Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

КАДАСТРОВІ МАХІНАЦІЇ. ІНОДІ НЕ ЗАХИЩАЄ НАВІТЬ ДЕРЖАВНИЙ АКТ
Коли починаєш розслідувати шахрайські схеми щодо оборудок із землею, просто дивом дивуєшся,...
АГРО-2017: З АКЦЕНТОМ НА ТЕХНІЦІ
XXIХ Міжнародна, і третя в умовах війни на Сході України, агропромислова виставка «АГРО-2017»...
МІЦНЕ КОРІННЯ ХОРТИЦЬКОГО ТЕРМІНАЛУ
Міцним корінням із тисяч паль, подібно до знаменитих столітніх козацьких дубів, вростає в...
ВИСОКИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЯРОГО ТРИТИКАЛЕ
Тритикале завдяки низці агрономічних переваг і високим товарним якостям може стати не просто...
РІЧКОВІ АВТОБАНИ, ЯКІ ГОТОВІ СЛУЖИТИ УКРАЇНЦЯМ
Ми горді з того, що стародавній Дніпро, третя в Європі за величиною річка, ототожнюється з...

Наші партнери:

Статті

№ 38 (276), 10 жовтня 2014

«ДОКТОРЕ, ЗЦІЛИСЯ САМ!»...

Той, хто хоч раз звертався за медичною допомогою, може засвідчити – система охорони здоров'я в Україні сама тяжко і невиліковно хвора. Без кардинальних змін вітчизняна медицина приречена на поступову деградацію та зникнення. Минули часи, коли зарадити справі можна було терапією – якимись покращеннями та удосконаленнями. Наразі мова вже однозначно йде про хірургію. Спроби реформувати систему охорони здоров'я були здійснені 2012 року у пілотних регіонах – Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві.

Перші наслідки реформи, котру запопадливі чиновники почали впроваджувати у життя, викликали масовий громадський спротив. Адже оптимізацію мережі закладів перетворили на бездумне закриття, сімейну медицину через відсутність підготовлених лікарів, підмінили необхідністю додаткових папірців для надання меддопомоги. Особливо болісно відбилися медичні реформи саме на мешканцях сільської місцевості. Читати далі...

ПЕРЕДВИБОРНА СВЕРБЛЯЧКА, АБО ВИВЕРЖЕННЯ ВУЛКАНУ ІДЕЙ

Багато недугів у нашого політикуму – одні хронічні (обіцяти і не виконувати), інші – гострі (корупція). Є у політиків і циклічна хвороба, котру можна охарактеризувати як передвиборча сверблячка. Щойно на носі вибори – у державних діячів плани реформування країни так і пруть, як із рогу достатку. Читати далі...

ЧИННЕ АГРОСТРАХУВАННЯ – ЛИШЕ ДЛЯ ОБРАНИХ?

Спеціалісти Проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні» розробили сучасні агрострахові стандарти, більшість із яких впроваджено в Україні. Вони ж засвідчують, що весь необхідний інструментарій для якісної роботи на ринку агрострахування є. Однак виникає питання – хто і як ним скористався?

ГАРНИЙ СПОСІБ НЕ НАСТУПИТИ НА ЧУЖІ ГРАБЛІ...

Наприкінці червня Україна підписала економічну складову Угоди про асоціацію з ЄС. У вересні документ було синхронно ратифіковано Верховною Радою України і Європарламентом. Законодавчий аспект обговорили українські правники на Міжнародному форумі «Україна-ЄС».

ІНВЕСТИЦІЇ В УМОВАХ АТО

Міжнародний агроінвестиційний форум «Agri Invest Forum» відбувся 7 жовтня в Києві. Планується, що зібрання стане постійним майданчиком для вироблення інвестиційної стратегії держави, де будуть присутні представники бізнесу, інвестори, міжнародні фінансові інституції, а також українська влада.

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА. Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: