Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
З НАСТАННЯМ ГРУДНЯ ПРИХОДИТЬ І ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ
мораторій на продаж сільгоспземліА чи знаєте ви, що 5 грудня у світі відзначають Всесвітній день ґрунтів? Правда, свято це...

Наші партнери:

Статті

№ 47-48 (283), 19 грудня 2014

CВЯТИЙ МИКОЛАЮ, ДАРУЙ НАМ МИР І ЛЮБОВ! Завантажити номер

Від давніх-давен, коли на землю спускалася зима, лютували перші морози, а все навкруги сяяло яскраво-білими сніжинками, люди з нетерпінням чекали на найбажаніше свято — День Святого Миколая.

Кожен малюк знав, що цього дня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити людей, особливо дітей, за їхні добрі справи чарівними подарунками. А щоб Святий Миколай не оминув будинок, дітлахи старанно прикрашали дерево під вікном спальні власноруч зробленими іграшками. Добродій неодмінно мав побачити таку красу, оцінити старання дитини та завітати до її домівки.

За легендою, Святий Миколай обов'язково забирає листи з побажаннями. А вночі на 19 грудня Святий Миколай брав на плечі чималий мішок з харчами, одягом та іграшками і прямував від будинку до будинку. Та ходив він не сам, а разом зі своїми помічниками, янголами-охоронцями, які зачитували Миколаю всі листи та записували до товстелезної книги добрі вчинки малечі.

Свято Святого Миколая 2014-го в України видалося особливим. В умовах війни на Сході держави, наші дітки стали враз дорослішими, бо у багатьох із них там боронить Вітчизну батько, брат, дядько. Є серед вояків і дідусі, і матусі, і навіть бабусі, які зі зброєю в руках або в якості волонтерів чимраз ризикують своїм життям заради мирного неба над Україною. Слова МИР і ЛЮБОВ набули для всіх свідомих мешканців світу особливого змісту. Весь світ прагне миру, щастя і благополуччя, прагне взаєморозуміння, людяності, особливо в цей святковий день. Тому у своїх традиційних посланнях до Святого Миколая діти в Україні і далеко за її межами просять миру, благають повернути додому живими і неушкодженими своїх батьків. «Хай татусь вернеться, а мама більше не буде плакати. Хай дідусь не докоряє бабусі, що він уже старий, щоб тримати зброю. А я хай би швидше став дорослим!», — так написав хлопчик з Київщини.

Дорослим важко читати такі листи. А Святому Миколаю виконувати такі накази. Однак не можна позбавляти свята дітей і мирних людей, які свою щоденною сумлінною працею кують нашу перемогу в тилу. На цьому наголошують вояки і волонтери. «Не можна жити лише війною! Діти мають вірити в чудеса, в існування Святого Миколая і його чарівні можливості виконувати нездійсненне, — стверджують бійці добровольчого підрозділу батальйону «Айдар». — Бо коли настане мир, у нас буде ще дуже багато нездійсненних, на перший погляд, бажань!»

ЯНГОЛИ-ОХОРОНЦІ МИРНОГО ЖИТТЯ 

Уже всім зрозуміло, що без участі громадянського суспільства, котре викристалізувалося у ході Революції гідності, ні відбити атаку ворога, ні розбудувати гідне життя в Україні неможливо. Читати далі...

ПОДАРУНКИ НА ЗДОРОВ'Я

Уже не один рік «НІБУЛОН» дарує обладнання для дитячої лікарні. За багато років нібулонівці довели, що це не реклама, а справжня зацікавленість у тому, щоб громади територій, де працює компанія, мали ширші можливості, нормальний рівень життя.

НОВА КОМАНДА АГРАРНОГО ЛОКОМОТИВА

Черговий виборчо-звітний з'їзд Аграрного союзу України відбувся в Києві 16 грудня 2014 року. Знаково, що з'їзд відвідав новий міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Це стало кроком до порозуміння між владою і аграріями.

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: