Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 05 (287), 6 лютого 2015

ПРО НИВУ, ТУШОНКУ І ЛУГАНСЬКИХ БАНДЕРІВЦІВ

У День Святого Миколая торік ми побували на Київщині в одному з сіл, де працює сільськогосподарська асоціація «Нива Переяславщини», й у підсумковому номері «Агропрофі» опублікували святковий репортаж під заголовком «Нивою мандрує Святий Миколай». Від місцевих дізналися, що в умовах війни сільгосппідприємство до своїх звичних видів діяльності додало ще один – волонтерську допомогу учасникам АТО. Читати далі…

БУРХЛИВА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ

Верховна Рада в один день 3 лютого 2015-го закрила першу і відкрила другу сесію восьмого скликання. Такий темп роботи позначився і на законотворчості – було ухвалено (і не ухвалено також) купу всіляких законів та постанов, котрі не встигли ухвалити на позачерговому засіданні.

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПО ЗЕМЛІ ОЧИМА АКАДЕМІКІВ НААН

Кроки по запобіганню корупції у сфері земельних відносин сьогодні в приміщенні НААН академіки і народні депутати представляли загалу. Зокрема, мова йшла про законопроект №1906 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції у сфері земельних відносин».

ГАЛУЗЕВІ РИНКИ ПРО ХЛІБ І ВИНО

Аграрний комплекс України впродовж багатьох років є рушієм економічного поступу держави. Крім того, агросектор сприятиме розвитку суміжних галузей. Відтак слід очікувати зростання і таких секторів економіки як переробка, упаковка, логістика тощо.

МАГІЧНІ 60 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ: ВАРТІСТЬ ПОСІВНОЇ ЧИ ДЕФІЦИТ КОШТІВ

Мінагрополітики повідомляє, що посівні площі під урожай 2015 року будуть збережені на торішньому рівні – 27,2 млн га. При цьому площа зернового клину може бути збільшена на 0,6 млн га – до 15,6 млн га. Посіви озимих на зерно і зелений корм узагалі зросли на 7,3% – до 8,97 млн га. Читати далі…

ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ФІЛІЇ «РЕШЕТИЛІВСЬКА»

Для колективу нібулонівської філії «Решетилівська», що у селі Жовтневому на Полтавщині, 3 лютого цього року стало особливим днем, важливою датою в історії підприємства: елеватор прийняв перший мільйон тонн зерна від початку свого заснування у листопаді 2006 року.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: