Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗАРЯСНІЮТЬ ПОЛЯ МОРЕМ СИНІМ
Колись на Поліссі було море. Не чорне, а синє. Синє і безкрає море льону, яке годувало наших...
БАТЬКА СВОГО СИН. УКРАЇНА ВІД МАЛОГО ДО СТАРОГО ВІДЗНАЧИЛА 26-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Лише за справжніх родинних цінностей, батькової підтримки і сили, маминої ніжності і любові...
ВІДРЕМОНТОВАНА РАДА
Із початком нового навчального року у школах, стартував і новий політичний сезон на печерських...
«НІБУЛОН» ПРОДОВЖУЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ СУДНОЗАВОДУ І СПУСКАЄ НА ВОДУ НОВІ СУДНА
Компанія «НІБУЛОН» за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжує реалізацію...
ЗІ ШКОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ
Пузиківська ЗОШЧи багато вам траплялося незнайомих шкіл, до яких просто хотілося би зайти, бо вони у якийсь...

Наші партнери:

Статті

№ 37 (275), 3 жовтня 2014

СВІДОМИЙ ВИБІР КОЖНОГО – НАША СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!

Заради свободи, за гідність і проти безправ'я восени 2013-го повстав Майдан у Києві, і сотні таких самих Майданів прокотилися Україною. Активісти стояли і гинули за свої родини, за свою країну і вільну долю майбутніх поколінь. І Україна перемогла!

Цієї перемоги не було би без згуртованої свідомої допомоги ледь не кожного патріота країни. Можна пишатися, що всі ми згуртувалися і здійснили важкі доленосні кроки: скинули стару продажну владу та відстоюємо цілісність і суверенітет рідної України. У захваті від рішучості мільйонів українців на шляху побудови нової незалежної європейської держави нам допомагає все прогресивне людство – Україна стала світовим брендом. Україна стала міжнародним символом самопожертви, символом свободи!

Проте старій владі з її прихильниками така свобода застрягла кісткою в горлі, тож та за всяку ціну намагалася повернути собі трон. Для цього вона розпалила вогнище кривавої війни на Сході України. Через те намагається заполонити новообраний парламент своїми перевертнями.

25 травня в умовах неоголошеної війни на Донбасі, відкинувши розбрат, громадяни України вже у першому турі обрали нового Президента. Наразі ми, українці, так само свідомо маємо зробити наступний крок. Він не буде останнім, однак він буде вирішальним. Дострокові вибори до Верховної Ради були однією з вимог Майдану. 26 жовтня Україна повинна обрати дієвий парламент, який має насправді відображати інтереси і настрої своїх виборців, творити демократичні, доленосні закони в ім'я людини. Ми не можемо помилитися з вибором, поставитися до нього безвідповідально, продати або подарувати свій голос! Наша, виборців, помилка може перекреслити всі попередні завоювання і заплачені за це втрати: самопожертва захисників Майдану, безкорисний патріотичний порив суспільства, подвиг наших героїчних воїнів, які щодня кладуть свої життя і здоров'я у національно-визвольній війні на Сході України.

Влада має бути повністю очищеною й оновленою. Вибір України – молоді патріоти і незаплямовані політики, галузеві фахівці, юристи, економісти, керівники успішних прозорих соціально відповідальних підприємств – ось хто потрібен нам у Верховній Раді 8-го скликання!

Одним із таких флагманів вітчизняної аграрної галузі, яка найближче від усіх інших стоїть до людей – є сільгосппідприємство «НІБУЛОН». Компанія є однолітком незалежної України та її візитною карткою в усьому світі завдяки наполегливій роботі всього багатотисячного колективу і, зокрема, вашій довірі, шановні селяни. Співвласниками компанії є батько і син Вадатурські – Олексій Опанасович і Андрій Олексійович.

Нині 40-річний Андрій Вадатурський – успішний господарник, який є обличчям компанії з Миколаєва на світовому зерновому ринку – свідомо зголосився на всі 100% представляти інтереси селян рідної йому Миколаївщини у новообраній Верховній Раді і зареєстрований кандидатом у народні депутати України по ТВО №130. На момент реєстрації обіймав посаду голови наглядової ради ТОВ СП «НІБУЛОН».

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ – 77 РОКІВ ЗАКОНОТВОРЕННЯ

Верховна Рада України в очах громадян має неоднозначну оцінку, і винувата в тому вона сама через поведінку і вчинки депутатів. Проте саме Верховній Раді ми мусимо завдячувати принаймні двома речами: по-перше, незалежністю України,

і, по-друге, Конституцією України.

ВІЙНА ЗА КОВТОК ВОДИ

Прісна вода становить лише 2,5% від загальної кількості води на планеті. Cвітові запаси прісної води не збільшуються, а використання її постійно зростає. Загальне споживання прісної води у світі в тисячу разів більше, ніж усіх разом взятих видів промислової сировини. Уже нині через гострий брак води у світі часто виникають конфлікти і суперечки.

 

Завантажити номер

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: