Поштова адреса: 01135.  Київ-135, а/с 79. 
  Контактний телефон:  +38(044)227-93-55
  E-mail: info@agroprofi.com.ua 
             Передплатний індекс: 98990


Книги:

Топ переглядів за місяць:

ЗМІНА ФІЛОСОФІЇ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА
Унікальний кормоцентр (або фід-центр) — виробничий комплекс для виготовлення збалансованих...
УНІКАЛЬНЕ ДНОПОГЛИБЛЮВАЛЬНЕ СУДНО «МИКОЛАЇВЕЦЬ» ЗІЙШЛО НА ВОДУ
Унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно з символічною назвою «Миколаївець»...
ЗЕРНО ЛУГАНЩИНИ СТАЛО НА РЕЙКИ
Перше луганське зерно залізницею від початку військових дій на Донбасі 2014 року було...
БЛОКЧЕЙН У КАДАСТРІ, ЯК ВАРЕНИК У СМЕТАНІ
Недовіра до надійності електронних систем Держгеокадастру є одним із застережень, котрі...

Наші партнери:

Статті

№ 30-31 (270), 15 серпня 2014

З НАДІЄЮ НА ВІДРОДЖЕННЯ

племінного молочного скотарства зібралися фахівці галузі 15 серпня на Національному дні ферми, який відбувся у місті Шпола на Черкащині. Гостинна кобзарева земля цього дня зібрала понад три сотні учасників – це керівники та фахівці провідних молочних підприємств, представники комерційних компаній, молокопереробних підприємств, галузевих об'єднань, фінансових установ, численні газетярі та телевізійники. Пленарну частину відкрили міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка та голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, які також відповіли на численні запитання гостей і журналістів.

Основні питання, що розглядалися, стосувалися стану вітчизняного молочарства і особливостей розбудови молочного скотарства у Черкаській області, підвищення перетравності корму та продуктивності поголів'я завдяки якісному силосу, а також оптимального вирощування кормових культур і їх силосування.

Подивитися на успішне втілення теоретичних складових у поєднанні із практикою учасники отримали можливість на молочнотоварному комплексі СПОП «Відродження», очолюваного батьком Юрієм і донькою Тетяною Ляшенками. У складі підприємства – один із кращих в Україні племзавод із розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ. Читати далі…

ПРО БІЛИЙ ЦУКОР ІЗ ЦУКРОВИХ БУРЯКІВ

Наступного тижня розпочнеться збирання цукрових буряків. А орієнтовно після 22 серпня запустяться перші заводи і до кінця поточного місяця планують  працювати вже 8. За різними оцінками, за сприятливих умов вітчизняні цукровики будуть спроможні виробити річний об'єм споживання цукру – 1,7-1,8 млн тонн. Читати далі…

КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ

Під час «круглого столу» в ІА «ЛігаБізнесІнформ» громадськості та бізнесу презентували Концепцію реформування податкової системи. Розроблену фіскалами Концепцію реформування податкової системи винесено на обговорення громадськості та бізнесу, яке триватиме місяць.

СОЯ НАБУВАЄ ДЕДАЛІ БІЛЬШОГО ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ НАШИХ АГРАРІЇВ

Українські аграрії приступили до збирання сої. Як цього року йдуть справи у соєвиків ми поцікавилися у президента Української асоціації виробників і переробників сої Віктора Тимченка. Читати далі…

ПАЛАЮЧА ШИНА ЯК СТИМУЛ ПРОДУКТИВНОСТІ

Першим про те, що Майдан виконав свою місію, сказав новообраний голова Верховної Ради Турчинов чи не одразу після переформатування влади. Тоді це здавалося блюзнірством - скільки в країні ще не зробленого! А потім почалася війна, і Майдан одразу зрозумів, де його місце: всі притомні і відважні, всі патріоти рушили на Схід у складі добровольчих батальйонів. Ті, хто залишився на їх місці - почали вдавати майданівців, проте підробку від оригіналу не відрізняв хіба що сліпий. Стало очевидним, що ми маємо справу вже не з Майданом.

ЧЕРГОВИЙ ПРОГНОЗ USDA ЗНИЗИТЬ ЦІНИ 

Департамент сільського господарства США (USDA) опублікував свій черговий прогноз щодо ринку зернових і олійних культур у 2014/15 маркетинговому році. За їхніми даними, сукупні обсяги світових запасів кукурудзи і пшениці 2014/15 маркетингового року зростуть на 26 млн т порівняно з попереднім сезоном, що створює передумови для значного зниження напруги на світових ринках зернових культур. Даний показник буде найвищим за останні п'ятнадцять років, отже, ймовірно, світові ціни на зернові культури, які вже опустилися нижче чотирирічного мінімуму, будуть продовжувати знижуватися.

Стати Агропрофі просто! Лише за кілька кліків!

Події:

Ціни на зернові: