Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 15-16 (295), 18 квітня 2015

НАЙБІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНІ — ОВОЧІ ЗАКРИТОГО ҐРУНТУ

Часто у пересічних споживачів постає питання щодо наявності в тепличних овочах шкідливих речовин: нітратів, залишків пестицидів, солей важких металів тощо.

Овочі потужних агрокомбінатів є абсолютно безпечними і корисними. Це відповідально стверджує один із фундаторів тепличної галузі, беззмінний керівник найбільшого в Україні комбінату «Тепличний», Герой України Володимир Чернишенко.

Наявність нітратів в овочах агрокомбінату «Тепличний» втричі нижча від гранично допустимих норм: на томатах це 61 мг/кг продукту проти допустимих 150 мг/кг, на огірках 120 мг/кг проти 400, те саме на салаті і редисі. Досягаються такі показники завдяки скрупульозному дотриманню технологій. Випробування постійно проводить санепідемстанція. Читати далі…

НАЙГОЛОВНІША РЕКОНСТРУКЦІЯ У ГОСПОДАРСТВІ — ЦЕ ЛЮДИ!

Ще з тих пір, коли на полицях магазинів були лише вирощені в Україні овочі, ПАТ «Комбінат «Тепличний», що у Броварському районі Київщини, вже понад 30 років годує українців смачною овочевою продукцією. Майже від заснування підприємство очолює Герой України Володимир Ілліч Чернишенко. Це господарство — його життєва робота, його повсякденна турбота, його відповідальність. Тож і зараз, без огляду на поважний вік, він очолює правління ПАТ, бере активну участь у житті підприємства. Читати далі…

ГРЕЧАНА КАША З МОЛОКОМ

Прикро, проте основна маса культур, котрі вирощуються для «внутрішнього» споживання, у звітах проходять під графою «та інші», адже на них усіх виділено близько 2 млн га угідь з 42 млн га в обробітку. Наразі цих площ вистачає, і з функцією годувальника народу агропромисловий комплекс держави успішно справляється. Як би не було важко, але «голодних бунтів» у нас ще не бувало. Про забезпеченість населення продуктами першої необхідності та розвиток продовольчої сфери ми говорили з директором Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Дмитром Шульмейстером. Почали, як вже заведено, з гречки. Читати далі...

НЕВТІШНІ ПРОГНОЗИ ВІД АПК-ІНФОРМ

Прогнози — справа невдячна, проте вони є підставою для ухвалення стратегічних рішень. Тому хоч над прогнозистами весь час підсміюються, до прогнозів все ж прислухаються. Особливо коли цей прогноз надає установа, у репутації котрої немає підстав сумніватися — приміром, Мінсільгосп США чи інформаційна агенція АПК-Інформ. Ще місяць тому її фахівці попереджали, що аграрії зіткнуться з певними труднощами в ході реалізації нинішньої посівної кампанії. Насамперед, через відсутність достатнього фінансування.

КРЕДИТНІ СПІЛКИ ДЛЯ СЕЛА: ВЕЛИКИЙ ПОТЕНЦІАЛ, ОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ

Чи здатні кредитні спілки забезпечити коштами малий і середній аграрний бізнес в Україні? Відповідь на це питання намагалися знайти учасники Національного прес-клубу з аграрних та земельних питань, який відбувся днями у Києві.

ФОРУМ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТЕРІВ

Експорт є одним з ключових драйверів зростання економіки. Сьогодні Україна як ніколи потребує політики масштабної експортної експансії для подолання безробіття і створення нових робочих місць, для вирівнювання торгівельного балансу, зміцнення курсу гривні та забезпечення цінової стабільності. І така експортна експансія може і повинна стати результатом спільних зусиль влади та бізнесу. Причому уряд має створити особливо сприятливі умови для експорту продукції вітчизняного виробництва, передусім з глибоким рівнем переробки та високою доданою вартістю.

ШНОБЕЛЬ – НЕ ВСЕ ТАК ПРОСТО

Ви, мабуть, чули про Шнобелівську премію. Інші її назви Антинобелівська премія, Ігнобелівська премія. Остання назва, мабуть, найвірніша, оскільки прямо транслітерує англійську назву Ig Nobel Prize, яка виникла від гри слів: англійською ignoble значить ганебний. Але Шнобелівська премія краще, смішніше і лаконічніше, тож така версія і прижилася на наших теренах. Хоча до чого тут шнобель не зовсім зрозуміло.

Премія є пародією на престижну міжнародну нагороду — Нобелівську премію. Щорічно з 1991 року десять шнобелівок вручаються напередодні вручення Нобелівських премій. Заснована премія Марком Абрахамсом і гумористичним журналом «Аннали неймовірних досліджень».

Якщо ви вважаєте, що премію присуджують лише за безглузді досягнення, то ви помиляєтесь. Як, до речі, помиляються і багато ЗМІ. Насправді, за задумом засновників, лауреати отримують премію за досягнення, «які примушують спочатку засміятися, а потім замислитися», щоб привернути увагу суспільства до науки, медицини і технологій

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: