Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 10 (325), 11 березня 2016

ПРОСТИЙ І КОРИСНИЙ ДАР БЕРЕЗОВИХ ГАЇВ

Що тільки у світі не святкують 21 березня. Лише у Організації об'єднаних націй на цю дату припасено шість свят, серед яких Всесвітній день поезії, Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації, Новруз тощо. У США, наприклад, на цю дату припадає святкування Дня сільського господарства. У кількох країнах 21 березня відзначається як День посадки дерев. Можливо, саме тому з 2012 року Генеральна асамблея ООН вирішила святкувати цього дня Міжнародний день лісів.

Не поручимося, що саме цього дня, але близько 10 тис. років тому людство пережило найменш криваву і найбільш грандіозну революцію за все своє існування. Саме неолітичною революцією нинішні історики називають процес переходу людей до осілого способу життя. Найбільш значними подіями тодішньої революційної хроніки стали розвиток землеробства, одомашнення свійських тварин — одним словом те, що годує нас протягом тисячоліть.

До цього ж люди добували собі їжу полюванням і збиральництвом. Основним ареалом для такої діяльності, принаймні на наших теренах, був ліс. Він був і годувальником, і дахом над головою, і можливістю вберегтися від хижаків. Після вже згаданої революції залежність людини від лісу у сенсі здобуття їжі значно скоротилася і продовжувала дедалі знижуватися.

Менше з тим, в інших аспектах ми залежимо від лісу і зараз. Вже не кажучи про те, що зелені легені планети значно стримують наш техногенний влив на навколишнє середовище, за кілька тисячоліть ми так і не винайшли заміну деревині як якісному і відносно дешевому будівельному матеріалу.

Крім того, ліс і зараз продовжує годувати нас. Хоча ягоди і гриби вже давно й успішно вирощуються промислово, споживач все одно більше цінує справжній і натуральний продукт із лісу. Один із таких продуктів, який просто не має сенсу виготовляти поза лісом, березовий сік. Саме про нього і піде мова.

ОСТАННІЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

18 березня на Всеукраїнському форумі бізнесу буде представлений комплексний та деполітизований аналіз соціально-економічної ситуації та запропонований план невідкладних заходів з подолання соціально-економічної кризи та підготовки стратегії подальшого розвитку країни.

ЛОВИСЬ, РИБКО!

Збіднілі наразі українці економлять на харчах, і риба не стала виключенням. Споживання її на душу населення в Україні за 2015 рік склало 11 кг, тоді як рекомендована Всесвітньої організацією охорони здоров'я норма складає не менше 19 кг. Обсяг українського рибного ринку сьогодні не перевищує 660-710 тис. т, із яких більше 85% — імпорт, але разом із тим, він мав би становити близько 900 тис. т. Читати далі…

АГРАРНІ РОЗПИСКИ НА ПРАКТИЦІ

Напередодні весняних польових робіт аграрії вкотре стикаються з проблемою нестачі обігових коштів. Допомогти вирішити цю проблему покликаний такий інструмент кредитування, як аграрні розписки, які вже запроваджуються в ряді регіонів. Нещодавно у Полтаві відбувся круглий стіл, під час якого учасники обговорили результати реалізації пілотного проекту запровадження аграрних розписок та питання, які потребують вирішення.

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: