Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ДОРОГА, ВИНАЙДЕНА РАНІШЕ ЗА КОЛЕСО
Господар води Для тих, хто вже за часів незалежної України використовував річку як транспортну...
НАВЧАННЯ МАЄ ВИПЕРЕДЖАТИ РОЗВИТОК...
Хочете, щоби ваші діти втілили прадавню батьківську мрію жити краще, щоби стали щасливими та...
НІБУЛОНІВСЬКИЙ ФЛОТ ОЧІКУЄ НА СУТТЄВЕ ПОПОВНЕННЯ
На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а...
У НОВИЙ НАВІГАЦІЙНИЙ СЕЗОН — ІЗ НОВИМИ СИЛАМИ
«НІБУЛОН» продовжує розвантажувати автомобільні шляхи України. З перших днів відкриття навігації...
ПРАВО НА БЕЗВІЗ,АБО РОЗЛУЧЕННЯ З РАДЯНСЬКОЮ ІМПЕРІЄЮ
Ніколи не думав, що скажу це, але я люблю бюрократію. Тільки бюрократію не українську, а...

Наші партнери:

Статті

№ 33 (272), 5 вересня 2014

ЧОГО НАВЧИТЬ НАС РІК НАВЧАЛЬНИЙ?

Цього героїчного та визначального для незалежності України 2014 року з надзвичайним піднесенням ми відзначили 1 вересня свято Першого дзвоника. На тлі тепер вже явної військової агресії з боку братньої колись Росії такого патріотичного свята Першого дзвоника Україна ще не бачила! Цей день наша країна зустрічала з національним піднесенням: в усіх навчальних закладах на урочистих лінійках – державні жовто-сині прапори, повітряні кульки національних кольорів і єдиний для учасників свята першого дзвоника дрес-код – українські вишиванки.

СИЛА-СИЛЕННА БЕЗСИЛОЇ СИЛИ

Позачергові збори Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад (ВАССР), які відбулися у Києві 4 вересня 2014 року, на жаль, наштовхували на сумні думки: як може така кількість людей нічого в країні не вирішувати? Читати далі...

ЕНЕРГІЯ З ПОЛЯ – САМЕ ЧАС УПРОВАДЖУВАТИ

Останні десятиліття науковці розробили технології переробки органічних відходів на всілякі види біопалива. Нині так звані альтернативні види палива завойовують все більший енергетичний простір. Біопаливні джерела енергії прагнуть стати не менш ефективними за основними показниками, ніж нафта або газ.

СЕСІЯ НОВА, ПРАЦЮЄМО ПО СТАРИНЦІ

У вівторок, 2 вересня 2014 року, відбулося досі нечуване: Верховна Рада закрила одну і відразу відкрила наступну сесію свого скликання. Цього разу останню - адже виборчий процес уже запущено, і до виборів залишилося 62 дні. Напередодні, на зустрічі Президента України Петра Порошенка з лідерами фракцій Верховної Ради було ухвалено рішення не змінювати виборче законодавство та не відкривати пропорційні списки. Читати далі...

ЗЕМЕЛЬНА РЕВОЛЮЦІЯ ВІД ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА...

Для врегулювання земельної проблеми Держземагентство розробило і оприлюднило для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільгосппризначення».

ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ЧИ ЧЕРГОВЕ СВАВІЛЛЯ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА?

Зупинити введення загрозливих для аграріїв новацій Державного земельного агентства України в проекті закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» та привернути увагу громадськості та органів влади до небувалого свавілля покликаний прес-реліз експертів Аналітичного центру Аграрного союзу України (АСУ), в якому  проаналізовано та відзначено пряме «невідношення» законопроекту до питань продажу землі.

 

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: