Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 45-46 (282), 12 грудня 2014

ПРОРИВ ВІТЧИЗНЯНОГО АПК! Завантажити номер

Поглибленому аграрному діалогу України та США на високому професійному рівні буде присвячено підсумковий третій раунд V Українського зернового конгресу (УЗК), який пройде у Вашингтоні (США) 23-26 березня 2015 року. Головні його заходи відбуватимуться на території Посольства України в США. До участі запрошуються провідні фахівці аграрного ринку світу: в т.ч. політики, урядовці, бізнесмени й агровиробники. Такого в історії України ще не було!

Відкриє роботу Конгресу і стане його першим питанням — Круглий стіл між аграрними комітетами Верховної Ради України та Конгресу США. З обох боків планується також участь очільників і членів урядів, представників світового аграрного бізнесу й агровиробників.

Другим серед основних питань заходу постане глибока переробка кукурудзи в Україні (100-відсоткова переробка: 40% — біоетанол, 40% — високоякісні кормові добавки, решта — продукція для фармацевтичної, парфумерної промисловості, сухе паливо) і залучення близько $3,5 млрд для створення біопаливної промисловості в Україні. Це дасть можливість вітчизняним аграріям отримати постійний ринок збуту продукції, для країни — це позбавлення зовнішньої енергозалежності, вирішення проблем зовнішньоторговельного сальдо і стабілізація національної валюти.

Третє питання — вирішення проблеми виробництва ГМ-сільгосппродукції в Україні завдяки біопаливній промисловості. З огляду на найближче майбутнє, світ і Україна як його невід'ємна частка, без ГМ-сільгосппродукції неможливі. Тому слід чітко виокремити: ГМ-кукурудза може успішно йти на виробництво біоетанолу.

Підсумком роботи Третього раунду V УЗК у Вашингтоні — четвертим питанням — має стати підписання міждержавної Угоди між США та Україною в галузі АПК до 2030 р. Угода — це сигнал для інвесторів світу, що з Україною можна і треба мати справу. Це означає надходження інвестицій, технологій, створення нових робочих місць і переоснащення багатьох галузей економіки, які пов'язані з АПК. Ми зможемо на наявних площах збільшити виробництво зернових до 120 млн тонн на рік, створити нову біоенергетичну промисловість і позбавитися назавжди зовнішньої енегрозалежності. Стабілізувати економіку і створити державу Україна, в якій житимуть люди за законами і нормами світового демократичного права.

Організатори конгресу — Українська зернова асоціація (УЗА) та ІА «АПК-Інформ», партнери — Європейський банк реконструкції та розвитку, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Міжнародна організація торгівлі зерном і кормами (GAFTA), Проект «Агроінвест» (USAID).

Зважаючи на важливість заходу, УЗА виступила з ініціативою підготувати цей спецвипуск «Агропрофі» з детальним висвітленням роботи Другого раунду Конгресу, що днями завершився у Києві, його актуальних доповідей, і додатковий тираж спецвипуску розповсюдити серед усіх новообраних депутатів Верховної Ради й урядовців нового Кабміну.

ВЛАДА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Минув рік від початку Майдану, й Україна нарешті перезавантажила владу. Після президентських виборів відбулися парламентські, а тепер маємо і новий уряд. Як ми звикли в Україні, нова влада – нова програма дій…

«НІБУЛОН»: ЩЕ НА РІК СИЛЬНІШІ

СВЯТО 5 грудня 2014 року багатотисячний колектив ТОВ СП «НІБУЛОН» відзначив 23-ю річницю заснування компанії новими досягненнями на багатьох напрямах виробничої та соціальної діяльності підприємства.

АГРАРНИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ: МИСТЕЦТВО БУТИ ПОЧУТИМ!

В аграрному розділі Коаліційної угоди є цікавий пункт 2.8.3., який передбачає «делегування окремих функцій держави саморегулівним організаціям». Чого ж прагнуть такі організації, зокрема Аграрний союз України? 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: