Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (307), 28 серпня 2015

ВІД ЗАМУЛЕНОГО СТАВУ ДО ПРОЗОРОЇ РІКИ

До наявностІ в офісах великих компаній та п'ятизіркових готелях систем контролю доступу, коли чиркнув карткою і пішов, куди тобі відкрито доступ, — пересічні українці потроху звикають. А чому би не застосувати такий самий контроль пересування автомобілів на елеваторах і в портах, замислилися в компанії «НІБУЛОН». І втілили задум у життя на всіх своїх елеваторних комплексах. Це дозволило зробити максимально прозорим всі складові етапу приймання та перевантаження зернових, ідентифікувати походження вантажів і водіїв, максимально уникнути черг і заторів, а також відповісти перед будь-ким за кожен кілограм збіжжя, що був або перебуває на терміналі.

У комплексі з відпрацьованою понад десятиліття системою єдиного вікна з усіх 11 контрольно-дозвільних служб, які видають документи на експорт зернових, ці заходи дозволили компанії вийти в беззаперечні лідери з експорту вітчизняного збіжжя, причому цілком прозорого та убезпеченого від будь-яких неприродних форс-мажорів.

Україна є одним з провідних гравців на світовому ринку продовольства. Разом з американцями і канадцями ми є ключовою країною, що визначає ціни на зернові і взагалі на все продовольство у світі. Аналітики стверджують, що цього року нам вдасться забезпечити такий самий урожай, як і минулого, і це, в першу чергу, заслуга аграріїв, операторів та правових умов внутрішнього ринку.

Аграрний сектор України — це третина її економіки, третина валютних надходжень, сотні тисяч робочих місць і відчутний вплив нашої країни на світову продовольчу безпеку.

Здається, українська влада нарешті вповні усвідомила це і частіше до аграріїв повертається таки обличчям. Принаймні таке склалося враження від зустрічі на «найвищому» рівні, котра відбулася 21 серпня ц.р. на Переяслав-Хмельницькій філії компанії «НІБУЛОН».

Державу представляли Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, заступник міністра юстиції — керівник апарату Оксана Іванченко, голови Держгеокадастру Максим Мартинюк та новоствореної Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Сергій Глущенко тощо.

З боку аграріїв витупали очільники впливових громадських організацій галузі, провідні сільгоспвиробники та експортери зерна. Читати далі...

ВЛАДУ — ГРОМАДАМ?!!

Адміністративно-територіальнареформаіпов'язаназнеюдецентралізаціясистемидержуправлінняапріорібільшзначущіподіївжиттідержави, ніжмісцевівибори. Хоча дехто ставить воза попереду коней і приділяє максимум уваги проведенню виборів до завершення децентралізації.

Чому настав час реформи й як її пропонують робити? Місцева влада — насправді влада громади, просто за роки СРСР вона здорово відірвалася від першооснови і, як і центральна влада, вирішила, що народ для неї, а не вона для народу. Та причиною зміни системи державного управління є не бажання повернутися до першоджерел, а банальна відсутність коштів.

ГРОМАДА ВИЗНАЧАЄ ПРІОРИТЕТИ

Про досвід корпорації «Агропродсервіс» щодо вирішення соціально-економічних питань з місцевими громадами у місцинах, де компанія орендує землі, ми нещодавно обіцяли розповісти (див. «Достатку має бути в достатку», «Агропрофі» № 29-30). Власне, нічого надприродного в корпорації не вигадали, адже договір соціального партнерства вже давно вкорінився на сільських теренах. Але є суттєва відмінність — громадам орендованих територій надається можливість самим прозоро і публічно обирати, на що будуть витрачені такі кошти. Читати далі…

ДЕФОЛТУ — НІ! РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ДЕРЖБОРГУ — ТАК!

Очікуваного дефолту України, прогнозованого експертами й фінансовими аналітиками на осінь, не станеться, оскільки владі країни вдалося досягнути домовленості про реструктуризацію близько $19 млрд і списання 20% боргу, або близько $4 млрд. Про це повідомив під час позапланового засідання уряду Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: