Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (340), 26 серпня 2016

25 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня Україна та її народ гучно і яскраво відзначили 25-ту річницю незалежності власної держави. Рівно чверть століття тому споконвічна мрія українців про незалежність стала реальністю. Україна змогла стати незалежною, бо, незважаючи на складні історичні обставини, неймовірний гніт імперських загарбників з різних боків, представники різних українських земель століттями плекали і обстоювали свою Богом дану людську і національну гідність.

Двадцять п'ять років — це багато, чи мало? Для сивої історії — лише мить, проте за цей час зростає нове людське покоління. За 25 років ми крізь зміну цілих епох і економічних укладів виплекали ціле покоління, яке сприймає незалежну Україну як природне явище. У вимірі людського життя 25 років — це період усвідомлених пріоритетів, чітких устремлінь, розуміння важливості саме свого особливого шляху.

Якихось чверть століття тому панівною ідеологією була комуністична, яка 70 років цілеспрямовано нищила свободу особистості, ініціативу і підприємливість народу, уміння нести відповідальність за ухвалені рішення. Натомість прищеплювалася рабська психологія сподівання, що «згори» про все подбають. Та згодом виявилося, що бацила поневолення міцно засіла у підсвідомості багатьох українців. І от нині, викорінюючи цю смертельну хворобу з ментальності своєї нації, ми усвідомили, що за справжню свободу завжди слід сплачувати високу ціну.

Попервах здавалося, що набуття незалежності можливе безкровним мирним шляхом, і ми зможемо розпочати нове життя з чистого аркуша. Проте сьогодні, загартовані яскравим полум'ям Майдану та кривавим болем війни, українці щораз краще розуміють, що все велике, справжнє, тривале здобувається дорогою ціною, великою працею — жодних чарівних рецептів не існує!

Ми живемо у складний час перемін. Звісно, завжди можна знайти привід горювати і скаржитись. Але життя у період жорстких випробувань дає кожному з нас унікальний шанс — стати справжнім громадянином, господарем своєї долі і цілої країни, натхненником майбутніх поколінь.

Це число «Агропрофі» розповість про найгучніші та найцікавіші події, присвячені 25-й річниці Незалежності, що відбувались у різних куточках нашої Батьківщини, аби вкотре нагадати всім нам: Україна єдина — від краю до краю, від серця до серця!

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

«Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу», зазначив Президент України Петро Порошенко.

НАГОРОДЖЕНІ АГРАРІЇ

Витяг з Указу Президента України №338/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України».

ЯК У РІЗНИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дякувати долі, згори вже не доводять сценаріїв святкування, і кожна область, яка має власний характер і колорит, намагалася влаштувати незабутнє свято.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ САДИ І ПОЛЯ РЯСНО РОДЯТЬ ПІД СТОЛИЦЕЮ

ПСП «Шевченківське», ось вже 25 років очолюване Миколою Петровичем Винником, продовжує вправно працювати на землях Київщини, залишаючись вірним овочівництву і садівництву, вирощуванню сільгоспкультур та утриманню великої рогатої худоби. Читати далі…

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

ПРОРОЧЕ СЛОВО ВЕЛИКОГО ПОЕТА

У вітальному зверненні Петра Порошенка з нагоди 25-річчя Незалежності України до «москалів» вустами російського поета революції Володимира Маяковського сколихну світ і інформаційний простір. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: