Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 17-18 (296), 8 травня 2015

Завантажити номер

ВІКОПОМНА ВЕСНА СОРОК П'ЯТОГО

У травневий час весняного буйноцвіття прийшла до нас сімдесята річниця Свята Перемоги. 70 років тому день так само був теплий і сонячний, так само цвіли сади і гули довкола цвіту бджоли. Втім, цей день був би прекрасним за будь-якої погоди — адже це був перший день миру. І значить смерть та горе назавжди залишалися в минулому. І хоч іще подекуди лунали постріли (останні бої в Європі закінчилися 20 травня), настав такий довгожданий мир. Це пізніше, через двадцять років, стали робити головний акцент на перемозі, а тоді головним був мир.

Ми завжди пам'ятаємо, що 9 Травня — це особливе для нашого народу свято — іншого такого великого, настільки вистражданого, у нас, мабуть, не знайти. Для тих, хто живе нині, подвиг військового покоління — це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра — це суміш печалі й радості для всіх, пов'язана зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Цей день — символ нашої сили і нашої вразливості, нашої перемоги і нашої смертності, нашої гордості і нашого болю. Великий наш народ вистояв в найстрашнішій з усіх війн, але він там же втратив життя мільйонів своїх громадян. Мільйонів улюблених дітей, дружин, чоловіків, мільйонів люблячих татусів, мам, бабусь і дідусів, сестер і братів. І до цих пір ще наша країна відчуває важкі демографічні наслідки тих страшних років.

Ціна перемоги — це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Понад два мільйони було вивезено на рабську працю до Німеччини. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незагойною раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. Ми завжди пам'ятатимемо про те, як довгі 1225 днів і ночей Україна була окупована нацистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

ЗЕРНО І ЛОГІСТИКА ПРИЧОРНОМОР'Я
Наприкінці квітня у Києві пройшла ХІІ Міжнародна конференція «Зерно Причорномор'я». Організатори — аналітичне агентство «УкрАгроКонсалт» — сфокусували увагу на темах конкурентоспроможності Чорноморського регіону в умовах рекордного світового виробництва зернових та олійних культур, ключових факторах виробництва зерна в регіоні.

МІНІНФРАСТРУКТУРИ РОЗВИВАТИМЕ ЕКСПОРТНУ ЛОГІСТИКУ АПК
Наприкінці квітня 2015 року міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський обговорив із експертами, яку роль розбудова інфраструктури відіграє у реформуванні сільського господарства України і реалізації планів зі збільшення експорту аграрної продукції.

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: