Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 47-48 (318), 18 грудня 2015

Завантажити номер

БУЛИ Б СВИНІ, А ПОРОСЯТА БУДУТЬ

У наш час свинарство — чи не найпотужніша галузь м'ясовиробництва, втім є лише близько тридцяти країн, котрі виступають нетто-експортерами м'яса. 2014 року до цього клубу обраних вперше увійшла Україна, яка за показником чистого експорту одразу посіла 24 місце в світі, а 2015 року, за прогнозами аналітиків ринку, має всі шанси посісти 21-ше. Наша країна має непогані перспективи ввійти до числа 15 найбільших нетто-експортерів м'яса в найближчі п'ять років, адже ми є одним з найбільших світових експортерів кормів та кормових компонентів, тому корми в Україні одні з найдоступніших в світі, вважають вітчизняні фахівці тваринницького ринку.

Проте щоб досягти цих показників, потрібно переорієнтувати експорт, адже він продовжує бути критично залежним від російського напрямку. Якщо Росія з 1 січня 2016 року введе санкції проти українського м'яса (а це цілком імовірно), його експорт зменшиться на 40%, бо цьогоріч експорт свинини до РФ склав 51 тис. тонн. Якщо Росія буде закрита, то нам залишаться ринки Грузії, Казахстану та частково Китаю. За оцінками президента Асоціації свинарів України Артура Лози, 2016 року експорт свинини складе 10 тис. тонн.

ВЕРХОВНА РАДА: КОРОТКИЙ ПІДСУМОК БУРЕМНИХ ТИЖНІВ

«Ось приїде Байден, Байден нас розсудить» — так жартували в українському політикумі напередодні візиту високого американського гостя…

ПІДСУМКИ АГРАРНОГО СЕЗОНУ-2015

Підсумкам роботи 2015 року було присвячено нараду керівників, спеціалістів ТОВ СП «НІБУЛОН», проведену спільно з керівниками виробничих філій компанії у регіонах України.

СОЯ — МОНІТОРИНГ ПЕРЕДУСІМ

Соя належить до числа культур, посіви яких в Україні за кілька останніх десятиріч значно зросли. Пропорціонально зростає і ураження культури хворобами. Про основні з них ми попросили розповісти Сергія Ретьмана — заступника директора з наукової роботи Інституту захисту рослин НААН.

ПРОСУВАННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Наприкінці року географія застосування аграрних розписок в Україні поширилася вже на чотири області. До Полтавщини, яка ще торік запровадила у себе цей новий інструмент, що спрощує доступ аграріїв до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, додалися Черкащина, Вінниччина та Харківщина.

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: