Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВІТЧИЗНЯНИЙ УРОЖАЙ-2017: БИТВА НА ДВА ФРОНТИ. І НЕ ТІЛЬКИ
Повний текст у друкованій версії Станом на 5 квітня 2017 року Україна експортувала 34,13 млн...
ОЖИНА — НЕ ПРОСТО НІШЕВА ЯГОДА
Повний текст у друкованій версії Продовжуємо публікацію матеріалів другої національної...
СУДНОБУДІВНИКИ ПРОТИ АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ВНУТРІШНІЙ ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ»
3 березня у стінах Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулося...
АЧС — ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ВЛАСНИКА СВИНЕЙ
З 2012 року Україною, на жаль, упевнено поширюється небезпечна для країни африканська чума...
РІК РОБОТИ ЧИННОГО УРЯДУ
Що не кажіть, любимо ми всякого роду ювілеї та річниці, навіть невизначні. От для любителів...

Наші партнери:

Статті

№ 03 (285), 23 січня 2015

ОПТИМІЗМ КАМІКАДЗЕ, АБО ВІТЧИЗНЯНА МОЛОЧНА ГАЛУЗЬ В УМОВАХ КРИЗИ

Щоб вижити, українським виробникам молока потрібно збільшувати ефективність, а переробникам переорієнтовуватися на нові ринки. Про це йшлося на прес-конференції «Прогноз виробництва і цін на молоко в Україні на 2015 рік. Забезпечення прозорості ціноутворення на ринку молока». Подія зібрала 21 січня повний зал журналістів в агентстві УНІАН. Причини тому, по-перше, у магічному словосполученні «прогноз цін», що в умовах проведення АТО і економічної кризи відразу привертає увагу медіа-спільноти, і, по-друге, наразі дуже мало аграрних інформприводів.

Розповідали журналістам про молочну галузь України заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, економіст департаменту технічного співробітництва Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, президент Асоціації виробників молока України Андрій Дикун (донедавна був заступником міністра МінАП), голова правління Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський.

ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ — ЩЕ НЕ ДЕВ'ЯТИЙ ВАЛ

Не встигли відійти свята, як обстановка на Донбасі різко загострилася. Останньою краплею став теракт у Волновасі, коли 10 осіб загинуло на місці, троє померли в лікарні. Тож нікого не здивувало, що буквально наступного після трагедії дня Президент України підписав указ про часткову мобілізацію. Читати далі…

ПРОТИДІЯ АЧС, ЯКА ВБИВАЄ НЕ ЛИШЕ СВИНЕЙ, А Й МІЖНАРОДНУ ТОРГІВЛЮ

Африканська чума свиней невиліковна, проте як краще їй запобігати – інформуючи населення чи закуповуючи необхідне обладнання? Може, краще поєднати?

«ЗЕЛЕНИЙ ТИЖДЕНЬ-2015» В УМОВАХ СВІТОВОГО ПРОТИСТОЯННЯ Й ЕМБАРГО

Ювілейний 80-й «Міжнародний зелений тиждень» («Internationale Grune Woche», IGW – нім.), триватиме цьогоріч з 16 по 25 січня в Берліні (Німеччина). Заснована 1926 року, ця щорічна міжнародна виставка-ярмарок широко відома у світі.

«НІБУЛОН» – ЛІДЕР НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ

Компанія «НІБУЛОН» – визнаний лідер не лише українського аграрного ринку, але й Чорноморського регіону. Підприємство, яке займає значну частку в українському експорті більшості зернових та олійних культур, на вирощуванні яких спеціалізується Україна, рік у рік продовжує успішну діяльність на зовнішньому ринку.

НЕВИБАГЛИВИЙ ГІГАНТ – ЕНЕРГЕТИЧНА ТРАВА

Чим більше дорожчають енергоносії, а подекуди і відчувається їхній гострий дефіцит, тим частіше звучить тема альтернативної енергетики. Однією з недорогих альтернатив газовому опаленню є використання енергетичної трави міскантус. Читати далі… 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.  

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: