Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

КАДАСТРОВІ МАХІНАЦІЇ. ІНОДІ НЕ ЗАХИЩАЄ НАВІТЬ ДЕРЖАВНИЙ АКТ
Коли починаєш розслідувати шахрайські схеми щодо оборудок із землею, просто дивом дивуєшся,...
АГРО-2017: З АКЦЕНТОМ НА ТЕХНІЦІ
XXIХ Міжнародна, і третя в умовах війни на Сході України, агропромислова виставка «АГРО-2017»...
МІЦНЕ КОРІННЯ ХОРТИЦЬКОГО ТЕРМІНАЛУ
Міцним корінням із тисяч паль, подібно до знаменитих столітніх козацьких дубів, вростає в...
ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЯРОГО ТРИТИКАЛЕ
Тритикале завдяки низці агрономічних переваг і високим товарним якостям може стати не просто...
РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...

Наші партнери:

Статті

№ 21 (299), 5 червня 2015

ЖИТТЄСТВЕРДНЕ «АГРО-2015»

XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015», що відкрилась 3 червня, працюватиме у Києві до 6 червня. Довести, що наша країна продовжує жити і розвиватися, з огляду на війну на Сході України і важке економічне становище, на наш погляд, було основною метою заходу. На перший погляд, кількість учасників і відвідувачів була трохи меншою проти мирних виставок. Однак АГРО вже більше чверті століття є традиційним місцем зустрічі добрих друзів з усієї країни. Тож на виставці ми побачили не лише тих, хто посіяв і чекає хорошої ціни на врожай, а й тих, хто керував успішними агропідприємствами на Донеччині і Луганщині, а нині перебрався з родиною вглиб країни і живе надією на скорий мир. «А грошей ми потому стільки заробимо, що не лише на наш вік вистачить», — кажуть донецько-луганські аграрії.

Роботи в полі поки майже немає, та й бажаючих розповісти про сьогодення господарства наразі небагато. А цікаві ж матеріали вишукувати для газети треба. Тож редакція «Агропрофі» вирішила вдатися до експерименту й у переддень свого професійного свята — Дня журналіста, що відзначається в Україні 6 червня, з'ясувати, як саме виглядає журналістика і представники цієї професії очима тих, про кого ми зазвичай пишемо. Читати далі…

ПЕРШІ ПІШЛИ, АБО ВОЗДАСТЬСЯ КОЖНОМУ ПО ДІЛАХ ЙОГО

Довгоочікувано і тим не менше якось раптово 3 червня Верховна Рада віддала на поталу правосуддю двох своїх депутатів — Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Довгоочікувано — бо від реєстрації Генпрокуратурою подання про позбавлення їх депутатської недоторканності пройшов майже місяць, а питання навіть не розглядалося у сесійній залі — бо, бач, процедуру потрібно було дотримати. Раптово — бо до останнього моменту не вірилося, що депутати наважаться на такий «самоспальний» крок.

URBI ET ORBI

У четвер, 4 червня, зі своїм щорічним посланням до парламенту про внутрішнє і зовнішнє становище України звернувся Президент України Петро Порошенко. Його промова являла собою підсумок зробленого за рік президентства та стратегічні плани на майбутнє. Президент справедливо критикував уряд і парламент, проте і себе також не жалував. Якщо коротко підсумувати головні меседжі глави держави, то вони зводяться до таких собі восьми «Д».

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ З ЦЕНТРУ, АБО ПРИВИД ЖМЕРИНСЬКОЇ АВТОНОМІЇ

Реформи — справа довга, марудна та переважно невдячна. Навіть за успішності реформи, на її втілення потрібен час, без якого результати будуть іще просто непомітними. А може бути і гірше — результати будуть непомітними через те, що реформи були так, для звітності. Тож будь-яким реформаторам слід бути готовими до того, що усі їхні потуги можуть бути розкритиковані навіть у випадку, коли дійсно спрямовані на щось хороше (тут автор наперед вибачається перед щирими реформаторами).

Тепер по суті. 3 червня Аграрний союз України спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад провели круглий стіл з питань проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. В основному обговорювався Закон України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», підписаний Президентом Петром Порошенком у березні 2015-го.

БЛИСКУЧІ ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОЇ СОЇ

Українські аграрії заслужено пишаються своїми успіхами у вирощуванні зернових та їхньому експорті, гордістю країни є провідне місце серед світових експортерів соняшникової олії. Проте поряд із пшеницею, кукурудзою та соняшником все впевненіше почувається на наших ланах донедавна екзотична соя. Втім, на світових просторах соя давно посіла заслужене перше місце за площею вирощування серед зернобобових (її сіють на 118 млн га) та четверте місце за обсягами виробництва після кукурудзи, пшениці та рису. Читати далі...

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: