Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 14 (294), 10 квітня 2015

Днопоглиблення Дніпра стартує в липні!

Питання днопоглиблення Дніпра зрушило з мертвої точки. Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 10 квітня. Цей номер присвячено перевезенням вантажів Дніпром.

 

УКРАЇНУ ВРЯТУЮТЬ БОГ І ДНІПРО

Лежить на перепутті між Заходом і Сходом благословенна земля: родючі лани, м'який клімат, працьовиті люди. Сотні разів вороги з завидющими очима та загребущими руками намагалися забрати наше – собі. Так само сотні разів, згуртовані в єдиному пориві, ми з Божою поміччю змітали зайд світ за очі. І знову коштовними золотими берилами відбивалися лани, нанизані на голубу стрічку ріки. Ріки, котру вороги чимраз намагалися зробити межею розбрату, розділивши нас на лівобережних і правобережних. Та завжди ставала вона рікою єднання – Дніпро рятував українців. На його величних кручах засновано древню і вічно молоду нашу столицю – Київ. Саме на Дніпрі б'ється серце козацької вольниці – Хортиця, звідки легкокрилі човни-чайки ходили до інших світів. На високій Канівській горі спочиває український пророк Тарас Шевченко.

Та не лише духовним осердям нашого народу був Дніпро. З тих самих давніх часів був він важливою транспортною артерією, що з'єднувала цивілізації на шляху «із варягів у греки». Та й у новітній історії України Дніпро залишався духовним стрижнем нації і трудівником – крутив турбіни електростанцій, віддавав свою воду для зрошення, а ще – був природною дорогою, котра з'єднувала регіони країни і перевозила до 65 млн тонн вантажів щороку. Читати далі…

ОЛЕКСІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «СУДНОПЛАВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ДНІПРА ЦІЛКОМ СПІВСТАВНИЙ ІЗ МІССІСІПІ»

Олексій Вадатурський, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України вважає: «Ми часто говоримо, що Бог дав українцям родючі землі, але чомусь забуваємо про так само великий Божий дар — річку Дніпро, довкола якого зосереджені ці землі». Читати далі…

ДОЛЕНОСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

На нараді 9 квітня 2015 року у Мінінфраструктури за участю керівників і фахівців Мінагрополітики щодо перевезення зернових врожаю 2015 року було ухвалено декілька доленосних рішень. Прокоментувати позицію Міністерства аграрної політики та продовольства з обговорюваних питань ми запросили міністра Олексія Павленка. Читати далі…

НЕ ДНОПОГЛИБЛЕННЯМ ЄДИНИМ

Днопоглиблення – це лише одна з цілого комплексу проблем з перевезення вантажів Дніпром, вважає директор ТОВ «Гермес-Трейдінг» Юрій Скічко. Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» володіє Світловодським річковим терміналом, що розташований на межі Полтавської і Кіровоградської областей, потужність його зберігання оцінюється у 94 тис. тонн. У планах – зведення нових терміналів на Дніпрі, тож компанії давно приєдналися до протистояння з чиновниками за спрощення судноплавства Дніпром.

ЗА ЗАКОНАМИ СТРАСНОГО ТИЖНЯ

Трудові будні народних обранців і уряду Страсного тижня виявилися аж надто трудовими. Особливо плодотворним для депутатів став Чистий четвер: за один лише день народні обранці ухвалили 22 закони. 

ЗАМКИ УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ В КАМЕНІ

Немає на світі більш загадкових споруд, ніж замки і фортеці. З ними пов'язані чарівні і страшні легенди про привидів і шукачів скарбів. Та й взагалі довкола цих рукотворних історичних пам'яток якось по-іншому відчувається плин часу. Ну хіба що вежі можуть посперечатися з ними у загадковості. Але що є вежа, як не частина замку? В Україні, де були більш поширені маєтки та палаци, до наших днів збереглося кілька замків. Пропонуємо вам розповідь про два з них.

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: