Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗЕЛЕНА АЛЬТЕРНАТИВА АБО НЕ ВСІ В ЗАХВАТІ ВІД ПОЯВИ КОНКУРЕНТІВ НА ЕНЕРГЕТИЧНОМУ РИНКУ
Повний текст у друкованій версії Енергетика — як повітря: непомітна, але необхідна....
У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ СОРТ ТЮЛЬПАНІВ ДЖАМАЛА
Уперше в історії новий сорт тюльпанів голландської селекції виведено на честь жительки України —...
МОЛОКО ПО РІЗНІ БОКИ ВИМЕНІ
Нинішні закупівельні ціни не влаштовують і дивують українських виробників молока. За словами...
ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...

Наші партнери:

Статті

№ 45-46 (317), 4 грудня 2015

ДРОНИ І ХАКАТОНИ — АГРАРІЮ В ПОМІЧ!

Комп'ютери, ноутбуки, планшети і мобільні телефони, — словом, гаджети — дедалі тісніше переплітаються з нашим звичайним життям і роботою. У тому числі і в аграрній галузі. Якщо до комп'ютерів і мобільних людство так-сяк звикло, то, наприклад, літаючі радіокеровані машини над полями ще викликають подив — хоча й не надовго — все ж 21 століття. За всією цією машинерією стоять гігабайти коду, а головне — люди, які його пишуть — тисячі айтішників... Хотів було написати «бородаті й у розтягнутих светрах», проте, здається, і цей стереотип відходить у минуле. Втім, це, скоріше, питання моди.

Тим часом понад 200 представників IT-галузі 30 листопада зібралися на форумі, щоби розібратися, чим вони зможуть прислужитися вітчизняному АПК.

«ВИПРОБУВАННЯ ДАЮТЬ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ЗРОСТАТИ»

Останнім часом популярності набирає термін Корпоративна соціальна відповідальність. Про те, в чому полягає соціальна філософія АСТАРТИ та як вона може вплинути на розвиток місцевих громад, ми говорили з її фундатором і генеральним директором Віктором Іванчиком. Читати далі...

ВЕРХОВНА РАДА: ПЕРШИЙ РІК – ПОЛІТ НОРМАЛЬНИЙ

Минув рік роботи новообраної Верховної Ради України вже восьмого скликання. Чим запам'ятався цей парламентський рік? Які звершення можуть депутати записати собі в актив, а що зробити поки не вдалося? Рік був бурхливим, а всяке хвилювання виносить на поверхню пам'яті передусім емоційну піну — бійки і протистояння, галасування і голосування. Навряд вдасться забути вибух під стінами парламенту бойової гранати — це було вперше і, сподіваюся, востаннє в нашій історії.

«НІБУЛОН» НАДИХАЄ! КОЛЕКТИВ ВІТАЄ РІДНУ КОМПАНІЮ ІЗ 24-РІЧЧЯМ

5 грудня лідер аграрного ринку України «НІБУЛОН» відзначатиме своє 24-річчя. Майже чверть століття компанія працює на благо країни, розвиваючи сільськогосподарську галузь, відроджуючи вітчизняне судноплавство та суднобудування, підтримуючи місцеві громади та покращуючи умови життя українців.

ОВОЧІ-ФРУКТИ Й УСЯКІ ПРОДУКТИ

Аномально висока температура нинішнього літа найбільш негативно позначилася на овочах, до цього варто додати економічний чинник — адже складові врожаю суттєво подорожчали. Крім того, доволі примарними були перспективи збуту, адже попри все Росія продовжує бути основним споживачем нашої плодоовочевої продукції.

МОЛОЧНА ГАЛУЗЬ: ПЕСИМІЗМ ІЗ НАДІЄЮ НА КРИЗУ

Уже на початку грудня аграрії почали підбивати невтішні підсумки року. Принаймні щодо молочної галузі. 2 грудня про результати діяльності галузі 2015 року розповідали українські виробники і переробники молока та експерти ФАО на прес-конференції в УНІАН.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: