Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 45-46 (282), 12 грудня 2014

ПРОРИВ ВІТЧИЗНЯНОГО АПК! Завантажити номер

Поглибленому аграрному діалогу України та США на високому професійному рівні буде присвячено підсумковий третій раунд V Українського зернового конгресу (УЗК), який пройде у Вашингтоні (США) 23-26 березня 2015 року. Головні його заходи відбуватимуться на території Посольства України в США. До участі запрошуються провідні фахівці аграрного ринку світу: в т.ч. політики, урядовці, бізнесмени й агровиробники. Такого в історії України ще не було!

Відкриє роботу Конгресу і стане його першим питанням — Круглий стіл між аграрними комітетами Верховної Ради України та Конгресу США. З обох боків планується також участь очільників і членів урядів, представників світового аграрного бізнесу й агровиробників.

Другим серед основних питань заходу постане глибока переробка кукурудзи в Україні (100-відсоткова переробка: 40% — біоетанол, 40% — високоякісні кормові добавки, решта — продукція для фармацевтичної, парфумерної промисловості, сухе паливо) і залучення близько $3,5 млрд для створення біопаливної промисловості в Україні. Це дасть можливість вітчизняним аграріям отримати постійний ринок збуту продукції, для країни — це позбавлення зовнішньої енергозалежності, вирішення проблем зовнішньоторговельного сальдо і стабілізація національної валюти.

Третє питання — вирішення проблеми виробництва ГМ-сільгосппродукції в Україні завдяки біопаливній промисловості. З огляду на найближче майбутнє, світ і Україна як його невід'ємна частка, без ГМ-сільгосппродукції неможливі. Тому слід чітко виокремити: ГМ-кукурудза може успішно йти на виробництво біоетанолу.

Підсумком роботи Третього раунду V УЗК у Вашингтоні — четвертим питанням — має стати підписання міждержавної Угоди між США та Україною в галузі АПК до 2030 р. Угода — це сигнал для інвесторів світу, що з Україною можна і треба мати справу. Це означає надходження інвестицій, технологій, створення нових робочих місць і переоснащення багатьох галузей економіки, які пов'язані з АПК. Ми зможемо на наявних площах збільшити виробництво зернових до 120 млн тонн на рік, створити нову біоенергетичну промисловість і позбавитися назавжди зовнішньої енегрозалежності. Стабілізувати економіку і створити державу Україна, в якій житимуть люди за законами і нормами світового демократичного права.

Організатори конгресу — Українська зернова асоціація (УЗА) та ІА «АПК-Інформ», партнери — Європейський банк реконструкції та розвитку, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Міжнародна організація торгівлі зерном і кормами (GAFTA), Проект «Агроінвест» (USAID).

Зважаючи на важливість заходу, УЗА виступила з ініціативою підготувати цей спецвипуск «Агропрофі» з детальним висвітленням роботи Другого раунду Конгресу, що днями завершився у Києві, його актуальних доповідей, і додатковий тираж спецвипуску розповсюдити серед усіх новообраних депутатів Верховної Ради й урядовців нового Кабміну.

ВЛАДА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Минув рік від початку Майдану, й Україна нарешті перезавантажила владу. Після президентських виборів відбулися парламентські, а тепер маємо і новий уряд. Як ми звикли в Україні, нова влада – нова програма дій…

«НІБУЛОН»: ЩЕ НА РІК СИЛЬНІШІ

СВЯТО 5 грудня 2014 року багатотисячний колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» відзначив 23-ю річницю заснування компанії новими досягненнями на багатьох напрямах виробничої та соціальної діяльності підприємства.

АГРАРНИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ: МИСТЕЦТВО БУТИ ПОЧУТИМ!

В аграрному розділі Коаліційної угоди є цікавий пункт 2.8.3., який передбачає «делегування окремих функцій держави саморегулівним організаціям». Чого ж прагнуть такі організації, зокрема Аграрний союз України? 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: