі у друкованій версії.
СПРАЦЮЄМО ПО-КОЗАЦЬКОМУ
Голова ТОВ «Козацьке», що на Чернігівщині, Сергій Чубовський упевнений, що оптимізм і бажання рухатися вперед допомагають нам приймати правильні рішення. Життя ж постійно посилає випробовування, і якщо подостаток ми пережили, то й кризу переживемо. Читати далі...
КРАЩИЙ НЕ ТОЙ, ХТО ГОЛОСНІШЕ КРИЧИТЬ. А ТОЙ, ХТО ГОДУЄ ХЛІБОМ
Сьогодні в нашій постійній рубриці Герой України, генеральний директор приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь» Красноградського району Харківської області Іван Гулий. Читати далі...
СІЯТИ ДОВЕДЕТЬСЯ ШВИДКО
Україні в поточному році доведеться проводити сівбу ярих культур в стислі терміни через прохолодну березневу погоду… У цьому впевнена начальник відділу агрометеорології Українського гідрометцентру (УкрГМЦ) Тетяна Адаменко.
Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: