Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 21 (333), 3 червня 2016

ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ: ПРОЦЕС ПІШОВ

У четвер стало нарешті зрозумілим, навіщо весь город з «чорною касою» городили саме зараз — Верховна Рада конституційною більшістю у 335 голосів ухвалила президентську судову реформу, тим самим уперше за довгий час змінила Конституцію країни.

НЕГОДА — ДЛЯ РОБОТИ НЕ ПЕРЕШКОДА

Потужні зливи, що вже багато днів панують на Миколаївщині, не змогли завадити традиційній суботній зустрічі 28 травня на будівельному майданчику філії «Вознесенська» ТОВ СП «НІБУЛОН» на Південному Бузі. Читати далі…

УЛАНІВСЬКІ ПОСТАТІ

Проскочити на Вінниччині повз Уланів і не зупинитися просто неможливо: дорогою з Києва до курортного Хмільника це ошатне село просто виринає з безкраїх ланів центральною площею. Щоби краще роздивитися цей майдан з чималою кількістю будівель «від 1970-х», який з обох боків обіймає гладеньку асфальтовану дорогу, праворуч, біля гастроному «Ірина», облаштовано «кишеню» для авто. Виявляється, у цих міських ознаках немає нічого дивного, адже за хрущовських часів село Уланів на березі тихої річечки Снивода мало статус міста. Воно і по сьогодні залишається не надто подібним до села. Читати далі…

ЗАХОДИ З БОРОТЬБИ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Весна 2016 року знаменується підвищеною кількістю опадів та теплою хмарною погодою, а це дошкулить багатьом землекористувачам-хліборобам кількістю різних хвороб зернових культур. Пропонуємо деякі застережливі заходи з боротьби та попередження виникнення цих негативних явищ.

ЗАХИСТ ДІТЕЙ МОЖЕ БУТИ ВЕСЕЛИМ І ПІЗНАВАЛЬНИМ

День захисту дітей не випадково в усьому світі і в Україні зокрема святкують 1 червня — починається літо, а з ним і найдовші за шкільний рік канікули. Тож не зайвим буде нагадати дорослим, що на цей період варто посилити уважність, адже в малечі з'являється значно більше вільного часу для пошуку пригод. Мабуть, саме так і подумали в Міжнародній демократичній федерації жінок 1949 року і заснували це свято, до якого Україна долучилася 1998 року.

НОВІЙ КРАЇНІ — НОВА ОСВІТА

До 1 червня Мистецький Арсенал підготував свій подарунок дітям — фестиваль «Арсенал ідей». Це міждисциплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм у сфері освіти та науки, культури та музейної справи.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: