Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 44 (281), 28 листопада 2014

РОБОТА НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ ЧАСУ

Днями у Києві відбулася одна з визначних подій вітчизняного аграрного ринку останніх років, а саме - другий раунд V Українського зернового конгресу (УЗК). Перший його раунд, нагадаємо, проходив цьгоріч 8-10 вересня в Парижі (Франція). Третій і заключний раунд пройде 23-26 березня 2015 року у Вашингтоні (США).

Тож київський раунд УЗК працював з 24 по 26 листопада і складався з пленарної частини та виїзної – на перевантажувальному терміналі філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН». Головною темою форуму всі п'ять років поспіль від часу його заснування є налагодження постійного діалогу між бізнесом і владою.

Ми розпитали її президента Володимира Клименка про підсумки роботи Київського раунду УЗК і про майбутній Вашингтонський її раунд. Підсумки всіх трьох раундів V Українського зернового конгресу можуть бути приголомшливі не лише для України, а й для всього світу. Читати далі…

«СОНЕЧКО. НАШЕ СОНЕЧКО!»

Страх – природна реакція людини на небезпеку, проте чомусь він вважається огидною емоцією. Дійсно, слабкий від страху втікає, може зрадити, проте сильного страх спонукає до дії, до опору. Але справа не лише в особистій психології. Страх може стати і конструктивним, адже коли боїшся за себе, то стараєшся сховатися, а коли за інших – ідеш на бій. Під час Революції гідності українці показали себе сильними не тому, що не боялися, а тому, що страх спонукав їх не здаватися. Однією з тих, хто не здався тоді і продовжує боротися зараз, стала колишня вчителька та директор школи, а пізніше успішна бізнес-леді, вінничанка Юлія Вотчер. Юлія Луківна на Майдані була з першого дня, і привів її туди саме страх. Читати далі…

РАДА 8.0: ЗАВАНТАЖЕННЯ

ПІдготовка до першого засідання нової Ради була тривалою і нервовою, про що свідчать ті викиди інформації у ЗМІ, що час від часу мали місце. Довго писали-переписували коаліційну угоду, ділили портфелі та сфери впливу. Зате коли настав час голосувати – все пішло, як по нотах…

«НІБУЛОН» УСПІШНО ЗАВЕРШИВ ЖНИВА

Наприкінці листопада аграрії ТОВ СП «НІБУЛОН» закінчили збирання пізніх культур – на місяць раніше, ніж у попередні роки.

ПОЛЬОВЕ ПАЛИВО

Біоенергетиці було присвячено одну з сесій Другого раунду V Українського зернового конгресу, який проводили 25-26 листопада у Києві Українська зернова асоціація та ІА «АПК-Інформ». Раніше, як зауважив один із доповідачів, на це питання не звертали уваги, бо було достатньо природного газу. Зараз це стало нагальним питанням, і вкрай необхідно впровадження енергетичної політики, яка би співпадала з позицією провідних держав ЄС, а саме – розширення використання відновлювальних джерел енергії. 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств. 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: