Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 09 (290), 6 березня 2015

Завантажити номер

У номері:

ВІДРОДЖЕННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЖІНКИ

Навіть на тлі війни свята залишаються святами. Традиційно до цього ніжного і сердечного дня 8 Березня ми готуємо репортажі про жінок, які працюють у різних галузях сільського господарства. Були на наших сторінках і керівники господарств, і вчителі, і викладачі вишів, і науковці. Днями ми побували у СТОВ «Відродження» Фастівського району Київської області і вирішили охопити розповіддю до свята весь жіночий колектив сільгосппідприємства.

«Серед усіх жінок аграрного сектору України найкращі працюють у нашому «Відродженні», — запевняє керівник господарства Лариса Майсак. — Насамперед, кожна з них — фахівець на своєму місці. До того ж, вони самі працьовиті, розумні і віддані. А головне — самі красиві і лагідні. Ми всі — одна незмінна команда, яка працює вже 14 років».

Про кожного працівника господарства і про більшість мешканців села Лариса Дмитрівна знає майже все. Про робітників ладна говорити годинами, і повсякчас дякує Богові і долі за те, що понад 30 років тому привели молоде подружжя випускників Української сільгоспакадемії — Ларису Дмитрівну і Григорія Михайловича Майсак — до села Малополовецьке на Київщину.

ЧЕРГОВЕ ПОЗАЧЕРГОВЕ, АБО БИТВИ ЗА КРЕДИТИ ТА ЧИСТОТУ РЯДІВ

Економіка держави все більше занурюється у прірву, а отримання міжнародних кредитів неможливе без виконання певних умов. От уряд і розробив пакет законопроектів (у тому числі і про внесення змін до бюджету-2015), аби задовольнити вимоги кредиторів. Залишилась дрібниця – переконати депутатів проголосувати за них.

БУРХЛИВА ІМІТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ АПК, АБО АПЕЛЬСИН, ПРИЩЕПЛЕНИЙ ДО ЯБЛУНІ

23 роки поспіль можновладці будь-що «на благо» аграрія підмінюють імітацією. Уряди у нас змінюються часто, тож і відповідати за зроблене не обов'язково. Тим більше, ніхто не прагне відповідати за зроблене попередниками. МінАП презентував початок розробки нової стратегії розвитку АПК.

ДІЙНУ КОРОВУ ДЕРЖАВИ – АПК – СЛІД ОБЕРІГАТИ!

В аграрній галузі молочний бізнес - це і робочі місяця для населення, і жива копійка у міжсезоння, і, на край, можливість піти ва-банк, продавши стадо на м'ясо. Про такі і інші, більш райдужні, можливості 3 березня 2015 року в Києві говорили учасники VIII Міжнародного молочного конгресу.

«ГОРОДЯНИН РОКУ-2014»: У ДУСІ ПАТРІОТИЗМУ

Переможцями Миколаївської загальноміської програми «Городянин року» за підсумками 2014 року стали Герой України, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його заступник із будівництва, експлуатації флоту і безпеки судноплавства Андрій Волік.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: