Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ВИРОБНИЦТВО ХАРЧІВ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ
Як зазначають організатори (ДП «Прем'єр Експо» (Україна) и ITEGroupPlc. (Великобританія)),...
ЮВІЛЕЙ ХЛІБОРОБА. ДМИТРУ МОТОРНОМУ — 90!
Дмитру Костянтиновичу Моторному — хліборобу і життєлюбу від Бога, справжній легенді...
ЗЕМЕЛЬНИЙ АВАНПОСТ
повний текст у друкованій версії видання Як убезпечитися від рейдерів, як переукласти договір...
«МИКОЛАЇВЕЦЬ» УСПІШНО ПРОЙШОВ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ
В акваторії річки Південний Буг минулого тижня було успішно проведено ходові випробування...

Наші партнери:

Статті

№ 32 (271), 29 серпня 2014

СИМВОЛ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ

Цьогорічний серпень для мешканців Миколаєва й чималого трудового колективу сільгосппідприємства «НІБУЛОН» щедрий на приємні події. 21 серпня, напередодні 23-ї річниці Незалежності України, за участі Президента держави Петра Порошенка урочисто було введено в експлуатацію перший створений на власному суднобудівно-судоремонтному заводі буксир «NIBULON-5» проекту POSS-115, спущено на воду буксир «NIBULON-6» та закладено перші три буксири проекту 121. А вже 27 серпня славному місту корабелів Миколаєву виповнилося 225 років. Читати далі…

ДОВГА ДОРОГА ДО МИРУ

Вперше ми відзначали День Незалежності під час війни за незалежність, бо навіть сором'язливі телеведучі потроху перестають називати війну на сході антитерористичною операцією. Тим часом Президент Петро Порошенко розпустив Верховну Раду. Позачергові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня 2014 року. Читати далі…

НАШ ІВАН ПІДДУБНИЙ

Іван Максимович Піддубний (26 вересня (8 жовтня) 1871 року – 8 серпня 1949 року) – шестикратний чемпіон світу, впродовж 25-ти років – найсильніша і найнепереможніша людина у світі. На його могилі встановлено пам'ятник з написом «Тут лежить російський богатир Іван Максимович Піддубний». І все було правдою в тих скупих словах, окрім одного: «російський».

СВЯТО ЛЮДСЬКОЇ ГІДНОСТІ

Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті непереможного борця і справжнього патріота України Івана Піддубного напередодні Дня Незалежності України традиційно пройшло на Черкащині. Започатковане 1990 року свято в рідному для Піддубного селі Красенівка, нині Чорнобаївського району, щороку збирає тисячі людей – прихильників нашої країни, спорту, творчості і здорового способу життя. Читати далі…

ЗАМІСТЬ ПОКРАЩЕННЯ ЛОГІСТИКИ – БІЛЬШІ ШТРАФИ

Української зернова асоціація звернулася з відкритим листом до Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Причиною стало невирішення  Мінінфраструктури нагальних питань логістики АПК України, яке відверто допекло аграріїв.

Залізничні вагони-зерновози не будуються, днопоглиблюванні роботи на Дніпрі не виконуються, а тепер ще й ефективні перевезення автомобільним транспортом ставляться під сумнів!

НАЙБІЛЬШІ ХАБАРІ – ЗА ЗЕМЛЮ. ЧИ МОЖНА ЗДОЛАТИ ЦЮ КОРУПЦІЮ?

Асоціація «Земельна спілка України» запропонувала урядові загальнонаціональну програму «10 кроків для подолання корупції у земельних відносинах». Недавно її презентація відбулася на засіданні Національного прес-клубу з аграрних і земельних питань у Києві.

ДРУГИЙ ХЛІБ З ВЕЛИКИМИ ПЕРСПЕКТИВАМИ

21 серпня на Київщині, у селі Семиполки відбувся ІІ Національний день картоплі. Під час роботи форуму експерти та практики розглядали перспективи розвитку картоплярства, основні проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Захід відвідав і міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. Читати далі…

СИСТЕМА З ВИХОВАННЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Численні екскурсії гостей на виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» уже давно стали звичним явищем для підприємства. Адже тут завжди є що показати – передові технології у виробництві і зберіганні зерна для компанії давно перетворилися на невід'ємну і повсякденну складову. І генеральний директор компанії, Герой України Олексій Вадатурський радо пропонує свій управлінський досвід і досвід компанії всім, хто в цьому зацікавлений. Саме про досвід говорив він 22 серпня, коли запросив відвідати філію «Переяславську» ТОВ СП «НІБУЛОН» ветеранів праці, які значну частину свого життя віддали роботі у системі хлібопродуктів.

 

 

Як завжди у номері:

ВНУТРІШНІ ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ

Закупівельні ціни на зернові та олійні культури, встановлені на зерноприймальних потужностях провідних вітчизняних агропідприємств.

 

ЦІНОВІ ТРЕНДИ НА СВІТОВИХ РИНКАХ ЗЕРНА Читати далі…

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: