Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...
БЕЗ ХЛІБА ПЕРЕМОГИ НЕ БУВАЄ. ВАЖКИЙ ПРИКОРДОННИЙ УЖИНОК
Луганщина завершує жнива-2017. Комбайни звично для цієї пори пливуть полями, навколо них жваво...

Наші партнери:

Статті

№ 04 (286), 30 січня 2015

РЕГУЛЯЦІЯ ДЕРЕГУЛЯЦІЇ

Україна – відносно молода держава, і її економіка та способи цією економікою керувати дісталися нам у спадок від УРСР майже без змін. За радянських часів, коли економіка була плановою, а вся власність – державною, ленінське «соціалізм – це насамперед облік і контроль» було цілком прийнятним. Тоді на кожну транзакцію чи переміщення партії товару потрібен був папірець із печаткою. Та часи змінилися, власність тепер переважно приватна, а от манера керувати збереглася чи не на генетичному рівні – все те ж «стращать і не пущать» та на кожне «апчхи» вимагати папірець з печаткою. Читати далі...

КІНЕЦЬ ЕВФЕМІЗМАМ

Час, коли ми (аби не спровокувати Росію на вторгнення) вдавали, що на Сході нічого не відбувається, вживали замість слів «війна», «агресія» та «вторгнення» всілякі евфемізми, минув.

АНДРІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «У ПИТАННІ БІОБЕЗПЕКИ СЛІД ПОКЛАДАТИСЯ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

У Верховній Раді України 26 січня 2015 року зареєстровано законопроект народного депутата Андрія Вадатурського про внесення змін до Закону України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів» (реєстр. №1844).

АГРАРНІ ВНЗ ПОТРАПИЛИ ДО МОН. ЧОМУ ВИШІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ФІНАНСУВАННЯ?!

Понад 200 тис. студентів і близько 15 тис. викладачів по всій Україні можуть не отримати заробітну платню і стипендії. ми поцікавилися станом справ не лише в аграрній освіті, а загалом в царині вітчизняної освіти та науки. Запропоновані навмання урядом і проголосовані наосліп парламентом зміни в фінансуванні освітянської та наукової галузей швидше належать до популярної нині термінології «реформування», на кшталт модних колись штампів «прискорення» і «прожектор перебудови». Чи принесуть ці зміни користь суспільству і в чому вони полягають?

БЮДЖЕТ ОСВІТИ ТА НАУКИ 2015: ЩО ПРИЙНЯЛИ ДЕПУТАТИ

Проект Бюджету 2015 року двічі подавався до Верховної Ради, народні депутати нарікали на брак часу та неможливість розглянути його у короткий термін, зрештою, перед самим голосуванням депутати не знали, який саме текст вони ухвалюють. Так само приймалися і два інші важливі закони, які внесли значні зміни до державного фінансування освіти та науки.

ПОТРІБЕН ДІАЛОГ

Я розумію,що депутатам треба було терміново у відпустки,але варто б було більш уважно подивитись на деякі норми, зокрема щодо повернення ПДВ сільгоспвиробникам, – зазначає Всеволод Кожем'яко, власник та генеральний директор компанії «Агротрейд»

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ В АПК

12 січня 2015 року в Києві корпорація «Сварог Вест Груп» провела урочисте нагородження переможців конкурсу на кращий інноваційний проект в агропромисловій сфері «Твій агро Start-up»

ПЕРЕВАГИ ШЛЮБНОГО КОНТРАКТУ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ, АБО ПРИДАНЕ АВАНСОМ

На нинішній нараді Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, яка відбулася 27 січня у Києві, їхні представники обговорювали, як виживати малим громадам в умовах скорочення надходжень до місцевих бюджетів. Читати далі... 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНАЧитати далі…

 

 

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: