Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (340), 26 серпня 2016

25 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня Україна та її народ гучно і яскраво відзначили 25-ту річницю незалежності власної держави. Рівно чверть століття тому споконвічна мрія українців про незалежність стала реальністю. Україна змогла стати незалежною, бо, незважаючи на складні історичні обставини, неймовірний гніт імперських загарбників з різних боків, представники різних українських земель століттями плекали і обстоювали свою Богом дану людську і національну гідність.

Двадцять п'ять років — це багато, чи мало? Для сивої історії — лише мить, проте за цей час зростає нове людське покоління. За 25 років ми крізь зміну цілих епох і економічних укладів виплекали ціле покоління, яке сприймає незалежну Україну як природне явище. У вимірі людського життя 25 років — це період усвідомлених пріоритетів, чітких устремлінь, розуміння важливості саме свого особливого шляху.

Якихось чверть століття тому панівною ідеологією була комуністична, яка 70 років цілеспрямовано нищила свободу особистості, ініціативу і підприємливість народу, уміння нести відповідальність за ухвалені рішення. Натомість прищеплювалася рабська психологія сподівання, що «згори» про все подбають. Та згодом виявилося, що бацила поневолення міцно засіла у підсвідомості багатьох українців. І от нині, викорінюючи цю смертельну хворобу з ментальності своєї нації, ми усвідомили, що за справжню свободу завжди слід сплачувати високу ціну.

Попервах здавалося, що набуття незалежності можливе безкровним мирним шляхом, і ми зможемо розпочати нове життя з чистого аркуша. Проте сьогодні, загартовані яскравим полум'ям Майдану та кривавим болем війни, українці щораз краще розуміють, що все велике, справжнє, тривале здобувається дорогою ціною, великою працею — жодних чарівних рецептів не існує!

Ми живемо у складний час перемін. Звісно, завжди можна знайти привід горювати і скаржитись. Але життя у період жорстких випробувань дає кожному з нас унікальний шанс — стати справжнім громадянином, господарем своєї долі і цілої країни, натхненником майбутніх поколінь.

Це число «Агропрофі» розповість про найгучніші та найцікавіші події, присвячені 25-й річниці Незалежності, що відбувались у різних куточках нашої Батьківщини, аби вкотре нагадати всім нам: Україна єдина — від краю до краю, від серця до серця!

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

«Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу», зазначив Президент України Петро Порошенко.

НАГОРОДЖЕНІ АГРАРІЇ

Витяг з Указу Президента України №338/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України».

ЯК У РІЗНИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ ВІДЗНАЧАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дякувати долі, згори вже не доводять сценаріїв святкування, і кожна область, яка має власний характер і колорит, намагалася влаштувати незабутнє свято.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ САДИ І ПОЛЯ РЯСНО РОДЯТЬ ПІД СТОЛИЦЕЮ

ПСП «Шевченківське», ось вже 25 років очолюване Миколою Петровичем Винником, продовжує вправно працювати на землях Київщини, залишаючись вірним овочівництву і садівництву, вирощуванню сільгоспкультур та утриманню великої рогатої худоби. Читати далі…

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

ПРОРОЧЕ СЛОВО ВЕЛИКОГО ПОЕТА

У вітальному зверненні Петра Порошенка з нагоди 25-річчя Незалежності України до «москалів» вустами російського поета революції Володимира Маяковського сколихну світ і інформаційний простір. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: