Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...
ДРУГА МОЛОДІСТЬ «ЗОЛОТОНІСЬКОЇ»
За чверть віку роботи компанія «НІБУЛОН» з усіх випробувань виходила переможцем, стаючи ще...
«ПОЛТАВАЗЕРНОПРОДУКТ»: ВІД СПІВПРАЦІ ВИГРАЮТЬ УСІ
Світлана Іванівна БредунНа благодатних землях Полтавщини агропромхолдинг АСТАРТА, який входить до ТОП-5 найбільших...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (307), 28 серпня 2015

ВІД ЗАМУЛЕНОГО СТАВУ ДО ПРОЗОРОЇ РІКИ

До наявностІ в офісах великих компаній та п'ятизіркових готелях систем контролю доступу, коли чиркнув карткою і пішов, куди тобі відкрито доступ, — пересічні українці потроху звикають. А чому би не застосувати такий самий контроль пересування автомобілів на елеваторах і в портах, замислилися в компанії «НІБУЛОН». І втілили задум у життя на всіх своїх елеваторних комплексах. Це дозволило зробити максимально прозорим всі складові етапу приймання та перевантаження зернових, ідентифікувати походження вантажів і водіїв, максимально уникнути черг і заторів, а також відповісти перед будь-ким за кожен кілограм збіжжя, що був або перебуває на терміналі.

У комплексі з відпрацьованою понад десятиліття системою єдиного вікна з усіх 11 контрольно-дозвільних служб, які видають документи на експорт зернових, ці заходи дозволили компанії вийти в беззаперечні лідери з експорту вітчизняного збіжжя, причому цілком прозорого та убезпеченого від будь-яких неприродних форс-мажорів.

Україна є одним з провідних гравців на світовому ринку продовольства. Разом з американцями і канадцями ми є ключовою країною, що визначає ціни на зернові і взагалі на все продовольство у світі. Аналітики стверджують, що цього року нам вдасться забезпечити такий самий урожай, як і минулого, і це, в першу чергу, заслуга аграріїв, операторів та правових умов внутрішнього ринку.

Аграрний сектор України — це третина її економіки, третина валютних надходжень, сотні тисяч робочих місць і відчутний вплив нашої країни на світову продовольчу безпеку.

Здається, українська влада нарешті вповні усвідомила це і частіше до аграріїв повертається таки обличчям. Принаймні таке склалося враження від зустрічі на «найвищому» рівні, котра відбулася 21 серпня ц.р. на Переяслав-Хмельницькій філії компанії «НІБУЛОН».

Державу представляли Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, заступник міністра юстиції — керівник апарату Оксана Іванченко, голови Держгеокадастру Максим Мартинюк та новоствореної Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Сергій Глущенко тощо.

З боку аграріїв витупали очільники впливових громадських організацій галузі, провідні сільгоспвиробники та експортери зерна. Читати далі...

ВЛАДУ — ГРОМАДАМ?!!

Адміністративно-територіальнареформаіпов'язаназнеюдецентралізаціясистемидержуправлінняапріорібільшзначущіподіївжиттідержави, ніжмісцевівибори. Хоча дехто ставить воза попереду коней і приділяє максимум уваги проведенню виборів до завершення децентралізації.

Чому настав час реформи й як її пропонують робити? Місцева влада — насправді влада громади, просто за роки СРСР вона здорово відірвалася від першооснови і, як і центральна влада, вирішила, що народ для неї, а не вона для народу. Та причиною зміни системи державного управління є не бажання повернутися до першоджерел, а банальна відсутність коштів.

ГРОМАДА ВИЗНАЧАЄ ПРІОРИТЕТИ

Про досвід корпорації «Агропродсервіс» щодо вирішення соціально-економічних питань з місцевими громадами у місцинах, де компанія орендує землі, ми нещодавно обіцяли розповісти (див. «Достатку має бути в достатку», «Агропрофі» № 29-30). Власне, нічого надприродного в корпорації не вигадали, адже договір соціального партнерства вже давно вкорінився на сільських теренах. Але є суттєва відмінність — громадам орендованих територій надається можливість самим прозоро і публічно обирати, на що будуть витрачені такі кошти. Читати далі…

ДЕФОЛТУ — НІ! РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ДЕРЖБОРГУ — ТАК!

Очікуваного дефолту України, прогнозованого експертами й фінансовими аналітиками на осінь, не станеться, оскільки владі країни вдалося досягнути домовленості про реструктуризацію близько $19 млрд і списання 20% боргу, або близько $4 млрд. Про це повідомив під час позапланового засідання уряду Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: