Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 30-31 (339), 19 серпня 2016

Завантажити номер

ВИРАЗНИКИ ІНТЕРЕСІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Земля-годувальниця — то найбільший природний і духовний скарб української нації. І сповна вона віддячує тим, хто ставиться до неї з любов'ю, хто вдень і вночі дбає про її життєву силу. Селянська щоденна праця — це не лише ліси і доли довкола рідної хати, це весь неосяжний всесвіт планети Земля, який первозданним маємо залишити нащадкам.

Півтора століття тому Василь Докучаєв визначив родючі українські ґрунти чорноземами, які за розумного обробітку дають найвищі врожаї. Чверть усіх запасів чорнозему на планеті доля подарувала Україні. Єдине, що такі врожаї вдаються лише за умов важкої праці і достатньої вологи в ґрунті.

Землі Зачепилівського району Харківщини, де хазяйнує господарство ім. Фрунзе, потенційно здатні забезпечувати високі врожаї сільгоспкультур. Щоправда, суттєвим недоліком є критично низька кількість опадів, яка наче випробовує тамтешніх аграріїв на кмітливість й уміння працювати. Поєднавши природні властивості краю з вченням видатного українця Івана Овсінського, який наполягав на безплужному обробітку ґрунту і збереженні природної рівноваги всього живого в ньому, працівники ПСП ім. Фрунзе вже більше 20 років отримують стабільно високі результати. Вони стали справжніми виразниками інтересів рідної землі, які докорінно змінили світогляд — повернулися до бережливого землегосподарювання.

Від часу свого заснування 1930-го господарство імені Фрунзе не зраджувало ні бойовому духу, ні назві. Щоправда, цьогоріч на загальних зборах працівників ПСП було одностайно ухвалене рішення, яке підтверджене держреєстратором, що господарство носить ім'я уродженця Харкова, Героя Радянського Союзу Тимура Михайловича Фрунзе. У свої 19 років льотчик-винищувач, лейтенант Тимур Фрунзе отримав звання Героя посмертно, збивши в небі два гітлерівських винищувача. Напрочуд складне і таке коротке життя цієї видатної людини ще більше надихає трударів господарства на мирні подвиги.

Відтоді, як 1994-го Івана Даниловича Гляня обрали головою слабкого на той час колгоспу ім. Фрунзе, минуло 22 роки. І вже 20 років усі 4 тис. га землі, які також залишилися практично незмінними, не зазнають руйнівної сили плугу.

ПІВСТОЛІТТЯ НА ПОСАДІ ГОЛОВИ «УКРАЇНИ»

Колгосп, КСП, КСПП, СВК, СФГ чи ТОВ — назва «Україна» залишалася незмінною для господарства у с. Кордишівка, що на Вінниччині. І вже майже півстоліття «Україною» незмінно опікується іі голова Михайло Стратійчук.

НАШ ЕКСПОРТНИЙ ЛОКОМОТИВ РУШИВ У БІК АЗІЇ

Експерти зазначають, що за підсумками 2016 року частка агроекспорту в загальному обсязі складе не менше 40%. Зростання частки експорту АПК є тривалим трендом. Утім, фахівці неодноразово наголошували, що подібна тенденція без посилення суміжних галузей і стимулювання переробки є негативною для української економіки

НЕЗГАСИМИЙ ПРОМІНЬ

«Промінь» у Кобзівці спалахнув іще 1929 року, через півстоліття після заснування села. Це господарство стало стрижнем економіки села і добробуту його мешканців. Нині тут господарює Євген Третяков – онук Героя України Івана Гулого, який очолював «Промінь» 36 років.

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: