Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 21 (333), 3 червня 2016

ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ: ПРОЦЕС ПІШОВ

У четвер стало нарешті зрозумілим, навіщо весь город з «чорною касою» городили саме зараз — Верховна Рада конституційною більшістю у 335 голосів ухвалила президентську судову реформу, тим самим уперше за довгий час змінила Конституцію країни.

НЕГОДА — ДЛЯ РОБОТИ НЕ ПЕРЕШКОДА

Потужні зливи, що вже багато днів панують на Миколаївщині, не змогли завадити традиційній суботній зустрічі 28 травня на будівельному майданчику філії «Вознесенська» ТОВ СП «НІБУЛОН» на Південному Бузі. Читати далі…

УЛАНІВСЬКІ ПОСТАТІ

Проскочити на Вінниччині повз Уланів і не зупинитися просто неможливо: дорогою з Києва до курортного Хмільника це ошатне село просто виринає з безкраїх ланів центральною площею. Щоби краще роздивитися цей майдан з чималою кількістю будівель «від 1970-х», який з обох боків обіймає гладеньку асфальтовану дорогу, праворуч, біля гастроному «Ірина», облаштовано «кишеню» для авто. Виявляється, у цих міських ознаках немає нічого дивного, адже за хрущовських часів село Уланів на березі тихої річечки Снивода мало статус міста. Воно і по сьогодні залишається не надто подібним до села. Читати далі…

ЗАХОДИ З БОРОТЬБИ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Весна 2016 року знаменується підвищеною кількістю опадів та теплою хмарною погодою, а це дошкулить багатьом землекористувачам-хліборобам кількістю різних хвороб зернових культур. Пропонуємо деякі застережливі заходи з боротьби та попередження виникнення цих негативних явищ.

ЗАХИСТ ДІТЕЙ МОЖЕ БУТИ ВЕСЕЛИМ І ПІЗНАВАЛЬНИМ

День захисту дітей не випадково в усьому світі і в Україні зокрема святкують 1 червня — починається літо, а з ним і найдовші за шкільний рік канікули. Тож не зайвим буде нагадати дорослим, що на цей період варто посилити уважність, адже в малечі з'являється значно більше вільного часу для пошуку пригод. Мабуть, саме так і подумали в Міжнародній демократичній федерації жінок 1949 року і заснували це свято, до якого Україна долучилася 1998 року.

НОВІЙ КРАЇНІ — НОВА ОСВІТА

До 1 червня Мистецький Арсенал підготував свій подарунок дітям — фестиваль «Арсенал ідей». Це міждисциплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм у сфері освіти та науки, культури та музейної справи.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: