Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...
«НІБУЛОН» ІНВЕСТУЄ ПОНАД 5,5 МЛРД ГРН В ІНФРАСТРУКТУРУ УКРАЇНИ
Лідер аграрного ринку сільгосппідприємство «НІБУЛОН» має намір у найближчі кілька років вкласти...
РЕГУЛЯРНІ ПАСАЖИРСЬКІ РЕЙСИ ВОДНИМ ТРАНСПОРТОМ ВІДКРИТО!
13-14 травня компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення за маршрутами...
ВІДРОДЖЕННЯ СУДНОБУДУВАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МИКОЛАЄВА!
Коли в серпні 2009-го сільгосппідприємство «НІБУЛОН» спускало на воду перші чотири несамохідні...

Наші партнери:

Статті

№ 09 (290), 6 березня 2015

Завантажити номер

У номері:

ВІДРОДЖЕННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЖІНКИ

Навіть на тлі війни свята залишаються святами. Традиційно до цього ніжного і сердечного дня 8 Березня ми готуємо репортажі про жінок, які працюють у різних галузях сільського господарства. Були на наших сторінках і керівники господарств, і вчителі, і викладачі вишів, і науковці. Днями ми побували у СТОВ «Відродження» Фастівського району Київської області і вирішили охопити розповіддю до свята весь жіночий колектив сільгосппідприємства.

«Серед усіх жінок аграрного сектору України найкращі працюють у нашому «Відродженні», — запевняє керівник господарства Лариса Майсак. — Насамперед, кожна з них — фахівець на своєму місці. До того ж, вони самі працьовиті, розумні і віддані. А головне — самі красиві і лагідні. Ми всі — одна незмінна команда, яка працює вже 14 років».

Про кожного працівника господарства і про більшість мешканців села Лариса Дмитрівна знає майже все. Про робітників ладна говорити годинами, і повсякчас дякує Богові і долі за те, що понад 30 років тому привели молоде подружжя випускників Української сільгоспакадемії — Ларису Дмитрівну і Григорія Михайловича Майсак — до села Малополовецьке на Київщину.

ЧЕРГОВЕ ПОЗАЧЕРГОВЕ, АБО БИТВИ ЗА КРЕДИТИ ТА ЧИСТОТУ РЯДІВ

Економіка держави все більше занурюється у прірву, а отримання міжнародних кредитів неможливе без виконання певних умов. От уряд і розробив пакет законопроектів (у тому числі і про внесення змін до бюджету-2015), аби задовольнити вимоги кредиторів. Залишилась дрібниця – переконати депутатів проголосувати за них.

БУРХЛИВА ІМІТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ АПК, АБО АПЕЛЬСИН, ПРИЩЕПЛЕНИЙ ДО ЯБЛУНІ

23 роки поспіль можновладці будь-що «на благо» аграрія підмінюють імітацією. Уряди у нас змінюються часто, тож і відповідати за зроблене не обов'язково. Тим більше, ніхто не прагне відповідати за зроблене попередниками. МінАП презентував початок розробки нової стратегії розвитку АПК.

ДІЙНУ КОРОВУ ДЕРЖАВИ – АПК – СЛІД ОБЕРІГАТИ!

В аграрній галузі молочний бізнес - це і робочі місяця для населення, і жива копійка у міжсезоння, і, на край, можливість піти ва-банк, продавши стадо на м'ясо. Про такі і інші, більш райдужні, можливості 3 березня 2015 року в Києві говорили учасники VIII Міжнародного молочного конгресу.

«ГОРОДЯНИН РОКУ-2014»: У ДУСІ ПАТРІОТИЗМУ

Переможцями Миколаївської загальноміської програми «Городянин року» за підсумками 2014 року стали Герой України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його заступник із будівництва, експлуатації флоту і безпеки судноплавства Андрій Волік.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: