Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 37 (275), 3 жовтня 2014

СВІДОМИЙ ВИБІР КОЖНОГО – НАША СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Заради свободи, за гідність і проти безправ'я восени 2013-го повстав Майдан у Києві, і сотні таких самих Майданів прокотилися Україною. Активісти стояли і гинули за свої родини, за свою країну і вільну долю майбутніх поколінь. І Україна перемогла!

Цієї перемоги не було би без згуртованої свідомої допомоги ледь не кожного патріота країни. Можна пишатися, що всі ми згуртувалися і здійснили важкі доленосні кроки: скинули стару продажну владу та відстоюємо цілісність і суверенітет рідної України. У захваті від рішучості мільйонів українців на шляху побудови нової незалежної європейської держави нам допомагає все прогресивне людство – Україна стала світовим брендом. Україна стала міжнародним символом самопожертви, символом свободи!

Проте старій владі з її прихильниками така свобода застрягла кісткою в горлі, тож та за всяку ціну намагалася повернути собі трон. Для цього вона розпалила вогнище кривавої війни на Сході України. Через те намагається заполонити новообраний парламент своїми перевертнями.

25 травня в умовах неоголошеної війни на Донбасі, відкинувши розбрат, громадяни України вже у першому турі обрали нового Президента. Наразі ми, українці, так само свідомо маємо зробити наступний крок. Він не буде останнім, однак він буде вирішальним. Дострокові вибори до Верховної Ради були однією з вимог Майдану. 26 жовтня Україна повинна обрати дієвий парламент, який має насправді відображати інтереси і настрої своїх виборців, творити демократичні, доленосні закони в ім'я людини. Ми не можемо помилитися з вибором, поставитися до нього безвідповідально, продати або подарувати свій голос! Наша, виборців, помилка може перекреслити всі попередні завоювання і заплачені за це втрати: самопожертва захисників Майдану, безкорисний патріотичний порив суспільства, подвиг наших героїчних воїнів, які щодня кладуть свої життя і здоров'я у національно-визвольній війні на Сході України.

Влада має бути повністю очищеною й оновленою. Вибір України – молоді патріоти і незаплямовані політики, галузеві фахівці, юристи, економісти, керівники успішних прозорих соціально відповідальних підприємств – ось хто потрібен нам у Верховній Раді 8-го скликання!

Одним із таких флагманів вітчизняної аграрної галузі, яка найближче від усіх інших стоїть до людей – є сільгосппідприємство «НІБУЛОН». Компанія є однолітком незалежної України та її візитною карткою в усьому світі завдяки наполегливій роботі всього багатотисячного колективу і, зокрема, вашій довірі, шановні селяни. Співвласниками компанії є батько і син Вадатурські – Олексій Опанасович і Андрій Олексійович.

Нині 40-річний Андрій Вадатурський – успішний господарник, який є обличчям компанії з Миколаєва на світовому зерновому ринку – свідомо зголосився на всі 100% представляти інтереси селян рідної йому Миколаївщини у новообраній Верховній Раді і зареєстрований кандидатом у народні депутати України по ТВО №130. На момент реєстрації обіймав посаду голови наглядової ради ТОВ СП «НІБУЛОН».

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ – 77 РОКІВ ЗАКОНОТВОРЕННЯ

Верховна Рада України в очах громадян має неоднозначну оцінку, і винувата в тому вона сама через поведінку і вчинки депутатів. Проте саме Верховній Раді ми мусимо завдячувати принаймні двома речами: по-перше, незалежністю України,

і, по-друге, Конституцією України.

ВІЙНА ЗА КОВТОК ВОДИ

Прісна вода становить лише 2,5% від загальної кількості води на планеті. Cвітові запаси прісної води не збільшуються, а використання її постійно зростає. Загальне споживання прісної води у світі в тисячу разів більше, ніж усіх разом взятих видів промислової сировини. Уже нині через гострий брак води у світі часто виникають конфлікти і суперечки.

 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: