Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

Статті

№ 19 (297), 15 травня 2015

СІРІ ВІДТІНКИ МОЛОКА

Як відомо, корова в Індії — тварина священна. Чіпати її ніхто не наважується, от і ходить вона, де заманеться, часто перекриваючи рух у містах, та й їсть, що у містах знайдеться — переважно всілякий бур'ян. Від того молоко таких корів має сірувато-гіркуватий кольоросмак. Українські корови оточені не забобонним пієтетом, а реальним піклуванням, проте останнім часом їхнє молоко чимдалі більше набуває ознаки гіркоти.

Ми справедливо гордимося успіхами нашого аграрного сектору, першими місцями світових рейтингів із виробництва та експорту. Але віднедавна маємо ще один рекорд, котрий нікого не радує: українське молоко стало найдешевшим у світі.

АНДРІЙ ПИВОВАРСЬКИЙ: «ЯКЩО ЗА НАЙБЛИЖЧІ ДВА РОКИ МИ ПОДВОЇМО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДНІПРОМ, Я БУДУ ЩАСЛИВИЙ!»

Про стан та перспективи розвитку транспортно-логістичної інфраструктури зернового ринку ми поговорили з міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським. Читати далі…

ЗАКОНОПРОЕКТ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»: БЕЗКОШТОВНІ ШЛЮЗИ І ДЕРЖАВНІ ПРИЧАЛИ В ОРЕНДУ

Міністерство інфраструктури України розмістило проект документу на офіційному веб-порталі 12 травня 2015 року. Цей документ, йдеться в тексті законопроекту, визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту.

ШВЕЙЦАРІЯ ЗБЛИЗЬКА: КРАЇНА СИРУ, ШОКОЛАДУ... І БЕЗЛІЧІ МОЖЛИВОСТЕЙ

Наприкінці квітня швейцарці спільно з Міжнародною федерацією аграрних журналістів (IFAJ) люб'язно запросили аграрних журналістів з усього світу, в тому числі і з України, познайомитися з однією із найбільш продуктивних і розвинутих галузей сільського господарства у світі.

«МИШІ, ВІДЧЕПІТЬСЯ…» ФІЛОСОФСЬКІ НАРИСИ

Замість передмови

Мишам якось набридло, що у лісі їх усі ображають: лисиці на них полюють, вовки вбивають жартома, ведмеді випадково давлять, зайці, на що добродушні, і ті випадково їхні нори руйнують. Миші довго думали, як цьому зарадити, а не надумавши нічого путнього, вирішили звернутися до наймудрішої істоти у лісі — сови. Приходять, кажуть, така ось біда, що нам робити? Сова теж не проти мишами поласувати, то й каже: «Я пораджу вам наступного дня, а поки ви мені десяток мишей на обід видайте». Миші призначили в своїх лавах добровольців, зі сльозами з ними попрощались, а наступного дня прийшли за порадою.

Сова і каже: «Ви ж, миші, їжаків бачили? А бачили, щоб хтось на них полював чи давив? Ні. Тож станьте їжаками». Миші спочатку зраділи: «А правда ж! Їжаків же ніхто не чіпає. І як ми самі не дотумкали?! Давайте усі станемо їжаками!.. Хоча… Чекайте, а як же ми ними станемо?» Повертаються до сови, питають: «Сова, а як же ми їжаками станемо?»

У відповідь чують: «Миші, відчепіться: я не тактик, я стратег!»

Нагадало про цей анекдот останнє засідання ради Аграрного союзу України, що відбулося 13 травня в Києві. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: