Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
ПДВ ПРИ ЕКСПОРТІ ОЛІЙНИХ: РУХ НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО
Цивілізоване суспільство вирізняє дотримання низки правил, які враховують інтереси всіх його...

Наші партнери:

Статті

№ 40 (278), 31 жовтня 2014

СЛУЖИТИ, А НЕ ЦАРЮВАТИ, ЩОБ ЖИТИ, А НЕ ВИЖИВАТИ!

Позачергові парламентські вибори в Україні відбулися, і сам факт їхнього проведення вже є перемогою. За законом, для підбиття підсумків і встановлення остаточного результату виборів ЦВК має 10 днів, проте це не ті десять днів, що перевернуть світ – навіть якщо будуть оскарження результатів, то лише в окремих округах. Результат уже практично зрозумілий, і ті десяті частки відсотків, що можуть змінитися у підсумкових протоколах, не змінять головного: ми маємо новий парламент і вперше в історії незалежної України – це дійсно український парламент, бо панівна більшість депутатів орієнтується на Київ, а не на Москву. Так само можна сказати, що маємо перший проєвропейський парламент – тому що всі переможці (крім Опозиційного блоку) декларують євроінтеграцію.

У Верховній Раді України 8 скликання очікується всього шість фракцій політичних партій: за результатами обробки ЦВК понад 99% бюлетенів 5-відсотковий бар'єр долають «Народний фронт» – 22,16%, «Блок Петра Порошенко» – 21,83%, Об'єднання «Самопоміч» – 10,98%, «Опозиційний блок» – 9,4%, Радикальна партія – 7,45%, ВО «Батьківщина» – 5,68%.

Принагідно редакція «Агропрофі» щиро вітає голову Наглядової ради ТОВ СП «НІБУЛОН» Андрія Олексійовича Вадатурського, котрий балотувався до Верховної Ради на ОВО №130 від партії «Блок Петра Порошенка» і отримав переконливу перемогу на рідній Миколаївщині.

КОАЛІЦІАДА-2014: ПОРОЗУМІННЯ ЧИ ЗМАГАННЯ

Текст коаліційної угоди «Блок Петра Порошенка» за підсумками виборів оприлюднив на своєму веб-сайті 29 жовтня з метою обговорення. Цей документ пропрезидентська політсила пропонує підписати учасникам майбутньої парламентської більшості. Крім принципів створення та організації роботи коаліції, у цій угоді найбільше уваги приділено реформам. Презентуючи угоду для засобів масової інформації віце-прем'єр-міністр і кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Володимир Гройсман зазначив, що в основу коаліційної угоди закладено стратегію «Україна-2020», розроблену Президентом. Проект документу направлено «Народному фронту», Об'єднанню «Самопоміч» та ВО «Батьківщина». У планах переможців – сформувати Конституційну більшість, бо пропоновані реформи передбачають, зокрема, зміни до Конституції. Адже 20 років незалежності всі проблеми і негаразди політики воліли консервувати та відкладати на потім, наразі відкладати нікуди. Текст угоди доволі великий – аж 48 сторінок, тому зупинимося лише на головних параметрах документу.

ЯКІСНЕ ЗЕРНО – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ

Вирощувати якісне зерно і вживати на загальнодержавному рівні активних заходів боротьби із найлютішим шкідником зерна – клопом-черепашкою закликає генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський. Пропонуємо вашій увазі тези його інтерв'ю. Читати далі…

10 НАГАЛЬНИХ КРОКІВ ВІТЧИЗНЯНОГО АПК. РУШАЙМО!

Фахівці, які зберуться на другий раунд V Українського зернового конгресу, який пройде 25-26 листопада в Києві, мають виробити Програму практичних дій для всіх учасників зернового ринку України. Документ складатиметься з 10 пунктів, які врай необхідні для розвитку українського АПК. Своїм баченням цих етапів поділився президент Української зернової асоціації Володимир Клименко. Читати далі…

АПК-2014: НА ПРАВОВОМУ ПОЛІ

Юридичною точкою зору на проблеми в аграрному секторі України поділився партнер ЮФ «ОМП» Микола Орлов. Також фахівець дав поради, як убезпечити свій бізнес від ризиків 2014-2015 рр., зокрема, серед іншого, рейдерських атак і податкового свавілля.

ПОКИ КЕРІВНИЦТВО… У ПРОБЦІ

Нещодавно Міністерство аграрної політики та продовольства України скликало прес-конференцію з приводу інтеграції вітчизняного АПК до європейського. Тема, що й казати, актуальна. У штаті відомства навіть уведено посаду заступника міністра з питань євроінтеграції (щоправда, призначену 20 вересня на цю посаду Владиславу Рутицьку вже 13 жовтня від неї відсторонили). Проте на час прес-конференції, за офіційною версією, керівництво відомства застрягло в пробці. Відтак за міністра і чинну на той час заступницю майже годину «віддувався» перед пресою заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Башинський. Зрештою виявилося, що воно й на краще... Читати далі…

 

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: