Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДЕНЬ ВИРОБНИКІВ БОБОВИХ, АБО СВЯТО ЕКОЛОГІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА У ТЕПЛИКУ
Цьогоріч уже традиційний День поля у фермерському господарстві Олексія Дона в Теплику на...
«НІБУЛОН» ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана...
СПЕКА НАС НЕ СПИНИТЬ, АБО ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КЛІМАТЕ МІЙ
Дивне цього року літо: то холод, то спека. Та і вчені вперто твердять — клімат планети невпинно...
ШВЕЙЦАРСЬКЕ СЕРЦЕ В ДАРУНОК УКРАЇНІ
Герой України Олексій Вадатурський визнаний достойним послідовником легендарного швейцарця ...
СМУГАСТИЙ РЕЙС
Перше за багато років вантажене сучасне несамохідне судно з кавунами дісталося до столичної...

Наші партнери:

Статті

№ 39 (277), 17 жовтня 2014

Завантажити номер

АНДРІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «КОЛИ ДМЕ ВІТЕР ЗМІН – СТАВ НЕ СТІНИ, А ВІТРИЛА!»

Сьогодні нам як ніколи потрібна сила вітру – щоб розбудовувати Україну. Влада має бути повністю очищеною й оновленою, тому ми не можемо помилитися з вибором! Я успішний господарник і ніколи не був у політиці, але наразі свідомо зробив складний вибір змагатись за право гідно представляти у новій Верховній Раді близький мені аграрний 130-й округ рідної Миколаївщини. Окрім власних програмних положень я, безперечно, підтримую програму «Блоку Петра Порошенка». Вона націлена на мир та безпеку України через реформування судів та силових структур, підвищення обороноздатності і модернізацію економіки. Розумне подолання «хвороб» держави перетворить нас на процвітаючу націю.

Доведіть свою свідому громадянську позицію – прийдіть на виборчі ділянки 26 жовтня і свідомо оберіть гідних представників народу у Верховній Раді України 8 скликання. Не бійтеся підставити своє обличчя назустріч цьому потужному вітру!

СВЯТІЙШИЙ ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ: «ЗАВДЯКИ ТАКИМ КОМПАНІЯМ, ЯК «НІБУЛОН», МИ ВІДРОДИМО УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ!»

У переддень Святої Покрови, 13 жовтня 2014 року, у «НІБУЛОНі» відбулося подвійне свято: введення в експлуатацію буксира проекту POSS-115 «NIBULON-6» та відвідування Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», в рамках візиту на Миколаївщину. Цього дня Патріарх Філарет освятив судно і екіпаж, поспілкувався з нібулонівцями і гостями підприємства. В урочистостях також взяли участь Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь та заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

АНДРІЙ ВАДАТУРСЬКИЙ: «130-Й ОКРУГ БУДЕ ЗРАЗКОВИМ В УКРАЇНІ»

Практично всі кандидати до законодавчої влади переконують виборців, що в стінах парламенту «боротимуться з поганим і захищатимуть хороше». Хто ж проти, але тут питання довіри: тобто де гарантії, що претендент на високий державний статус не відійде від обіцянок?

Про це і про наміри, прагнення, бачення перспективи, способи реалізації планів — розмова з кандидатjv у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №130 Андрієм Олексійовичем Вадатурським.

«НІБУЛОН» ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИ: ЗАКЛИКАЄ ВІДВІДАТИ ЛІКАРЯ ЗДОРОВИМ

РаннЯ діагностика у нашій свідомості, на жаль, іще не посіла гідного місця, і ми звертаємося до лікарів, коли нас вже щось турбує. Проте з давніх-давен люди значної уваги приділяли профілактиці хвороб. За переказами, Жовтий імператор у Китаї ввів правило платити особистому лікарю не тоді, коли хворів, а коли був здоровим.

Компанія «НІБУЛОН» в особі своїх співвласників Олексія та Андрія Вадатурських завжди діє нестандартно. Тож, щоб привернути увагу населення до стану здоров'я, вони ініціювали на Миколаївщині проведення масштабних заходів з ранньої діагностики хвороб. Ініціатива стала резонансною, бо цього разу людей закликали до обстеження не медики, а відомий у світі сільгоспвиробник.

ОСТАННІЙ БІЙ У РАДІ – ВІН НАЙСКЛАДНІШИЙ

Останнє пленарне засідання Верховної Ради сьомого скликання припало на Святу Покрову. Засідання, без перебільшення, стало історичним – депутати ухвалили пакет президентських і урядових законопроектів про боротьбу з корупцією.

ЦІНИ В БАЗАРНИЙ ДЕНЬ – ВІД ЩЕРБАТОЇ КОПІЙКИ ДО КАРБОВАНЦЯ

У неділю, 26 жовтня, Україна обиратиме новий парламент. До виборів – трохи більше тижня, тож саме час поглянути хазяйським оком, з кого будемо обирати собі депутатів.

ДІТИ МАЛЮЮТЬ УКРАЇНУ СВОГО СЕРЦЯ

Українська традиція розмальовувати і прикрашати хати й обійстя походить, стверджують історики, аж від Трипільської цивілізації, яка датується шостим тисячоліттям до нашої ери. А мистецтво малюнку і напису на стіні, яке визнане у світі як графіті (від італійського – дряпати) своїм корінням взагалі сягає доісторичної пори людства.

Підтримати славні традиції українського народу і надати їм патріотичного спрямування з огляду на буремні події в Україні вирішили в компанії «НІБУЛОН». І організували на Миколаївщині конкурс дитячого малюнка-графіті на тему «Єдина Україна» у властивий для компанії спосіб: дітлахам із 220 закладів освіти та культури шести районів подарували фарби та пензлі і запропонували малювати… на стінах. 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: