Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИВЕДЕННЯ ДНІПРА З КОМАТОЗНОГО СТАНУ. «НІБУЛОН» готовий убезпечити внутрішні водні шляхи
Нібулон днопоглиблення24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі...
РОЗМАЇТТЯ СМАКІВ НА UKRAINIAN FOOD EXPO
ukrainian food expo23-24 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» проходила міжнародна виставка...
ЗАГАДКА У ЗАГАДЦІ
Загадки не люблять лише ті, хто не вміє їх розв'язувати, свідчить народна мудрість. Але це про...
ВІД ОБЛАДНАННЯ ДО САДЖАНЦІВ: ПЛОДООВОЧЕВА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ B2B
fresh business expo 20175-7 грудня в Києві проходила міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo 2017. Вона...
З НАСТАННЯМ ГРУДНЯ ПРИХОДИТЬ І ЗЕМЕЛЬНИЙ МОРАТОРІЙ
мораторій на продаж сільгоспземліА чи знаєте ви, що 5 грудня у світі відзначають Всесвітній день ґрунтів? Правда, свято це...

Наші партнери:

Статті

№ 39 (277), 17 жовтня 2014

Завантажити номер

АНДРІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «КОЛИ ДМЕ ВІТЕР ЗМІН – СТАВ НЕ СТІНИ, А ВІТРИЛА!»

Сьогодні нам як ніколи потрібна сила вітру – щоб розбудовувати Україну. Влада має бути повністю очищеною й оновленою, тому ми не можемо помилитися з вибором! Я успішний господарник і ніколи не був у політиці, але наразі свідомо зробив складний вибір змагатись за право гідно представляти у новій Верховній Раді близький мені аграрний 130-й округ рідної Миколаївщини. Окрім власних програмних положень я, безперечно, підтримую програму «Блоку Петра Порошенка». Вона націлена на мир та безпеку України через реформування судів та силових структур, підвищення обороноздатності і модернізацію економіки. Розумне подолання «хвороб» держави перетворить нас на процвітаючу націю.

Доведіть свою свідому громадянську позицію – прийдіть на виборчі ділянки 26 жовтня і свідомо оберіть гідних представників народу у Верховній Раді України 8 скликання. Не бійтеся підставити своє обличчя назустріч цьому потужному вітру!

СВЯТІЙШИЙ ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ: «ЗАВДЯКИ ТАКИМ КОМПАНІЯМ, ЯК «НІБУЛОН», МИ ВІДРОДИМО УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ!»

У переддень Святої Покрови, 13 жовтня 2014 року, у «НІБУЛОНі» відбулося подвійне свято: введення в експлуатацію буксира проекту POSS-115 «NIBULON-6» та відвідування Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», в рамках візиту на Миколаївщину. Цього дня Патріарх Філарет освятив судно і екіпаж, поспілкувався з нібулонівцями і гостями підприємства. В урочистостях також взяли участь Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь та заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

АНДРІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «130-Й ОКРУГ БУДЕ ЗРАЗКОВИМ В УКРАЇНІ»

Практично всі кандидати до законодавчої влади переконують виборців, що в стінах парламенту «боротимуться з поганим і захищатимуть хороше». Хто ж проти, але тут питання довіри: тобто де гарантії, що претендент на високий державний статус не відійде від обіцянок?

Про це і про наміри, прагнення, бачення перспективи, способи реалізації планів — розмова з кандидатjv у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №130 Андрієм Олексійовичем Вадатурським.

«НІБУЛОН» ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИ: ЗАКЛИКАЄ ВІДВІДАТИ ЛІКАРЯ ЗДОРОВИМ

РаннЯ діагностика у нашій свідомості, на жаль, іще не посіла гідного місця, і ми звертаємося до лікарів, коли нас вже щось турбує. Проте з давніх-давен люди значної уваги приділяли профілактиці хвороб. За переказами, Жовтий імператор у Китаї ввів правило платити особистому лікарю не тоді, коли хворів, а коли був здоровим.

Компанія «НІБУЛОН» в особі своїх співвласників Олексія та Андрія Вадатурських завжди діє нестандартно. Тож, щоб привернути увагу населення до стану здоров'я, вони ініціювали на Миколаївщині проведення масштабних заходів з ранньої діагностики хвороб. Ініціатива стала резонансною, бо цього разу людей закликали до обстеження не медики, а відомий у світі сільгоспвиробник.

ОСТАННІЙ БІЙ У РАДІ – ВІН НАЙСКЛАДНІШИЙ

Останнє пленарне засідання Верховної Ради сьомого скликання припало на Святу Покрову. Засідання, без перебільшення, стало історичним – депутати ухвалили пакет президентських і урядових законопроектів про боротьбу з корупцією.

ЦІНИ В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ – ВІД ЩЕРБАТОЇ КОПІЙКИ ДО КАРБОВАНЦЯ

У неділю, 26 жовтня, Україна обиратиме новий парламент. До виборів – трохи більше тижня, тож саме час поглянути хазяйським оком, з кого будемо обирати собі депутатів.

ДІТИ МАЛЮЮТЬ УКРАЇНУ СВОГО СЕРЦЯ

Українська традиція розмальовувати і прикрашати хати й обійстя походить, стверджують історики, аж від Трипільської цивілізації, яка датується шостим тисячоліттям до нашої ери. А мистецтво малюнку і напису на стіні, яке визнане у світі як графіті (від італійського – дряпати) своїм корінням взагалі сягає доісторичної пори людства.

Підтримати славні традиції українського народу і надати їм патріотичного спрямування з огляду на буремні події в Україні вирішили в компанії «НІБУЛОН». І організували на Миколаївщині конкурс дитячого малюнка-графіті на тему «Єдина Україна» у властивий для компанії спосіб: дітлахам із 220 закладів освіти та культури шести районів подарували фарби та пензлі і запропонували малювати… на стінах. 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Ціни на зернові: